Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • https://offroad-bulgaria.com/forum/%...-%D0%B8-nicksd
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • Благодаря Сашо,
      ама за реорганизация явно става въпрос (а не за моя телевизор) - подразделът целокупно е преместен.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • Има проблем с фтп-то. Някой от снимките се виждат защото просто са на друго място.

        Коментар


        • zippel
          zippel коментира
          Редактиране на коментар
          Моите снимки са на стария адрес (ftp.offroad-bulgaria.com) и в началото на миграцията не се виждаха но в после започнаха да се виждат, което ме навежда на мисълта, че в определен момент е станало нещо като пренасочване и това работеше от поне една година с няколко прекъсвания за по 2-3 дни. Обикновено го оправяше Събин, но нещо не е активен напоследък. Някой в момента работи ли по въпроса ?

      • Току що установих, че снимките от фтп-то се виждат отново. Който и да е оправил проблема, от мен благодарности.
        Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от large Преглед на мнение
          Не знам дали е за тази тема, но искам да споделя нещо, дето ме дразни.
          Пoлзвам тъмната тема на форума - изгледа Dark (Beta1)
          и ме дразни липсата на контраст на имената на потребителите.

          Има ли как синьото да е по-контрастно, тоест имената да са в друг цвят, когато тази тема е активна?
          Не е болка за умиране, ама все пак.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Dark theme.JPG
Прегледи:669
Размер:74.1 КБ
ID:6774747
          Готово. Благодаря че обърнахте внимание.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
            Току що установих, че снимките от фтп-то се виждат отново. Който и да е оправил проблема, от мен благодарности.
            Мисля, че повече няма да има подобен проблем, оправихме пропуск в конфигурацията, но ако случайно се случи пак пиши на лично за което получавам мейл и дори да съм в гората ще го задвижа по бързо...

            Коментар


            • zippel
              zippel коментира
              Редактиране на коментар
              Разбрано.

          • Във всяка тема, която отворя, с изключение на тази (?!), ми излиза, че имам чернова на отговор. Черновата е просто "х". А като напиша мнение, автоматично ми добавя празен ред и х на края.


            ×



            Коментар


            • sabin
              sabin коментира
              Редактиране на коментар
              Здравейте. Опитахте ли с бутона Discard?
              Този бутон трябва да изтрие тази "чернова".

            • MoridinBG
              MoridinBG коментира
              Редактиране на коментар
              Опитах, няма ефект. Както казах, излиза ми в почти всяка тема във форума.

          • Здавейте
            Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
            Място и хора към които да принадлежи ...

            Коментар


            • sabin
              sabin коментира
              Редактиране на коментар
              Здравейте.
              Как е, какво става

          • От известно време забелязвам че когато някой ми е писал на ЛС, не ми показва в лентата на съобщения в червено, получавам само при известия но не и за съобщения, за ЛС разбирам само благодарение за наличие на ЛС от форума на моя имейл, само така разбирам че ми е писал някой на ЛС, след което като цъкна на панел съобщения и от там на входящи и чак тогава виждам че ми е писал някой ЛС?

            Коментар


            • c0dy^
              c0dy^ коментира
              Редактиране на коментар
              Аз също потвърждавам този проблем. Пуснал съм тема в гаражни разпродажби, в самата тема човек си е набелязал няколко неща, които иска да си закупи, пуска ми данни на ЛС, но така и не ми се отразяват. След което аз си мисля, че се е отказал и ги свалям от продажба. Близо месец след това виждам, че наистина е пуснал ЛС, но не се появява в панела на съобщенията, а на известията.

          • Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
            От известно време забелязвам че когато някой ми е писал на ЛС, не ми показва в лентата на съобщения в червено, получавам само при известия но не и за съобщения, за ЛС разбирам само благодарение за наличие на ЛС от форума на моя имейл, само така разбирам че ми е писал някой на ЛС, след което като цъкна на панел съобщения и от там на входящи и чак тогава виждам че ми е писал някой ЛС?
            през телефон ли четете форума, защото през РС не съм забелязал такива проблеми - показва си и броя на известията и броя на непрочетените л.с.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:izv.JPG
Прегледи:370
Размер:53.0 КБ
ID:6800149
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • Еделвайс
              Еделвайс коментира
              Редактиране на коментар
              На лаптопа, на смартфона и на таблета.

          • Продължавам да не получавам известия за получени ЛС, това го прави на всички налични устройства, лаптоп, таблет и смартфона, също така когато отивам на панел съобщения за да видя ръчно, дали ми е писал някой, тогава се почва един лаг и страницата сякаш се чуди всеки път дали да се зареди и тогава виждам панел съобщенията, това го прави и на всичките ми устройства и така е от много време.

            Коментар


            • Има теми в които няма бутон “ Уведоми “ ? Става въпрос за участник във форума , който пуска безброй теми за продажба на вещи , които не отговарят на правилата !?
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • Искам да си закупя съединител за леката кола от niki p и за това реших да му пиша в темата в раздела за търговски партньори, но просто няма поле за писане. Бихте ли оправили този бъг!?
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2021-12-30-20-49-22-105_com.hsv.freeadblockerbrowser.png
Прегледи:233
Размер:293.9 КБ
ID:6803093
                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                Коментар


                • При мен е наред ... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20211230-211556_Samsung Internet.jpg
Прегледи:228
Размер:226.5 КБ
ID:6803097
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • При теб може да е наред но на мен ми пише : Съжаляваме, вие не сте оторизиран да виждате тази страница.
                    Ако е от значение, влизам от телефон, Андроид, всички налични браузъри. Кеша го чистих.
                    Последно редактирано от kameno karp; 30-12-21, 21:35.
                    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X