Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оцеляване в несигурни времена - призив за взаимопомощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
    ... Не е нормално да има 11 стр. :"нищо", ...
    Явно нямаш добра памет. В този форум с най-голяма посещаемост винаги са били някакви такива никакви теми, където има някаква жълтинка. Още по-добре, ако пък се е заформило и някакво скандалче и двама - трима са се захапали яко ...

    Ей ти прословутата "Преса за коса" от далечната 2008. Ей ти втора, ей ти трета Всите - с доста повече постове, отколкото сегашната тема.

    Та хубаво си ревнал за горкия форум, ама по-скоро ми прилича на някаква носталгия по младостта

    Ееееех какви времена бяха! Е*аха му мамата на тоя форум ейййййййййййййййййййййййййй
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • Никола
      Никола коментира
      Редактиране на коментар
      Къде е "тате еб@ и скъса брезента на УАЗа"

    • vasil_karov
      vasil_karov коментира
      Редактиране на коментар
      Славни времена бяха. А още колко много здрави брезенти за късане има.

  • М'даа,баха мамата и на държавата...
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение


      Ееееех какви времена бяха! Е*аха му мамата на тоя форум ейййййййййййййййййййййййййй
      А едно време какви препъри имаше еееех...
      П.П. Подбъзикнат /може би/ от препърската тема си поръчах току-що от Амазон гайгеров брояч. Човек не знае отде го дебне Апокалипсисът


      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • cnc82
        cnc82 коментира
        Редактиране на коментар
        Той е препър все пак...как нЯЯ ги чатка тия раОти...

      • Winterwolf
        Winterwolf коментира
        Редактиране на коментар
        Разбирам.. Гайгер-Мюлеров му се казва. Без да проверявам! Това се учи в училище...

      • icos
        icos коментира
        Редактиране на коментар
        Оцеляването, то бива много видове. Примерно точно на ето на това място

        https://www.youtube.com/watch?v=yCbou4AwmJM

        където тези умни момчета-офроудаджийчета си праят редовно фън ме занесоха не много отдавна служебните задължения. И след това, което показа гайгеровият брояч(благодарско на Ясен) не бих се мотал много там наоколо без основателна причина, камо ли да гълтам зорлем прахоляка, вдигнат от гумите...

    • Подготвям тва дето ме питахте, за уменията и един анализ, но е труден.
      Междувременно, вижте това видео за човешките потребности.

      Последно редактирано от Winterwolf; 20-09-20, 00:44. Причина: връзка към видео

      Коментар


      • Виждам, че темата замря.. Не можах да ви представя реално какви са истинските ми качества и умения. Говорех много за идеи и постулати... нещо което не се разбира от всеки човек, докато това което си струва и се цени - чувство за мярка, стабилитет, постижения, взаимно зачитане, сдържаност, съгласие... са неща, които са или по-слабо изразени/развити у мен или такива, които не си проличаха изобщо в дискусията, но това не значи че съм "опериран" от тях. Надявам се, темата да е интересна за аудиторията и да стои активна, колкото и да е идиотска на моменти... Благодаря на включилите се досега! Имаше доста искрени и положителни съвети. Впрочем, аз също имам влечение към машини на две, четири или повече гуми.. както повечето мъже де
        Последно редактирано от Winterwolf; 20-09-20, 20:27. Причина: Впрочем

        Коментар


        • disko04
          disko04 коментира
          Редактиране на коментар
          "Виждам, че темата замря.."

          Явно това ти е големият проблем. Бла бла бла, глупости на търкалета. От известно време, регулярно започнаха да се появяват такива писаници в една стилистика на различни теми. Нямам идея защо е така и кой какви експерименти си прави. Не си давам труд да се задълбочавам.

      • Първоначално публикуван от Winterwolf Преглед на мнение
        Виждам, че темата замря.. Не можах да ви представя реално какви са истинските ми качества и умения. )
        Наистина ли мислиш, че на някой би му било интересно?

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

          Наистина ли мислиш, че на някой би му било интересно?
          Не знам... А трябва ли аз да го твърдя? Има модерация за целта. Темата и без това е в "спам, чат дискусии", а има доста неща, върху които всеки може да се замисли.

          Коментар


          • Asteri
            Asteri коментира
            Редактиране на коментар
            Дълбоки мисли като в ученически Лексикон 🤣

        • Първоначално публикуван от Winterwolf Преглед на мнение
          Виждам, че темата замря.. Не можах да ви представя реално какви са истинските ми качества и умения. ...
          Winterwolf, ако си искал да ни представиш качествата и уменията си, за чий ти беше да започваш темата по начина, по който я започна? Можеше да пишеш че умееш това и това, знаеш онова, разбираш от другото...Обосновано. Току виж някой те харесал и ти станал фен. Ма не, ти си търсиш съмишленици, сериозна връзка и благосклонно към заявените ти умения общество. И я, каква изненада - тези общества не залитат към съвсем гола кука

          Коментар


          • Абе на човека му се ебе, вие за съмишленици и разбиране говорите...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • Джоу (x3mrjoe)
              Джоу (x3mrjoe) коментира
              Редактиране на коментар
              Май някой иска да ебе по-активните във Форума.

              ...само дето не може да докара препърски стил на изказ.

          • Абе...експеримент, неексперимент.....толкова. Всяко чудо за три дни.

            Коментар


            • Не ми се четеше всичкото, ама мисля Владко с уазката хибрид е твоя човек.
              Не важно кто напротив, важно кто рядом.

              Коментар


              • Уинтър, мани ги тия олфройдъри и бушкрафтъри, идвай да ти давам ключовете за село и да оставяме чичо ти с пръст в... където му е мястото. Дъщерята не е налична в момента, ама като дойде ШОГ! БОНБА! УЖАСТ! сигурен съм ще притича бързо. Условията не са хотелски, но са далеч по- добри от сървайвър. И мен ме няма постоянно, ама покрай уйкендите, мое да се уговорим нещо... Само, ми се чини, някъде мернах нещо за собствени доходи. Да не преглеждам пак темата, ама имаше нещо. Това значи, че си имаш работа от която аз ще те лиша, съответно трябва да ти плащам някакви пари поне около заплатата, която взимаш в момента и-и-и-и-и-и, в този ред на мисли, сподели някакво число, което да си наместя нейде из бюджета, ако обичаш.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • Айде сега и осигуровки!
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • При платени сметки, всичко над 500 кинта може да ходи за запасяване с батерии, огниво и каквото там. Това без лишаване от разнообразна и вкусна храна. Даже са много, ама да кажем, че за млад мъж е добре да има повечко(че да има достатъчно пауър и за мъж да го 'ареса момата, а не само дедото за зет).
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение

                      А едно време какви препъри имаше еееех...
                      П.П. Подбъзикнат /може би/ от препърската тема си поръчах току-що от Амазон гайгеров брояч. Човек не знае отде го дебне Апокалипсисът

                      И когато пристигне уредът се поразходи около по-стари къщи в Бухово, Кремиковци/селото/ Сеславци да видиш как ще пищи. Ако познаваш района има стари разкривки, там пък да видиш какво чудо е. Това си е фона в района не само на сипея ама открай време си живеят хора там и няма силна драма. Ако пък влезеш в комбината с уреда има места на които ще се чудиш дали не си в Чернобил.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X