Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съобразете се с мнението на Спарки в 480-ти пост !!!! Другото са подробности, но ще бъдат сред неколцина...
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
      ..... Но определено с тази тъпотия GDPR-а, лична отговорност няма под никаква форма да приема...
      Съвсем добронамерено

      Ако сте собственик,
      то събирането на рождена дата заедно с имена и IP, води точно до лична отговорност (а платените глоби си ги търсите после от писмените консултации)

      Аз не бих събирал лични данни, ако искам да избягам от GDPR
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • В раздел Купувам има залепена тема с правилата. В тях има линк към тема за какво означават цветовете на имената. Линкът не работи.
        Извинявам се, че пиша по дребен проблем, несвързан с миграцията
        slivizasmet.blogspot.bg

        Коментар


        • Първоначално публикуван от marinrr Преглед на мнение
          И аз, и аз за Тапатолка да не забравите!
          И аз чакам ...
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • Не Ви трябват адвокати, а фирма дето се занимава с това, с хора със съответните сертификати и лицензи. Ще Ви дадат препоръки, като ги изпълните ще направят съответните тестове, ще се подпишат отдолу и отговорността ще я носят те, стига да продължите да се придържате към препоръките. Ние поне така действаме.

            GDPR еднозначно е глупост, но и често се преекспонира до ниво да пречи на нормалната работа, без да е нужно.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • Така де, същото и при нас... И дори да може нещо да бъде променено, ще трябва да го получим писмено, да си минат съответните процедури и т.н. Засега караме по валидните инструкции...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • Все още при мен всяко второ-трето зареждане отнема 20-25 сек.

                офф/
                Алеле майко. ГДПТ. Имам познат адвокат, каза, че взима по 3000 лв за да изготви предписание за ГДПР на фирма.
                За какво на един форум са му нужни каквито и да било лични данни? При регистреция отметка 'над 18г съм' и точка. Кви имена и ДР, кви 5 лв?
                /офф

                Коментар


                • може ли да се намали размерът на шрифта в заглавието на темите? заема прекалено много място в началото на страницата, когато е отворена дадена тема...
                  -Чем занимаетесь по жизни?
                  -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                  -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение
                    може ли да се намали размерът на шрифта в заглавието на темите? заема прекалено много място в началото на страницата, когато е отворена дадена тема...
                    Нищо му няма на шрифта. Просто около него мястото е доста повече, отколкото трябва.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • на таблета в десктоп режим на хрома изглежда такаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2019-11-07-15-05-10.png
Прегледи:246
Размер:216.1 КБ
ID:6525474
                      -Чем занимаетесь по жизни?
                      -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                      -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                      Коментар


                      • bokomo
                        bokomo коментира
                        Редактиране на коментар
                        Ако се смени стила на Default VB Style пак ли е същото?

                    • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2019-11-07-16-38-30.png
Прегледи:214
Размер:271.8 КБ
ID:6525496
                      -Чем занимаетесь по жизни?
                      -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                      -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                      Коментар


                      • Какво стана с ЛС? Като кликнеш на ника излизаше "прати ЛС". Сега го няма!
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • Проба.

                          Коментар


                          • Ебаси готиното.. Копи-Пейст на снимка бачка вече.

                            Избирате си снимки в някой сайт или някъде другаде - десен бутон на мишока - Copy Image , не Copy image address. Цъкате в полето за писане на отговор или тема и десен бутон - Paste (или Ctrl+v )
                            и картинката е тук.

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                              Ебаси готиното.. Копи-Пейст на снимка бачка вече.

                              Избирате си снимки в някой сайт или някъде другаде - десен бутон на мишока - Copy Image , не Copy image address. Цъкате в полето за писане на отговор или тема и десен бутон - Paste (или Ctrl+v )
                              и картинката е тук.
                              Къш бре Венцо,тая тема е за мрънкане,пусни си тема за похвали,спамер такъв.🤣

                              Ма верно пък ако работи това ще е супер
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X