Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продължавам да не разбирам - защо не може да се коментира първото мнение във всяка нова тема? Моля обяснете.
    -Чем занимаетесь по жизни?
    -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
    -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

    Коментар


    • Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение
      Продължавам да не разбирам - защо не може да се коментира първото мнение във всяка нова тема? Моля обяснете.
      Софтуерът на форума не позволява това. Логиката на авторите е, че публикациите във форума са на различни нива.
      Първото мнение, с което се поставя началото на темата, е най-отгоре.
      Следващото ниво са останалите постове, който по същество са отговори на първото мнение.
      Коментарите са отговор на отговорите. Т.е. отговори от по-ниско ниво.
      Онагледено - нещо такова:

      Първа публикация
      |__отговор 1
      |__коментар 1
      |__коментар 2
      |__коментар 3
      |__отговор 2
      |__коментар 1
      |__коментар 2
      |__отговор 3
      |__коментар 1


      Логиката на тези, които са писали програмата е, че с цъкане бутона "Публикувайте отговор" отговаряш на/коментираш първата публикация. Поради което не са предвидили друга възможност за коментар.
      Общо взето са възприели схемата за публикуване на отговори във Фейсбук.
      Последно редактирано от Чавдар (V93); 07-12-20, 08:25.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • Хъм.
        ако блеклистна офнюз форума зарежда два пъти по бързо.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • Esper
          Esper коментира
          Редактиране на коментар
          Думам аз, ама...

        • turtey
          turtey коментира
          Редактиране на коментар
          Плейсхолдера си седи.
          Интересно е обаче какви данни текат насам натам.

      • Въпрос: Подпис в профилът как и къде се поставя?
        Враг усраине

        Коментар


        • Ясен
          Ясен коментира
          Редактиране на коментар
          Горе вдясно името - Настройки - таб Настройки - невзрачен линк "Редакция на подпис"

        • Esper
          Esper коментира
          Редактиране на коментар
          Мерси но няма такъв линк при мен.
          После ще гледам от нормален екран с възможност за Ctrl+F.
          Белким го найда.

        • Esper
          Esper коментира
          Редактиране на коментар
          Ма то табове имало, ве...
          Намерих, но пак без Ctrl+F шанс да го видя - йок!
          Мерси!

      • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Хъм.
        ако блеклистна офнюз форума зарежда два пъти по бързо.
        А ако блеклистнеш гугълските сървиси и другите сайтове "сипващи" два вагона скриптове, като etarget.net, clevernt.com, facebook.com, gemius.pl, consensu.org може би ще се забърза още повече...
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • Ако някой измисли система за финансиране на интернет-услуги която да е по-лесна за употреба от рекламите, ще стане, хмммм... доста заможен.

          (а покрай това ще се подобри политическият климат в много страни)

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Ако някой измисли система за финансиране на интернет-услуги която да е по-лесна за употреба от рекламите, ще стане, хмммм... доста заможен.

            (а покрай това ще се подобри политическият климат в много страни)
            Проблемата е в количеството. Както знаем от Кривата на Лафер, в двата гранични случая постъпленията са нулеви.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • Ясен
              Ясен коментира
              Редактиране на коментар
              Това е вторичен проблем.

              Моделът е изчерпан и можеш да си играеш колкото си искаш с кривата на Лафер ама рекламата вече не е в състояние да носи целия интернет.

            • turtey
              turtey коментира
              Редактиране на коментар
              Тя отдавна не го носи. Много взимат пари за пропаганда. Лобиране ли беше модерния лаф?
              Те ти пример - напиши чифут и мръсен комунист в сураттефтера и си баннат до час ))

            • Ясен
              Ясен коментира
              Редактиране на коментар
              Лобирането и пропагандата са все едно реклама (впрочем двете са различни неща ама няма да го обяснявам на радикализиран елемент).

              А това за какво те банват в сураттефтера е една съвсем четвърта тема.

          • От вчера нещо става с връзката между форума и ftp-то. Чрез FileZilla влизам в ftp-to и всичко е наред, но линковете от форума към него не работят. С други думи снимките, качени на ftp-tо не се виждат в темите. Пробвах с два браузъра, едно и също. Знае ли някой нещо по въпроса ?
            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

            Коментар


            • Здравейте!
              Защо като разгеждам в раздела "Какво ново" затворя някоя тема тя вече не е в списъка и изчезва някъде.
              Къде изчезва ?! явно в раздела от където е пусната ,но като прелиства човек раздела "какво ново" не винаги чете внимактелно точно от къде е публикувана съответната тема и ако реши след 5 минути пак да я посети не може да я намери.

              Бихте ли ми обяснили къде се скриват темите.
              Сега за нещата които ме интересуват се абонирам , но не е удобно постоянно да се абонирам и да премахвам абонаменти.
              Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
              Място и хора към които да принадлежи ...

              Коментар


              • kalinntv
                kalinntv коментира
                Редактиране на коментар
                Нормално е-след като си отворил темата,тя вече не е "ново"

            • И аз писах за това още в началото на темата, ама си остана като глас в пустиня.
              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

              Коментар


              • Николай Колев
                Николай Колев коментира
                Редактиране на коментар
                Да не се обиди някой, ама Форума започна да ми изглежда като много модерно обурудвана автоработилница на мъж автоманяк, но подредена по красота и цвят на нещата в нея от жена му.
                Всичко си има човека в гаража ама трудно го намира щото женската логика е да е подредено и красиво, а не практично и удобно за работа.
                Не критикувам нищо и никого само споделям де.
                Но най-ме тормози това с изчезването на темите като ги затвориш, обикновено не ги й търся повече ако не ме интересува нещо конкретно.
                Не знам как беше преди в стария форум ама беше удобно и лесно за навигиране из темите.

            • Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
              Здравейте!
              Защо като разгеждам в раздела "Какво ново" затворя някоя тема тя вече не е в списъка и изчезва някъде.
              Къде изчезва ?! явно в раздела от където е пусната ,но като прелиства човек раздела "какво ново" не винаги чете внимактелно точно от къде е публикувана съответната тема и ако реши след 5 минути пак да я посети не може да я намери.

              Бихте ли ми обяснили къде се скриват темите.
              Сега за нещата които ме интересуват се абонирам , но не е удобно постоянно да се абонирам и да премахвам абонаменти.
              Тук може да видиш последните публикации в темите без да изчезват.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kakvo_novo_alt.png
Прегледи:277
Размер:35.2 КБ
ID:6689217

              Коментар


              • Кога ще оправите проблема със закриващите реклами?

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:clip.jpg
Прегледи:210
Размер:130.2 КБ
ID:6689646
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • Светльо.... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20201230_181813.jpg
Прегледи:378
Размер:131.7 КБ
ID:6689691
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • Как се разбира, когато има друг коментар в чуждо мнение, което съм коментирал? Изобщо тая система с коментарите е много крива!

                    Коментар


                    • Аз откога го разправям?! Помолих да не се пишат коментари на стари постове, ма глас в пустиня.
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X