Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Божко, и аз си мисля, че имаш проблеми с компютъра.
    Или поне с настройките на браузъра, или антивирусна програма, или защитна стена...
    Примоли се на някой край теб който е в час с хакерството да ти види нещата. Аз ползвам Хром, от много време, и нямам никакви оплаквания, освен когато нещо се бъгне масово-когато е еднакво за всички. Значи софтуера си работи, де добре, де зле, но при повечето хора е долу-горе добре. Само от теб чувам, че имаш такива проблеми, които навяват на мисълта, че проблема е в твоя телевизор някъде.

    По темата-бях писал по-горе, но да го "рефрешна":
    Когато съм на началната страница в някои подфоруми се вижда само кой е писал последно, но не и темата по която е писано. Както беше със стария софт, както е и със сегашния, но на подфорумите които са по-надолу в страницата. Просто в най-горните няколко подфорума доста често се появава описания проблем. А от средата надолу-няма този проблем. Не виждам логика в горната част да го има, а в долната не, но си е така от доста време.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • Надявам се, че няма да се счита за спам, защото става дума за проблем с форума.
      Та, Кольо и останалите и аз мисля същото, но участвам в още 5 форума. Защо няма проблем с тях?
      И последно, използвах поста на nickbochev и свалих Brave. О чудо! Всичко работи! Та, добре съм ви заварил!
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
        Надявам се, че няма да се счита за спам, защото става дума за проблем с форума.
        Та, Кольо и останалите и аз мисля същото, но участвам в още 5 форума. Защо няма проблем с тях?
        И последно, използвах поста на nickbochev и свалих Brave. О чудо! Всичко работи! Та, добре съм ви заварил!
        Трябва да изчистиш кеша от браузера. Имаше промени по софтуера на форума и вероятно браузера ти не е презаредил най-новите файлове.
        Когато имаш съмнения най-лесно е да го отвориш в Инкогнито - Горе в дясно 3те точки точно под Х. Така се отваря нов прозорец "на чисто" без никакви запомнени неща.
        Така ще отвори сайта за сефте. Ако там работи значи просто трябва да се почисти браузера от стари неща.

        Натискаш CTRL+Shift + DEL и там избираш ALL Time или не знам как е преведено на българската версия. и готово.

        Проблема е често срещан. Не само по форуми, ами в целият Уеб. Другите форуми просто не са си пипали софтуера скоро.

        Коментар


        • А тъмна тема кога?
          Cherokee WJ 4.0L- NP242
          Honda Africa Twin XRV 750

          Коментар


          • Здравейте,

            Много ми е бавен този интерфейс и не мога набързо да прелистя предишните страници в тази тема, ето защо питам директно като се извинявам ако повтарям въпроса.

            Как мога да направя така, че всички постове в "Какво ново" да са маркирани като прочетени? Не видях опция/бутон "маркирай всичко като прочетено".

            Тоест, искам да маркирам всичко като прочетено и когато натисна "Какво ново" да ми покаже само новите постинги.

            Надявам се успах да обясня какво искам да постигна.

            Мерси предварително,
            Жоро
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • Часовника и показването на нови мнения в колонката "последна публикация" отново умря.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                Здравейте,

                Много ми е бавен този интерфейс и не мога набързо да прелистя предишните страници в тази тема, ето защо питам директно като се извинявам ако повтарям въпроса.

                Как мога да направя така, че всички постове в "Какво ново" да са маркирани като прочетени? Не видях опция/бутон "маркирай всичко като прочетено".

                Тоест, искам да маркирам всичко като прочетено и когато натисна "Какво ново" да ми покаже само новите постинги.

                Надявам се успах да обясня какво искам да постигна.

                Мерси предварително,
                Жоро
                на главния екран Форуми, най-отдолу го има

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:off.JPG
Прегледи:338
Размер:116.3 КБ
ID:6601963
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • BatGeorgeone
                  BatGeorgeone коментира
                  Редактиране на коментар
                  Много благодаря, жив и здрав да си!

              • Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение

                Ако там работи .
                И там не работи!

                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • viperr
                  viperr коментира
                  Редактиране на коментар
                  Кое не работи ?

              • В режим "Инкогнито", според Венци, би трябвало всичко да работи. Виж неговото мнение по-горе.
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • viperr
                  viperr коментира
                  Редактиране на коментар
                  Работи. Я кажи с какви параметри е тоз компютър с който работиш ?

              • Това вече е спам и ще ни бият, но проблемът е решен с преинсталация на браузера.
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • sabin
                  sabin коментира
                  Редактиране на коментар
                  Няма нужда от този сарказъм, щом става въпрос за проблема ти да ползваш форума не е спам.

              • Почти във всяка тема колегите отбелязват, че изчезват коментари. Има ли някакъв начин да разбираме дали е технически проблем, или е заради нещо, което е забранено за коментиране?
                Няма как да разбера дали е технически проблем.
                Последно редактирано от ikirov; 13-05-20, 11:52.

                Коментар


                • zippel
                  zippel коментира
                  Редактиране на коментар
                  И цитатите също. Само дето фонът е светло СИВ, а не син. Не че има някакво значение.

                • sabin
                  sabin коментира
                  Редактиране на коментар
                  Дай някоя от тези теми де...

                • ikirov
                  ikirov коментира
                  Редактиране на коментар
                  В тази тема редовно ми изчезват коментари, наскоро Владо Уаз-а избуча, имаше и още някой.
                  Сега на прима виста не мога да издекламирам линкове, че навън времето е хубаво и ползвам всяка секунда за бачкане.
                  Питах има ли начин да разбера кое е изтрито, и дали е технически проблем. Занапред ще цитирам точно, някои дни 30% от коментарите ми изчезват.

              • Има проблем при писане на нов отговор независимо към коя тема, в случая е за инструментите на Лидл, не се отразява като ново мнение, ето снимки в колко часа съм писал по темата и в същото време показва като последно мнение предишното:


                На първата снимка изобщо не е отразено новото ми мнение, опреснявах браузъра, изчистих кеша и нищо, а на втората снимка е видно новото ми мнение чак като цъкна на него за което само аз си знам.




                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:1.jpg Прегледи:0 Размер:193.8 КБ ID:6602715








                Втората снимка с актуалното ми мнение:


                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:2.jpg Прегледи:0 Размер:214.0 КБ ID:6602716


                П.С. В момента даже не ми показва като ново мнение и тук в тази тема за проблемите, вижда се чак като цъкна ръчно в темата и на последната страница!
                Последно редактирано от Еделвайс; 14-05-20, 17:05.

                Коментар


                • ikirov
                  ikirov коментира
                  Редактиране на коментар
                  Тоя проблем го виждам и аз от много време. Мислех, че е само като съм разлогнат. Оправя се със стрелките напред и назад, и то не винаги.
                  Толкова е омотано, че дори не мога да си спомня точно, че да го опиша.
                  Някои форуми предлагат маркер на изтрити мнения, да не се чудим кво и що.
                  Ако е лесно да се направи мисля би било полезно и тук. "Мнението на редник Хикс е изтрито от модератор", и животът продължава.
                  Ся се чудя бъг ли е, дисциплина ли е, някой път се обтягат и форумните отношения с тия бъгни.

              • Пуснах тъмна тема - Dark (beta1)

                Коментар


                • kalinntv
                  kalinntv коментира
                  Редактиране на коментар
                  Месия си

              • Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
                Има проблем при писане на нов отговор независимо към коя тема, в случая е за инструментите на Лидл, не се отразява като ново мнение, ето снимки в колко часа съм писал по темата и в същото време показва като последно мнение предишното:


                На първата снимка изобщо не е отразено новото ми мнение, опреснявах браузъра, изчистих кеша и нищо, а на втората снимка е видно новото ми мнение чак като цъкна на него за което само аз си знам.




                Натиснете снимката за да я уголемите Име:1.jpg Прегледи:0 Размер:193.8 КБ ID:6602715








                Втората снимка с актуалното ми мнение:


                Натиснете снимката за да я уголемите Име:2.jpg Прегледи:0 Размер:214.0 КБ ID:6602716


                П.С. В момента даже не ми показва като ново мнение и тук в тази тема за проблемите, вижда се чак като цъкна ръчно в темата и на последната страница!
                При мен е нормално.

                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:update.jpg Прегледи:0 Размер:269.3 КБ ID:6602863

                Или има някакво кеширане някъде, или има забавяне на обновяването на тази информация. Когато го забележете, моля влезте с друг броузър, които не ползвате обикновено и вижте дали пак е така. Ако е пак така, значи вероятно понякога нещо се бави опресняването на тази информация. В момента си е ок, дори на бар наздраве, където обикновено има проблеми.
                Последно редактирано от sabin; 14-05-20, 22:00.

                Коментар


                • Кольо
                  Кольо коментира
                  Редактиране на коментар
                  Точно пък с бар наздраве аз не съм имал никакви проблеми, никога.

                • Еделвайс
                  Еделвайс коментира
                  Редактиране на коментар
                  Има забавяне от 15 минути до час и тогава виждам опресняването, за тест използвам и смартфона с мобилния браузър на Samsung и е по същия начин. Този проблем е от доста време и го прави на около 50% при писане на мнение и при създаване на нова тема.

                • Asen Kushlev
                  Asen Kushlev коментира
                  Редактиране на коментар
                  От няколко дни и при мен е така, даже по-зле. Като натисна "Какво ново" ми излизат теми, на които последно мнение е преди поне 10 часа. Например сега като влязох всичките теми излизат с последни мнение от вчера. Отваряйки темата се вижда, че след него има и други. При излизане на ново мнение в темата, тя излиза нагоре в какво ново, но последно мнение пак дава това от вчера, а темата не е болдната, тоест няма непрочетени от мен мнения. Стрелката в началото на темата за първо непрочетено мнение я няма. Някои теми излизат болднати. Като ги отворя със стрелката в началото, тоест за първо непрочетено мнение, все ме праща на това старото, въпреки че съм прочел няколко мнения след това. И това цял ден.

              • тест за какво ново.

                Коментар


                • Asen Kushlev
                  Asen Kushlev коментира
                  Редактиране на коментар
                  Сега и при мен тръгна нормално, всички теми имат нови мнения в рамките на 1-2-3 часа назад,. Излизат и болднати със стрелка, праща на последно непрочетено мнение.

                • Еделвайс
                  Еделвайс коментира
                  Редактиране на коментар
                  Събине, засега новите мнения се отразяват веднага, благодаря за бързата реакция, ако има пак същия проблем ще пиша, също и в колко часа е било събитието.

                • sabin
                  sabin коментира
                  Редактиране на коментар
                  Супер! Благодаря за обратната връзка!

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X