Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оцеляване в несигурни времена - призив за взаимопомощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Колегата с тая презентация е готов за отрядите на полковник Калашников, не за ферма на село(ма при тех девойките са кът...не знам що). Понеже на село в планината трябва да садиш картофи, да мълзеш кози, да береш джанки...евентуално да си малко нещо бракониер. Тая работа с конете , кучетата и ръкопашния бой я оставете за гвардейците от БНС и английските жентълмени.
    П.П. Тука все с дъщери за задомяване ли сте бре? Моята е малка, ама като гледам овреме ще стана член на ловната дружинка. Гора и лопата си имам
    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

    Коментар


    • Winterwolf
      Winterwolf коментира
      Редактиране на коментар
      На профилната имам вълци, а не пъдпъдъци Също в псих. план

    • davc
      davc коментира
      Редактиране на коментар
      Ма той не е казал, че мисли да убива нещо.

    • icos
      icos коментира
      Редактиране на коментар
      Аха, вълци. Затова значи си подал обява за приемане като бета вълк в чужда глутница?
      П.П. В психологически план съчмите за пъдпъдъци означават разстояние двайсет метра на кандидата от обекта на въжделенията.
      П.П.2 На село си има традиции. Ухажваш ли мома, роднините и местните се събират на тумба и ти хвърлят един як кютек. Джентълменската чест изисква да оживееш, да събереш тумба и да върнеш кютека обратно, чак тогава се считаш за издържал изпита. Абе почти както при вълците...

  • #62
    С тоя мой ник, явно ме взимат много несериозно. Ще трябва да помоля и аз за преименуване, примерно, на "Hot Iron", белким се уредя и аз. Тогава може и да пусна тема- Здравейте, казвам се Киро, на преклонна възраст съм, но със стабилни доходи, дъщеря за женене и т.н. Търся си младеж, който да ме пази от зложелатели, да ми направи внуци, да ми харчи парите и... абе, безоблачни старини.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • Danika
      Danika коментира
      Редактиране на коментар
      Ти сложи пак онзи аватар с каската и никът ти заспива😁

    • Winterwolf
      Winterwolf коментира
      Редактиране на коментар
      Колега, грешката е моя! Трябваше да ти отговоря още преди 10 часа поне... Писах отговор, но не си го одобрих и в крайна сметка не го пуснах, защото си дал най-сериозното дотук предложение и така и не можах да измисля реално какво и как да формулирам, за да получиш отговор! След 1 цигара време, пускам набързо 2-3 изречения, за да не си пренебрегнат. И не ви казах, че тези неща все пак не стават от днес за утре, не че вие сте на зор, не това исках да кажа ест., но дори да имам решение трябва да ми престои в главата.

    • Тропчо
      Тропчо коментира
      Редактиране на коментар
      Не бързай и наистина помисли какво ще напишеш.

  • #63
    "Гореща ютия"? И мислиш, че ще имаш по-голям успех?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • Тропчо
      Тропчо коментира
      Редактиране на коментар
      Изглажда бързо отношенията между зет и тъст.

    • s_s1
      s_s1 коментира
      Редактиране на коментар
      С дълги и равни шевове, или на зигзаг а-ла Крачунов.

    • Тропчо
      Тропчо коментира
      Редактиране на коментар
      Крачунов не го знам, но сатин-бод ми е любим, откъм площ, която покрива.

  • #64
    Замислих се нещо.
    Дъщерята ще е за женене след да кажем 20 години.
    До тогава тъкмо ще ми е доказал става ли за чеп за зеле, не става ли.

    Като първо изпитание имам 3дка за прекопаване. Планински район.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • Winterwolf
      Winterwolf коментира
      Редактиране на коментар
      За 20 години мога да овършея гората, дърветата де, на ръка и после на трупи, с джобно телено трионче Вицове за чукчи...

    • turtey
      turtey коментира
      Редактиране на коментар
      Ти не ме разбра.
      Имаш време да се доказваш.
      Прекопаването е първата стъпка само.

      ПП по принцип, се копае с лопата и мотика. Как ще копаеш с джобно телено трионче акъла ми не го побира.
      Още по малко разбирам къде видя нещо за гора
      Последно редактирано от turtey; 16-09-20, 13:36.

  • #65
    Winterwolf коментира
    Днес, 14:27
    Мога да яздя кон, да общувам с кучета, боравя добре с огнестрелно оръжие. Ръкопашен бой - много добър, Готвене - средно, а имам и навика да уча приятели на ориентиране и логистични задачи, тактически и разузнавателни похвати - не много на брой, но доста полезни, които не бих споделил точно сега.. Имам ангажименти, не мога цял ден да кисна във форума. :-) И по Стокознание съм пък Отличен! И то не старото от болшевишкия строй, ами от "капиталовия" строй


    Съвсем добронамерено...с тези умения...как се докара до...

    Първоначално публикуван от Winterwolf Преглед на мнение
    *** .......Не съм бездомен, просто не мога да остана в сегашното си жилище, поради дълбок конфликт с чичо ми, който няма да обсъждам в настоящата тема. Нямам друг избор освен да напусна - това наистина е въпрос на личното ми оцеляване......

    Коментар


    • piron45
      piron45 коментира
      Редактиране на коментар
      Ами ако чичото му е бил инструктора няма как, ще трябва да оцелява.

    • artefekt
      artefekt коментира
      Редактиране на коментар
      И аз си го помислих...за учителя

    • Winterwolf
      Winterwolf коментира
      Редактиране на коментар
      Да добре, щото в представите ти трябва да съм 3в1 - Супермен, Престъпник и Откачалка....

  • #66
    Имам дъщеря на 21. Хубавица...Ако се харесате, аз ли се предполага да ви издържам , до настъпване на времената ,в които ти ще си ни нужен ?
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • бат'Марто
      бат'Марто коментира
      Редактиране на коментар
      номер две естествено

    • Winterwolf
      Winterwolf коментира
      Редактиране на коментар
      Адаш, не съм без средства и не разчитам на подаяния. Принципа за бюджета мислех да го напиша на Тропчо, за него го бях подготвил. След малко ще излезе на края на темата. И пак се забавих...!? Е*аси... така не съм се срамувал никога.... все едно се пазаря за камион картофи или зеле....?!?!....... Изобщо не бива да става дума за договорки между мъжката част!!!!! Ами всичко зависи както каза един колега по-горе: "Дали ще се получат нещата..."
      Последно редактирано от Winterwolf; 14-09-20, 20:09. Причина: цензурирам

    • artefekt
      artefekt коментира
      Редактиране на коментар
      Адаш...чакай, ти не беше ли Владо...или сте се сменили следобед

  • #67
    Е-е-е-ей, явно сме се затъжили за подобни теми тук. То, откакто един пренесе вагон цимент за четири часа и хукна да се жени за филипинка, май не бях попадал на такава раздумка. Ама.... ше видите вий като дойде ламята- както казваше Ивайло Христов в "Юнаци с умни калпаци".
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • Veni1
      Veni1 коментира
      Редактиране на коментар
      Е, явно някой се грижи за посещаемостта на форума..

      Толерирането на явлението "Терзиев" и производните му, води до появата и на тоя елемент..Хващам се на бас, че темата ще е най-четената и коментирана в следващия месец.

      Не знам защо, ама си мисля, че няма случайни неща във форума, още повече - от личен опит - и аз съм турял бензин в огъня в мой форум, който беше взел да умирга..

      PS Много обичам конспиративните теории.
      PPS Бих се радвал, ако не съм прав.


      PPS Току-що попаднах и на темата на милирадианката - това май е кукичка с двойна стръв - хем уаз-ка, хем броня - якооо

      Повода за чесане на клавира е наличен.
      Последно редактирано от Veni1; 14-09-20, 19:11. Причина: конспиративен поглед

    • windwarrior
      windwarrior коментира
      Редактиране на коментар
      Вени, тоз гарантирано не е производно на Терзиев. Както стана ясно - вече е носител на голямата награда на АБПМПw по друг повод. Даже го мислехме за тамошния аналог на Ванката, ама се оказахме в грешка.

  • #68
    Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
    Имам дъщеря на 21. Хубавица...Ако се харесате, аз ли се предполага да ви издържам , до настъпване на времената ,в които ти ще си ни нужен ?
    Май подмладяваш бабата! По тия сметки излиза, че е родила на около 12 години. Лошо няма! Може да се разберем за взаимопомощ относно бабата без да ме осиновяваш! ​​​​​

    Извинявам се за шегата, ако прозвуча грубо! Наздраве!
    Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
    VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

    Коментар


    • бат'Марто
      бат'Марто коментира
      Редактиране на коментар
      Защо да е задължително ,,бабата" да е майка на дъщерята ? Иначе оценявам жертвоготовноста ти, ама се нареди на опашката. Младежа е с предимство !

    • Ивайло Александров
      Ивайло Александров коментира
      Редактиране на коментар
      Е той нали за дъщерята!

    • бат'Марто
      бат'Марто коментира
      Редактиране на коментар
      А ти какво предлагаш ? От него очаквам да ме брани на старини

  • #69
    Въртим сучим , все до оправянето стигаме...., ех мама му стара и живот...!
    А младежа се чуди от къде ще е атома.....
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • Самодържец
      Самодържец коментира
      Редактиране на коментар
      Понеже оправянето - не, той се чуди от къде да почне (оправянето). А щом се чуди за това (евентуално как да продължи човешкия род след атома) - еба го у препъро.

  • #70
    Нещо стана с цитатите..
    Към бат Марто: Мога да те осиновя, докато те поеме младежа след време.
    Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
    VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

    Коментар


    • бат'Марто
      бат'Марто коментира
      Редактиране на коментар
      вАжи ! Ама не искам да работя...Наздраве !

  • #71
    Ех само ний ли сме прости не знам.....

    Замина голямата дъщеря (20 г) по холандско да учи миналата година, догодина и по малката (18 г) там иска да учи.

    Голямата въпреки мойте съвети че искам зет църен и по възможност мюслиманин взе че се залюби с един усташ....

    Цело лето ми хойка по островите и ще си идва октомври

    А и да не си мислите че само тате дава - работи си детето заеми си тегли и добре се справя.
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • Bogoljub Gagic
      Bogoljub Gagic коментира
      Редактиране на коментар
      В Холандия трудно ще намери църен мюслиманин. Може некой български турчин, ама па и те едни муслимани, а и не са църни кат ората... Англия, Англия е пътеводната светлина в таквоз начинание! Евентуално Франция.

  • #72
    Последно редактирано от Ивайло Александров; 14-09-20, 19:43. Причина: Проблем с коментарите!
    Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
    VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

    Коментар


    • Ивайло Александров
      Ивайло Александров коментира
      Редактиране на коментар
      Е ти на "майка" си ли искаш да посягаш?

    • бат'Марто
      бат'Марто коментира
      Редактиране на коментар
      Едип ми викат. Цар съм бил в тия ралти Наздраве Иво !

    • Ивайло Александров
      Ивайло Александров коментира
      Редактиране на коментар
      Наздраве! Дано "внука" да е на ниво!

  • #73
     Спирам, че нито мога да трия, нито да отговарям адекватно. Нещо става тази вечер с форума.
    Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
    VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

    Коментар


    • #74
      Абе, я да питам, без това темата е фанала тази посока...
      Имам мерак на комшийката, ама мъжа и лют, почти мутра, че и як.
      Как да постъпя, че ми излязоха мазоли вече от ръкоделие?
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • FREEFLYER
        FREEFLYER коментира
        Редактиране на коментар
        Колчо, те кандидат зетьовете, требе се пазят от майката

      • KingofROAD
        KingofROAD коментира
        Редактиране на коментар
        ​Кольо, не ми требе на мен да ми аресва, ми теб дта нАучи малко на цивилизациЙЪ рЪЙШ ли?

      • mendi
        mendi коментира
        Редактиране на коментар
        Повози я в комбайна
        https://www.youtube.com/watch?v=XH6w5AKvjHs

    • #75
      ...................................
      -Чем занимаетесь по жизни?
      -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
      -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X