Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ринг свободен

    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
    Дрътляци ......за моята лада , за стягане на генератора си бях направил специален ключ ....монтирах и ключ маса ....абе наздраве
    Айде па ти.Детиняци на по неколко години.Е след половинековието.
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • От: Ринг свободен

      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
      Понеже стана дума за Интегралето, чакай да питам. Намислил съм, тая година да зема да я регистрирам. Скъпа поддръжка, малко използваема, ама аз да не съм вечен?!

      Кво ше кажете?
      регистрирайя,на наследниците ще им е по-лесно после!
























      т'ва малко черрен хумор, в контекста на последната част от въпроса ти
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • От: Ринг свободен

        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
        регистрирай я,на наследниците ще им е...
        Макарите , макарите и продължението им , татс дъ кесчън.Какво тук значи някаква си Ланча! Съвет : Ако макарите Ви са(по размер) около на комшията - не се завирайте под колата му по бермуди.Некоя мое ви ритне по топките , шот продължението...
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • От: Ринг свободен

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Само не разбрах, защо решихте, че е толкова важно кое е първо? Едното са технически науки, осигуряващи креативни кадри. Другото са дрън-дрън науки, бълващи хрантутници.
          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          В Клета Майка е обратното - повечето хрантутници са инженери по образование. Ако не верваш - оная тема "Ринг свободен", нали беше от тебе отворена? Давай там.
          Глей ся! Случаят- завършил микроелектроника, а продава застраховки- го изключваме. Става дума за реализирани специалисти от двете "школи". Едните създават, другите лапат. Независимо дали става дума за БГ, УСА или Беларус.
          Последно редактирано от Тропчо; 13-03-17, 20:50.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Ринг свободен

            В конкретният случай към днешна дата НАЙ-големите хрантутници са мутрите с бели якички и юридическо образование (това по-истинските .... ,че май не е и съвсем задължително да са завършили).

            п.п. За ЧСИ-та иде реч.
            п.п.п. За кой не е разбрал де.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: Ринг свободен

              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              Едните създават, другите лапат. Независимо дали става дума за БГ, УСА или Беларус.
              Има значение. Посочи ми инженер в Клета Майка, който да е създал нещо?
              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
              В конкретният случай към днешна дата НАЙ-големите хрантутници са мутрите с бели якички и юридическо образование (това по-истинските .... ,че май не е и съвсем задължително да са завършили).

              п.п. За ЧСИ-та иде реч.
              п.п.п. За кой не е разбрал де.
              Мани ги тия! Щом и Ра(ма)дан Кънев си е включил в преидзборната програма закриването им - след изборите "хана им, крышка". Ще бъдат заместени от съответния клон на ФССП в Республика Каэмбея - част от Въоръжените сили на РФ
              Първоначално публикуван от цивилен пишман-съдебен изпълнител от известно литературно произведение
              За вас камшик, руски камшик – така ще се оправите...
              А ти стискай палци да стане тая работа, щото соросоЙдите отдавна (явно четЪт форумЪт) са замислили (че и финансиран с евроГейпари проект има) регистрациите на автомобили до 2019 г. да отидат в Агенцията по вписванията Е, те тогава що хрантутници ще изгорят, мамооооу...
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Ринг свободен

                Цъ! Не позна. Идеята е по-друга.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • От: Ринг свободен

                  Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                  Цъ! Не позна. Идеята е по-друга.
                  Има проект - във "Вписванията" да отиде всичко, касаещо собствеността. Запори-залози-лизинги-продажби-със-запазване-на-собствеността-брачни-режими-между-съпрузи-регистър-на-МПС-корабен-регистър-въздухоплавателен-и-така-нататък. Бавно се прави, щото евроГейовете бавно пускат пари на траншове. Ноооооо сбогом на "канала" щяло да има и гладна смрЪт за рушветчиЙ-хрантутници... едно евроГей-фтиченце таквиз ги разправя?
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Ринг свободен

                    Бъди рахат. Чичо Гошо не знае всичко. А иначе съм ЗА нещата да се случат по един или друг начин. А проекти и предложения винаги има. То и друго лоби се интересуваше от цялата работа (или от част от нещата). Даже едни други Люде за малко пробваха част от процедурата, ама ... Общо взето човек не бива да е "тясно специализиран", но не и другата крайност "специалист по всичко". Ма то само "с ядене не става".
                    А ти си гугалствай. На мен ми е интересно пък.. Тъкмо може да попълня разни пропуски.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • От: Ринг свободен

                      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                      Бъди рахат. Чичо Гошо не знае всичко. А иначе съм ЗА нещата да се случат по един или друг начин. А проекти и предложения винаги има. То и друго лоби се интересуваше от цялата работа (или от част от нещата). Даже едни други Люде за малко пробваха част от процедурата, ама ... Общо взето човек не бива да е "тясно специализиран", но не и другата крайност "специалист по всичко". Ма то само "с ядене не става".
                      А ти си гугалствай. На мен ми е интересно пък.. Тъкмо може да попълня разни пропуски.
                      Ако знаеш къде в "Гугъл" пише за пъкления соросоЙден план да се вземе хранилката по регистрациите от МВР, дай линк?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Ринг свободен

                        Споко. Няма го.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • От: Ринг свободен

                          Ааааа. В цивилизованите държави се прави регистрация на ППС и за никъде не чувам думата "хранилка".

                          п.п. Ти що си "Кон с капаци"?? Най плюеш по Соца, ма си един от облагодетелстваните комай.
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • От: Ринг свободен

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Има значение. Посочи ми инженер в Клета Майка, който да е създал нещо?

                            ....
                            Правят го всекидневно. Не в смисъла "измислил, конструирал, изобретил", по- скоро е "решил производствен проблем, дал съвет, намалил брак". Хрантутниците продължават да не ги правят тия работи, само се радват на резултатите им.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Ринг свободен

                              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                              Ааааа. В цивилизованите държави се прави регистрация на ППС и за никъде не чувам думата "хранилка".

                              п.п. Ти що си "Кон с капаци"?? Най плюеш по Соца, ма си един от облагодетелстваните комай.
                              В цивилизованите държави не се минава на "сверка на рама и двигател", номер на ДВГ няма в талона и полицията изобщо не се занимава с регистрации. И като го няма в "Гугъл" аз пък откъде ли знам, че се гласи (най-накрая) въпросната реформа?
                              А за облагодетелстването ми не бери грижа. И братушките да дойдат, аз пак ще съм облагодетелстван Мислѝ за грядущите твои проблеми.

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Правят го всекидневно. Не в смисъла "измислил, конструирал, изобретил", по- скоро е "решил производствен проблем, дал съвет, намалил брак". Хрантутниците продължават да не ги правят тия работи, само се радват на резултатите им.
                              Не-не. Дай пример? Само човеко с чукО и търнокопО създава неща. Само той рАбути! ИнжИнеро е клатикурец. Забравѝл си ги май нещата, но нищо - след изборите ще си ги припомниш... зад шевната машина в национализирания ти бивш твой шивашки цех
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Ринг свободен

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Не-не. Дай пример? Само човеко с чукО и търнокопО създава неща. Само той рАбути! ИнжИнеро е клатикурец. Забравѝл си ги май нещата, но нищо - след изборите ще си ги припомниш... зад шевната машина в национализирания ти бивш твой шивашки цех
                                Ей, признавам голям талант за това демагогско изказване!
                                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X