Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Ринг свободен

    ...На баба ми на фурката.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #92
      От: Ринг свободен

      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
      http://lifebg.net/%D0%BA%D0%BE%D0%BB.../101155/?xjt=1

      Майстори първо поколение,колко шантав народ живее по тази земя.....,не е истина.
      Първоначално публикуван от Тропчо
      Обхваща ме благородна завист! Повечето неща не биха ми дошли наум и след шише ракия.
      Първоначално публикуван от fill
      Такива "възвишени" идеЙ с такива занижени количества,няма как да постигнеш...
      Първоначално публикуван от Absolut Преглед на мнение
      [ATTACH=CONFIG]798789[/ATTACH]
      Това специално, ми прилича на рампа за товарене/разтоварване на камиони, от времето, когато нямаха хидравлична задна платформа.
      Първоначално публикуван от jeko47
      Аха.Особено стъпалата с парапет откъм рампата
      Излизаме от темата, колеги. Да продължим тук. Аз залагам на тренировъчна рампа за водачи на инвалиди.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • #93
        От: Ринг свободен

        Първоначално публикуван от ec100 Преглед на мнение
        Мале какви сте предатели.Не вярвах ,че има още нормални млади хора вярващи в приказки.Победа над какво и какво е донесла на България,че да го празнуваме?
        Поклон пред жертвите, но да се влиза в крайности е присъщо на неразумните люде.
        50 милиона загинали заради някаква си идеология-пълен идиотизъм.
        Както спомена някой -без копчетата направени в Чикаго ,то руснаците ,колкото и велики да се изкарват,то сега щяха да произвеждат фолквагени а не лади и руския щеше да е почти изчезнал.
        Заповядай, да си изложиш спокойно доводите тук. Аз лично, се съмнявам, че при гладко протичане на "Барбароса", Чикагото щеше да си мръдне и пръста.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • #94
          От: Ринг свободен

          Благодаря за поканата.
          Много съм за да мога да съдя или предсказвам,а и нямам цялата информация.
          Нямам нищо против руснаците стига да не ми се натрапват с техния национализъм и шовинизъм.
          9_ май си е техен празник наложен за празнуване от Брежнев.Неслучайно е избрана тази дата
          "Денят на Европа се отбелязва на датата, когато френският външен министър Робер Шуман прочита историческата декларация за обединение в Европа. На 9 май 1950 г., само 5 години след края на Втората световна война, той призовава за съюзяване на френските и западногерманските ресурси и промишленост за производство на въглища и стомана, за да се избегнат бъдещи военни конфликти."Декларацията на Шуман" е в основата на Европейската общност за въглища и стомана, предшественик на днешния ЕС."

          День Победы стал вторым по значимости национальным праздником (после Годовщины Великой Октябрьской социалистической революции) лишь на 20-летний юбилей разгрома Германии. Брежневвнес в ритуал 9 Мая три существенных поправки, которые и сегодня имеют продолжение[13]:

          „Денят на победата“ (на руски: День Победы) е съветска военно-патриотична песен и марш. Композитор е Давид Тухманов, а текстът е на Владимир Харитонов. Свързана с Втората световна война, тази песен е създадена през 1975 г.

          Всичко е идеология и промиване на мозъци.Няма нищо общо с почитането на загиналите много много милиони.
          Чак ми е чудно ,че зрели мъже не го разбират това нещо.

          Коментар


          • #95
            От: Ринг свободен

            Такаааа, добре дошъл, ес100. Дали съм руски трол и доколко съм "млади хора", са едни други въпроси. Представи си, че тук има хора, доста запознати с Историята и с цитираните от теб неща. Дори, има такива, които са празнували 9-ти май като "Ден на победата над фашизъма и капитализъма". Сега се успокой, пийни един компот или ракия, според предпочитанията и си поеми дълбоко въздух. Приеми, че просто сбърка мястото, където да изпъкваш. Тук ще намериш доста теми, където можеш да си правиш гаргара с "рашките", но не днес, не в онази тема!
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #96
              От: Ринг свободен

              Пак тук да питам, защо само ес100 беше обзаведен с червена точка, а други, сведущи по въпроса, но с репутация в този форум могат да спамят безнаказано? Не е ли същото, в раздел "Некролози", някой да се изцепи "...тоя го познавах, беше долен мошеник и завлече маса хора с пари."?
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • #97
                От: Ринг свободен

                Нема правда у тоа свет! По подразбиране нема и Оффроудът!
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • #98
                  От: Ринг свободен

                  Я ква тема имало
                  Ну, слава победителям


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:слава.jpg
Прегледи:1
Размер:91.7 КБ
ID:5658729
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #99
                    От: Ринг свободен

                    За какво ще е борбата?
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: Ринг свободен

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Я ква тема имало
                      Ну, слава победителям
                      Това, че се дърляме там, където не му е мястото, си е наш проблем.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Ринг свободен

                        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                        Това, че се дърляме там, където не му е мястото, си е наш проблем.
                        А дърляме. Глупости. Просто е хубаво да се познава историята. В дейтали. Пък после а у и т.н.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.JPG
Прегледи:1
Размер:67.0 КБ
ID:5658740

                        Последно редактирано от turtey; 09-05-15, 22:12.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Ринг свободен

                          Това, че Сталин и Хитлер, преди Войната си правеха едни планове за Света е друга тема. Но можеш да си спокоен, че този, който пръв наруши договорките, той пръв си изяде чорапите, нали?
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Ринг свободен

                            А не знам.
                            70 години по-късно руските мутри карат Мерцедес. Немските мутри не карат Волга

                            ПП Не знам дали изобщо има немски мутри ама тва е съсем друга тема
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Ринг свободен

                              Именно! Сега щяхме всички да караме Мерцедес, нямаше да имаме цигани, евреи, арменци и прочее паплач, а този форум щяхме да си го имаме в МАТРИЦАТА.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Ринг свободен

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Това, че
                                Пипнах ли те?! Е те това не е нарочно.
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X