Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да попитам относно затворената група в раздел оръжие, която я имаше. Какво се случва с нея?
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • Не бях влизал влизал откакто временно форумът беше затворен и виждам, че доста неща са оправени. Поработили са хората. Ще попитам за нещо, което вероятно е на заден план. Преди имаше система от точки при гласувания, натрупани точки, репутация и т.н. Отпада ли това в новата версия ?
      И още един въпрос : Преди около 2 седмици в новия софтуер имаше възможност за редактиране на стара собствена публикация, което е голям плюс спрямо стария. Сега тази опция не я виждам. Защо така ?.
      Последно редактирано от zippel; 08-11-19, 17:50.
      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

      Коментар


      • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
        По-напред в темата беше споменато да се допише ред в хост файла. Направил ли си го? Ако да, изтрий въпросния ред.
        ей, жив и здрав да си! това беше причината.

        Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
        Ако не се оправиш, през тук https://www.free-proxy.com/ можеш да влезеш
        оправих се благодарение на Ицо

        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
          Преди около 2 седмици в новия софтуер имаше възможност за редактиране на стара собствена публикация, което е голям плюс спрямо стария. Сега тази опция не я виждам. Защо така ?.
          Няма кой да тиВВВВ позволи да си редактираш старите публикации,ВВВ по различни причини. Това дето го е имало е било инцидентно.

          Ха, някакво "В" излиза след точките и запетайките. Всъщност не знам кога се появява.

          ВВ 
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • Не е само Вввв, за поредно- Не искам да ме редактира ,,умник" в движение . Или поне да мине в човешки ръце, както си беше.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
              Ебаси готиното.. Копи-Пейст на снимка бачка вече.

              Избирате си снимки в някой сайт или някъде другаде - десен бутон на мишока - Copy Image , не Copy image address. Цъкате в полето за писане на отговор или тема и десен бутон - Paste (или Ctrl+v )
              и картинката е тук.
              това и в стария форум ставаше, но само на win10
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • Не работи диалога за ресайз на изображение, когато се качва от URL и е чекнато "изтегли локално". Не работи нито бутона, нито отдолу кутийките с размера.

                Помислете и по въпроса когато изображение е копнато с ctrl-c, да има опция за сваляне локално. Сега го слага като линк, макар че не съм дал "копирай адреса на изображението", а "копирай изобртаженито" и после в темата съм го сложил с ctrl+v.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • Венцислав Петров
                  Венцислав Петров коментира
                  Редактиране на коментар
                  ОК, това ще трябва вече да е до настройки само...

              • Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                Не е само Вввв, за поредно- Не искам да ме редактира ,,умник" в движение . Или поне да мине в човешки ръце, както си беше.
                Никой няма да те редактира. Писал съм "СОБСТВЕНИ", т.е само своите публикации. Когато напишеш нещо и го публикуваш има някакъв период, когато имаш опция "редакция". Не знам колко е той, може би час. После тази опция изчезва. Не разбирам защо е това ограничение във времето. Например чета стари свои писаници и намирам правописни грешки. Защо да не мога да си ги оправя ? Или да си сменя линка към видео клипчетата, защото начина, по който съм ги публикувал изисква специални настройки на браузъра, а аз тогава не съм знаел. Защо да не може ?
                Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                Коментар


                • Венцислав Петров
                  Венцислав Петров коментира
                  Редактиране на коментар
                  Опция е, може да се настрои както си искаме. Аз лично ако всички автори тук са като Вас, с удоволствие бих премахнал въобще ограничението във времето. За съжаление макар и рядко но достатъчно често за да е крайно неприятно, имаме колеги, които правят някаква дискусия със свое твърдение, после го променят и "гледат саир"... И досега не съм намерил по-добро решение, но може да помислим...

              • Защото утре се събужда някой с Дто нагоре и решава да си затрие писаниците по дадена тема и се осакатява темата,губи се връзката

                Не е литературен форум,грешки в писането не се наказват с тояги на голо,аз обикновенно пиша от Айпад и я той я аз бием грешки постоянно,до момента една тояга не са ми пернали
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • Само аз ли не намирам бутон: МАРКИРАЙ КАТО ПРОЧЕТЕНО ?
                  Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                  Стефан Арзатов

                  Коментар


                  • Най-отдолу на всеки подфорум има Маркирай канала като прочетен
                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • Нормално ли е, отгоре лентата с реклами да е доста по-широка от страницата на форума, и така при четене остава празно пространство отдясно на страниците по продължението им надолу?
                      Не знам сали го обясних, та ето и снимка.


                      ​​​​​​​
                      Прикачени файлове
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                        Нормално ли е, отгоре лентата с реклами да е доста по-широка от страницата на форума, и така при четене остава празно пространство отдясно на страниците по продължението им надолу?
                        Не знам сали го обясних, та ето и снимка.

                        При мен не е така WIN 10 и Хром

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ekran.JPG
Прегледи:233
Размер:245.4 КБ
ID:6526006 ​​​​​​​
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • При мен е през телефона и хром.
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                            При мен е през телефона и хром.
                            Сега пробвах от телефона хром и андроид, ako съм на списъка с теми е като при теб, ако отворя темата е ОК, няма празно отстрани



                            Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Screenshot_20191109-183243_Chrome.jpg Прегледи:0 Размер:186.9 КБ ID:6526047Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Screenshot_20191109-183330_Chrome.jpg Прегледи:0 Размер:158.1 КБ ID:6526048
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X