Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сериозно, колко да е сериозно.
    знаеш ли какъв процент ползват една и съща парола за всичко.
    Ся, сами са си виновни, факт.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • През компютър не ще да се свърже . Работи само през телефона . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210522_081131.jpg
Прегледи:611
Размер:68.8 КБ
ID:6742934
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • BatGeorgeone
        BatGeorgeone коментира
        Редактиране на коментар
        повторно зареждане и ще се освести, ползваш гугъл хром най-вероятно и за това

      • kameno karp
        kameno karp коментира
        Редактиране на коментар
        При мен до скоро през телефон беше същото.

    • Бай Джоре не ще . Ползвам Мозилата основно , но и през Гугала не ще.
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • Не е само при теб. Когато форума си науми, зарежда една или две странички и зачезва.
        Това от различни доставчици, различни пецета, с различни ОС и браузери...
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • aldr
          aldr коментира
          Редактиране на коментар
          При мен нема ,, доставчици ,, аз работя със централата БТК ...и то по жицата ......

        • Ясен
          Ясен коментира
          Редактиране на коментар
          Преди години (примерно 20) един юнак обясняваше как ползва Интернет от директния вносител (същото това БТК).

      • Страшни реклами ме нападнаха от два дена мамка му. До сега нямах този проблем.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • Да, форума не работеше снощи. Хостинга нещо имаше проблем, но вече е отстранен.

          Коментар


          • gabocvet
            gabocvet коментира
            Редактиране на коментар
            Не само този форум се загуби вчера!

        • Аз ли нещо недовиждам или потребителите които нямат администраторски права имат достъп до админ панел ана форума?

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:off_admin.jpg
Прегледи:492
Размер:33.2 КБ
ID:6743798
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • Чавдар (V93)
            Чавдар (V93) коментира
            Редактиране на коментар
            Успя ли да влезеш? Щото аз не мога

          • sabin
            sabin коментира
            Редактиране на коментар
            Това е само линк. Можеш ли да се логнеш?

        • Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Мен повече ме вълнува, ако не си сменям тая парола, какво следва.
          М'дам-м, два часа след като зададох този въпрос, разбрах съвсем директно и непосредствено какво следва - няколко седмици домашните специалисти не можаха да ме вкарат във форума. Наложи се намеса на особено специален специалист (който с цялата си специалност се бакати още десет дни).
          Тази процедура, ако ще се повтаря през шест месеца - хич не е приемлива перспектива (много меко казано!)...
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • По-никакъв начин немога да влеза в форума от телефона. До сега не съм имал проблеми,от компа си влизам.
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • Миро , нещо локално е , пиша ти от телефона гледам и на лаптопа
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                Миро , нещо локално е , пиша ти от телефона гледам и на лаптопа
                Тази вечер пак правих опит и пак греда! Иначе от компа си цъкам.
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • Абе всеки месец ли трябва да давам съгласие бе?
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • Кольо
                    Кольо коментира
                    Редактиране на коментар
                    Когато на сървъра му дойде отвътре...

                    Съвременни технологии, свиквай.

                • Може ли някой да ми обясни това известие за коя тема и публикация е.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Заснемане.JPG
Прегледи:240
Размер:121.8 КБ
ID:6755778
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • sabin
                    sabin коментира
                    Редактиране на коментар
                    Спам е било, съобщението е изтрито, затова и няма линк към темата.

                • Изтрита публикация от бот. Пак няма драма.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • s_s1
                    s_s1 коментира
                    Редактиране на коментар
                    Но уведомлението си стои.

                  • sabin
                    sabin коментира
                    Редактиране на коментар
                    Да, стои си за съжаление, и при мен е така. Да се надяваме, че с някой следващ ъпдейт на софтуера ще го оправят това!

                • От скоро когато се логвам, много пъти ми излиза грешна парола, като само при първо логване ми излиза че съм бил направил 5 опита, пробвах да се логна за втори път и не ме допуска, че трябвало да минат 15 минути, а аз съм се логнал само един път и то с правилната парола, като минат тези 15 минути става, а сега сутринта ме прие от първия път но доста мисли преди дали да ме приеме, вчера на компютъра а сега на телефона, не знам дали е временен бъг или локален проблем, но рекох да драсна един ред за всеки случай, само да не се налага пак да сменям паролата....

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  Тук са 13 потребители онлайн. 0 потребители и 13 гости.

                  Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

                  Зареждам...
                  X