От: Бар "Наздраве"
Наздраве и от мен! Още съм на ракийка и салатка!
Наздраве и от мен! Още съм на ракийка и салатка!






. При топлинната обработка се губят много голяма част от витамините. МА да не влизаме в подробности, щото не сме сериозен раздел, а в спама.Тук са 176 потребители онлайн. 0 потребители и 176 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар