Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И при мен нищо не работи. Т.е.-положението е като от последните няколко дни.
    Уиндоус 10, браузъра е неговия си, имам ад блокер.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • Emilppp
      Emilppp коментира
      Редактиране на коментар
      Верно! Марто да си смени професията!
      Ще почерпя в бара!

    • бат'Марто
      бат'Марто коментира
      Редактиране на коментар
      Всъщност Митко DAVC пръв се сети...За негово здраве !

    • kameno karp
      kameno karp коментира
      Редактиране на коментар
      О чудо. Ударих Х-то и тръгна.

  • Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
    Да не ми се смеят IT-специалистите, но мисля, че при мен тръгна след като ударих ,,х " на обявата за снимката...
    Уцелил си. Последвах примера ти, презаредих страницата и тръгна

    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • И при мен тръгна!
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • viperr
        viperr коментира
        Редактиране на коментар
        Тест тест проба

    • Еж верно тръгна като затворих това за темата за снимките.

      Коментар


      • И кво сега-заради една снимка целия форум се бъгна...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • При мен още нетръгва.
          0осем9осем7шест0осем7едно
          Миро

          Коментар


          • CarTest™
            CarTest™ коментира
            Редактиране на коментар
            Миро ... не си почерпил ....

        • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
          И при мен тръгна!
          Баси закаченото нещо ма********* 3 дена

          Коментар


          • Де кажете ...коя снимка
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • viperr
              viperr коментира
              Редактиране на коментар
              Отгоре бре закаченото с жълто. Странният надпис.

            • бат'Марто
              бат'Марто коментира
              Редактиране на коментар
              Сашо, затвори обявата за общата снимка...

            • aldr
              aldr коментира
              Редактиране на коментар
              Яяяяя...бива

          • Слушам ...Марто
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • Мисля си, че това е експеримент, социологическо проучване кой потребител в кой момент ще зареже форума.

              От както свят светува има оптимисти, реалисти и песимисти.

              П.П къде е статистиката колко потребителя има в момента?
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • И аз я затворих преди да проработи при мен, ама никак не вързах двете едно с друго. Баси случая!
                Долните твари, измислили перверзията Erlang, имат "много здраве" от мен. Болезнено!

                Коментар


                • И при мен тръгна след затваряне на обявата за снимката..

                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • BENZBOSS
                    BENZBOSS коментира
                    Редактиране на коментар
                    Ташаци си правят с гадната сволач,вече с парола се влиза 😳Индиана Джоунс

                    Затваряте онова жьлтото горе,рестартирате страницата и ви се отваря блендата,виждате всичко,пишете.........никаква гадна сволач не сте.

                    Другата седмица какво ще е,някой знае ли рецептата за другия понеделник?

                • Ама пичове! Да бихте ме светнали де е тоя хикс за удряне, а... Хем баш аз май подадох насоката (д@@ба тия канцеларски мурафети).
                  Последно редактирано от davc; 29-09-20, 22:09.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • бат'Марто
                    бат'Марто коментира
                    Редактиране на коментар
                    Обявата за снимката затвори...

                • Като ,че ли стана по-бърз ? Зарежда доста по-бързо страниците .

                  Коментар


                  • За всеки случай спрях всички съобщения, няма логика, но в бъговете логиката не е задължителна... Докато не намерят проблема няма да има съобщения...
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • davc
                      davc коментира
                      Редактиране на коментар
                      Проба, проба, едно, две, три, проба.
                      Разгеле!!!

                      ПП
                      Ама па сЕ'а нема ни сбере онова тепенце баси...

                  Активност за темата

                  Свий

                  Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.

                  Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

                  Зареждам...
                  X