Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • А може ли някъде да се видят опциите за дизайн, и да се проведе гласуване, според което да се определи и дизайна?
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      А може ли някъде да се видят опциите за дизайн, и да се проведе гласуване, според което да се определи и дизайна?
      Нали не си мислиш, че в частен форум, ще цари демокрация?

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

        Нали не си мислиш, че в частен форум, ще цари демокрация?
        Тоест, в държавните бихме могли да видим такава?
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

          Нали не си мислиш, че в частен форум, ще цари демокрация?
          Има си неща които са добре да не са "държавни", но не мисля, че визията е от тях.
          А и какво сте се вкопчили в това, че форума е частен? Да, това няколко пъти се подчерта още в началото на бума на форума, с цел да се пресекат опити за нанасяне на глупостите на демокрацията, които не липсват, както не липсват слабости на нищо в този свят.
          Даже намирам, че форума е достатъчно либерален и всеки има достатъчно голяма свобода да пише каквото мисли, имайки предвид, че форума е частен, и собственика може да наложи каквато му е кеф диктатура.
          Е, винаги има какво да се желае де, но да не ставаме нагли.
          Последно редактирано от Кольо; 23-11-19, 18:32.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение

            Тоест, в държавните бихме могли да видим такава?
            Имайки предвид, че единствените легитимни държавни форуми са СИК , РИК и ЦИК - би трябвало.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Даже намирам, че форума е достатъчно либерален и всеки има достатъчно голяма свобода да пише каквото мисли, ...
              Изконно мъжки и философски теми неизменно получават катинар. Т.е. хубаво се самонавиваш колко сме велики и сериозни, ама истината е малко по настрани.
              Се файда де, научих защо се слагат нови болтове след основен ремонт, от черния петък ще ми дойде китайска резачка и ще дам отзив, като за машинарии тука става в общи линии!

              Мен пък дефолтния дизайн напълно си ме устройва. Ако има чалъм да разкарам "социалните" бутони да не разводняват - като оправят да отива на последните мнения - какво друго му трябва на човек... То май Ицо ги беше разкарал с адблокера, ама аз не смея да не се счупи нещо друго. Ако се появи скин като едновремешния "NoFacebook" - и кефът ще е пълен.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                За трети път питам:
                Защо от 'известия' ме праща в началото на последната страница, а не на първото непрочетено мнение?
                +1000

                Коментар


                • Колеги и още хиляда пъти да попитате едно и също няма, какво по-различно да ви кажа. Написал съм ясно какво се прави, кога, малко търпение де...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • Хи хи, за пръв път виждам Венци Петров да си изпусне нервите.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • Не прилича чак на испускане на нерви, макар, че и да беше така, бих го разбрал. Хубавото е, че краят му се вижда. Ясно е, че последните 2 седмици се работи по пригаждане на огромната база към новия софтуер, което е китайски труд, а видимо няма никакви промени. Затова е важно някой да държи в течение какво става онези от нас, които търпеливо чакат миграцията да приключи. А мисля, е те на са малко.
                      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение

                        Тоест, в държавните бихме могли да видим такава?
                        Ха сега си представете форум през 70-те години под ръководството на ЦК на БКП. За съжаление, обаче такова нещо могат да си представят само хората над 40 г. Другите е добре да питат как е било, защото не дай си боже тези времена да се върнат...
                        Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                        Коментар


                        • Господ здраве да дава на админите, снимки вече може да се хостват на самия форум. То и стария има такава функция, ама по някаква причина беше забранена. Огромно улеснение ми е да кача снимка от локалния диск директно у форума, без да търся междинен сървър за снимки. Дано да остане така и занапред.
                          Копи-пасте на снимка също е улеснение, и бачка на екзотичния ми браузър под екзотична ОС.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
                            Го...То и стария има такава функция, ама по някаква причина беше забранена...
                            Че от кога е била забранена? Аз не качвам кой знае колко тук, но снимките си ги качвах в платформата на форума.

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
                              Господ здраве да дава на админите, снимки вече може да се хостват на самия форум. То и стария има такава функция, ама по някаква причина беше забранена. Огромно улеснение ми е да кача снимка от локалния диск директно у форума, без да търся междинен сървър за снимки. Дано да остане така и занапред.
                              Копи-пасте на снимка също е улеснение, и бачка на екзотичния ми браузър под екзотична ОС.
                              И аз не съм забелязал тая функция да не е работила...
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • Tapatalk-a кога се очаква да се свърже към форума?
                                42

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X