Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ринг свободен

    Историята с Финландия е още от '39-та, приключва през Март '40-та.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Ринг свободен

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Историята с Финландия е още от '39-та, приключва през Март '40-та.
      Тъй учехме ний, ама вече даже кака Вики: "След съветски бомбардировки през юни 1941 година войната между двете страни е подновена и продължава до ново примирие през 1944 година"
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • От: Ринг свободен

        Това минава в графа: Оперативно-тактическо разгръщане - в рамките на конфликта с Германия.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Ринг свободен

          Финландците вероятно са на друго мнение
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Ринг свободен

            А, то в какъв контекст ти режат главата, със сигурност е без значение за тялото.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Ринг свободен

              То ясно че никой не ги е бръснал за слива (срвн какво писах за японците), просто както некрасиво получилось.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Ринг свободен

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                ..
                Гротеска е днес, тези които (наравно с Германия) осъществиха фашизма, безскруполно да крещят в лицето на света, че били го освободили от него.
                А това си е баш тъй
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • От: Ринг свободен

                  Те ви те една чисто българска гротеска.
                  И после що съм бил плюел тия дето се поздравяват с праздником ...

                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Ринг свободен

                    Този от какви войски е ?

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11233493_10153249405772416_5883686771648030963_n.jpg
Прегледи:1
Размер:25.8 КБ
ID:5659105
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Ринг свободен

                      В момента си слушам с кеф кънтри. Американско, представете си. Това не ми попречи, преди месец да събудя мои гости от Германия с "Вставай страна огромная". Пробвал съм и с приятели от Чикаго и "Союз нерушимьi...". Знаете ли, уникален е начинът по който тези хора посрещат подобни "провокации". Без капка обида или свян започват да си тактуват, да перят ръце, клатят глави, дори се опитват да пеят и да се кефят, все едно са на концерт на Деф Лепард. Мамка му, как го правят? Ние ще се изядем за половин приказка, казана накриво.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Ринг свободен

                        Пустни ги на мен. Аз съм вегетарянец.
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • От: Ринг свободен

                          Кое да ти пусна, бре? Гостите или парчетата?
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Ринг свободен

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            В момента си слушам с кеф кънтри. Американско, представете си. Това не ми попречи, преди месец да събудя мои гости от Германия с "Вставай страна огромная". Пробвал съм и с приятели от Чикаго и "Союз нерушимьi...". Знаете ли, уникален е начинът по който тези хора посрещат подобни "провокации". Без капка обида или свян започват да си тактуват, да перят ръце, клатят глави, дори се опитват да пеят и да се кефят, все едно са на концерт на Деф Лепард. Мамка му, как го правят? Ние ще се изядем за половин приказка, казана накриво.
                            А защо си мислиш, че твоите приятели знаят изобщо какво значи "Вставай, страна огромная" или "Союз нерушимый" ? На тях пропагандата просто не им е набивала в главите тези песни. И понеже в онази тема споменаха една друга песен, та се присетих: ако отидеш тук, няма начин да не се трогнеш, когато след изглеждане на краткото филмче, около тебе, от седалките в салона, от инвалидни колички и т.н. се надигат някакви дедовци-ветерани, черни и бледи-луничави, с дръпнати очи и т.н., подкрепяни от черни-руси-рижи внучета, лелки, ред-нек мъжаги, негърки с бебета в ръце, някакви китайскоподобни, индуси и т.н., всички с дясна ръка на сърцето стоят изпружени докато не затихнат финалните трели на "The Star-Spangled Banner". Пробвал ли си да изпееш тази песен напр. на маса с "приятели от Чикаго" ? Ще те прекъснат любезно и ще ти кажат, че химнът може да се изпълнява само от професионални певци.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Ринг свободен

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Кое да ти пусна, бре?
                              Земи се в шепи, щото се по-често се налага да обяснявам за роднини.
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Ринг свободен

                                Поздрав за Тропчо

                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X