Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • отхвърлям го това повтарящо се известие и повече не се появява
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • МОЛЯ оправете неработещите бутони максимално бързо. Форумът е близо до невъзможност за четене на нищо старо. Разширеното търсене също отваря темата за снимката над Железница още с първия въведен символ.

      Не знам какво е правено, но нещо ГЕНЕРАЛНО не е така и има МНОГО проблеми къде ли не.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • Форумът вече често е голяма тегоба. Не само в политтемите и който иска да се сърди, но да се помъчи и да го поправи. Че българинът обича да си носи старите дрехи също е от онова време.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • Стари дрехи или не - сураттефтера не е форум, а по-скоро е чат. Няма раздели и да намериш нещо старо е практически невъзможно. Едното не може да замести другото по никакъв начин.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • Само да кажа, смяна на страниците работи от началото на темите. За кой не знае, де!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • Ми .... най-вероятно е трудно да се оправят нещата, но пък ако е лесно ще е скучно... Стана като в държавата - стоим не заради нея, а въпреки нея...
              В миналото ще остане, каквито сме били...

              Коментар


              • @bojich: През телефон ни горното, ни толното работи.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • Нещо се е скапало с ъпдейта, гледаме го какво е станало и как да го оправим.

                  Коментар


                  • Ъпдейтите са неизбежно зло, мамка им.
                    Също като жените...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • Спарки, аз само от телефон влизам и стрелките в горната част на страницата работят.
                      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                      Коментар


                      • Кольо, от както спрях да ъпдейтвам работещи неща съм много по-доволен. Сегашния ми телефон МI6 е почти три годишен и ни софтуер, ни приложения съм му ъпдейтвал и е пушка. Та ъпдейти само в краен случай.
                        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                        Коментар


                        • И аз така, ама то като отлагаш, отлагаш, и накрая без да те пита тръгва само.
                          Пусто-свикнах винаги да имам фенерче, камера и нет под ръка, та трудно ще се върна към старата техника-телефон с копчета, обаче имам носталгия по времената когато телефона си беше само телефон с вграден указател...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • kameno karp : Работи, щото не си ъпдейтвал нищо и браузера на телефона си мисли че си десктоп. На моя отгоре излиза точно каквото и отдолу и съответно и двете не работят. Стрелки има само като кажа на браузера да заблуждава форума че е настолен компютър, а не телефон. Ама е досадно.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • На андроид с хроум, бутоните за навигация на страницата НЕ работят.

                              Коментар


                              • От телефон и пад нищо не бачка,АБСУРД да разбера какво е писано на предната страница примерно,а не ми ли излезе като тема с непрочетено мнение за да ме прати на последната страница то няма следене на темата,показва се първа страница и това е.

                                Ако в тоя под форум след 5 минути има отговор на друга тема, а в тая няма то няма как да видя какво е писано тук,ако няма отговор никъде........мога да чета заглавия на темите само и първите им страници.

                                много ретро,някои теми са на по година и повече
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X