Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ринг свободен

    Що го дублира, бе?!
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • От: Ринг свободен

      Ми както се вади-развива се "колчето" на вентила(ако има), иначе-избутва се навътре самия вентил, и вътрешната се изважда между джантата и външната гума.

      Е, преди това трябва да си изкарал гумата от джантата де. А тя се вади с щанги, като всяка друга гума.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Ринг свободен

        Първоначално публикуван от davc
        Не е това темата, пък и неведнъж е ставало въпрос, но ще си позволя още малко отклонение.
        За състоялото се с тая Бета (и подобните), "заслугите" са на тези, които изобщо са ги основали. Това, което в крайна сметка се получи, е единственото възможно. Виж, агонията наистина можеше да бъде много по-продължителна и още по-скъпа (като на Кремиковци да кажем), та и в този аспект, тя има само положителна роля.
        Първоначално публикуван от v.kostov
        Как бе колега, все при нас може да се получи примерно, губещ завод за гуми, губеща рафинерия, губещ оръжеен завод и т.н.Ние от бившия соц. лагер се оказахме най- разбиращи от строителство на капитализъм и сме се докарали до там, че и Румъния няма вече да настигнем...
        Извинявам, се не е по темата, ама не съм съгласен с колегата.
        Всяко производство, което не е създадено на основата на конкуренция и реализация е обречено. Независимо от научния потенциал, впрегнат в него, високи технологии, организация и т.н. Сега като го чета, май ония гиганти бяха сътворени по- скоро на принципите "работа за всички, всекиму според потребностите, от всекиго според възможностите" и прочее различни от пазарните принципи лозунги.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Ринг свободен

          Първоначално публикуван от rosslan

          Водоструйка, работи перфектно, но изпуска вода около входа на маркуча, ползвам я така. 50лв.

          [ATTACH=CONFIG]898941[/ATTACH]


          Първоначално публикуван от Тропчо
          Водоструйката мога да я взема във Вторник.
          Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ
          Ако се откаже колегата за Керхера ми пишете лично, от София съм и имам сериозен интерес
          Винаги ми е бил странен изразът "сериозен интерес". Примерно: Колата я продавам за 12300 лв. при сериозен интерес- големи отстъпки.
          Таааа, понеже моят интерес е несериозен, а на колегата БИЖЕВ е сериозен, дали мога да купя пръскалката за 50 лв. и да му я сурна за 100?
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Ринг свободен

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Аз просто казвах, че и дървените ками имат приложение.

            Апропо-дървена кама има приложение и в тракторджилъка. Щях да ти пиша "познай какво", ама се усетих, че няма как да знаеш, та направо ти казвам-на дъртите руски трактори, като се спука задна гума-не се налага да се сваля джантата от главината, а просто се вдига на крик, и с дървената кама и "тутманика" с много на брой, близо един до друг удари се отлепя гумата от джантата. После се вади вътрешната(някой сега ще попита "какво е вътрешна?"... и после по обратния ред. Ама без дървена кама не се получава. пробвал съм доста методи за отлепяне, ама само дървото...
            Кольо, за огромно съжаление, емблематични уреди като щанга и манивела, които бяха основни персонажи в не един и два шофьорски вица, отдавна изчезнаха от багажника на средностатистическата кола. Подобно на вътрешната гума, дървения клин и безплатното здравеопазване.
            Да де... още ги има, ама не баш.
            Последно редактирано от Тропчо; 21-01-17, 14:18. Причина: Да де...
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Ринг свободен

              Първоначално публикуван от Тропчо
              тутманика (малкия, петкилограмовия)
              Тутманик не е ли вария или се бъркам нещо?
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • От: Ринг свободен

                Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                Тутманик не е ли вария или се бъркам нещо?
                Тук ме хвана. Не знам какво е "вария". Аз имах предвид чук, с който се набиват железни клинове.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Ринг свободен

                  Първоначално публикуван от Тропчо
                  Тук ме хвана. Не знам какво е "вария". Аз имах предвид чук, с който се набиват железни клинове.
                  Тежък чук от 3кг. нагоре с дълга дръжка .

                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • От: Ринг свободен

                    http://m.capital.bg/politika_i_ikono...i_reshenie_za/
                    Капитал с времето се мени, памет зорлем се съхранява, трябва си тренинг. С толкова хиляди рая и милиард в зелено да правя с някой партия- благодарско. Значи може с десет пъти по- малко работници като затворя/инвестирам няколко милиона да съм на далавера? Спор няма, че са несравними нашите чугуни с тези на Палфингер. Недекларираните кредитните карти от КТБ и финансовите успехит на потомството нямат нищо общо с туркиня или българка, просто завидна консултантска култура и живот в сарайска тишина, може и отвъд водата.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Ринг свободен

                      Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                      Тежък чук от 3кг. нагоре с дълга дръжка .

                      ъ...това не е точно вария ...формата на клина е в другата посока и служи да доразцепиш дънера ...ето Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170121_184009.jpg
Прегледи:1
Размер:125.0 КБ
ID:5740718
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Ринг свободен

                        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                        ъ...това не е точно вария ...формата на клина е в другата посока и служи да доразцепиш дънера ...ето [ATTACH=CONFIG]898960[/ATTACH]
                        Моята е от дядо ми и с нея са трошели камъни, тогава как ги знаеш ти?
                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • От: Ринг свободен

                          Първоначално публикуван от v.kostov
                          Как бе колега, все при нас може да се получи примерно, губещ завод за гуми, губеща рафинерия, губещ оръжеен завод и т.н.Ние от бившия соц. лагер се оказахме най- разбиращи от строителство на капитализъм и сме се докарали до там, че и Румъния няма вече да настигнем...
                          Извинявам, се не е по темата, ама не съм съгласен с колегата.
                          Всичко може да се получи при нас, то си се и получава и се е получавало. Фатката е в целта на занятието!
                          Нахвърлял си бая различни теми и ще е безкрайно да ги разгледаме всичките, но понеже приказката тръгна от Бета, та да разгледаме него. Много пъти съм го казвал - това, на което високопарно му се вика ВПК, не беше нищо повече от инфраструктура за осигуряване логистиката, предната линия на фронта - заводи за леко оръжие и боеприпаси, и предприятия за ремонт на техника. Като такова и съществуваше, като за да в адекватна форма, а и за да се обучава и задържи персонал, се поддържаше на обороти и в мирно време. И не си прав, че не било се получило, много адекватно си функционираше, само че тази конфигурация никога не е имала стопански замисъл и цел за самоиздръжка, самовъзпроизвеждане и подобни, нежели пък печалба. Беше си разход, съвсем смислен по интересите на организиралите го и поет от (наложен на) нас.
                          В един момент, престанахме да сме предна линия на руската експанзия, цялата тази галимация стана несъстоятелна и имахме възможността да се освободим поне от текущите разходи по поддтъжка, но дългосрочните последици, още дълго време ще си ги поемаме.
                          Последно редактирано от davc; 21-01-17, 22:11.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Ринг свободен

                            Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                            Бачкаторите нямат фетиши !
                            В контекста на темата за "истинските коли", я кажи що е то БАЧКАТОР и кои ФЕТИШИ са му чужди.
                            Е, може и в друг контекст. Тук само веднъж Гоблин се е намесвал с твърдата четка. Ако не сгомнясаме съвсем обяснението, може да смяташ това място за защитена среда.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Ринг свободен

                              Та бачкаторите са хората дето си изкарват парите с физически труд . Незвисимо черноработници , майстори и пр. В общия случай 99.99 % прагматици !
                              Фетишът като носител на свръхестествени качества им е несвойнствен .
                              Другото е сексуалният фетишизъм , но то е като да си купиш топка за скоростния лост на 124-ка примерно и да й се кефиш ! Без наличието на 124-ката.

                              Коментар


                              • От: Ринг свободен

                                Хареса ми!
                                Пак, в контекста на истинските коли... Майсторът, дето ми прави банята:
                                - Тая мистрия за нищо я не давам- другото го оставя за следващия ден, ама мистрията си я прибира- такива вече не правят, вика. Тая от Германия си я нося и не е като сегашните боклуци по магазините.
                                Един, дето ми прави покрива насело:
                                - Тия клещи са от истинските- комбинирани клещи, дръжките на желязо, резците изядени- тия твойте, ако да пише маде джърмани, за нищо не стават.
                                Е, убуу!
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X