Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
    Вълчо, ако изпееш припева в оригинал и го боцнеш в ю-туб , ще те приемем на купона и само с една дамджана отвара от грозде. Мурочка моя.

    Макс, адаш, Русе е хубав град , ама има си ред, следващата пещ ще е по средата между Вакарел и Русе и после си ти. Така че по-добре ела на седянката, каня те и не вярвам някой да е против.
    Благодаря за жеста и поканата, но най-вероятно няма да мога.

    п.п. ...пък знае ли човек, ей къде е София.

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
      Благодаря за жеста и поканата, но най-вероятно няма да мога.

      п.п. ...пък знае ли човек, ей къде е София.

      Пич!
      При мене ще има едно място!
      Само свирни!

      ПП НЕВЕРОЯТНО МЕ КЕФИТЕ,ХОРА...ЩЕ БЪДА ГОРД ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ НА ЖИВО!

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Браво ! Майсторлъка кефи !

        мойта липса ще откупвам сигур с ферментирали производни
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение

          ...пък знае ли човек, ей къде е София.
          Вакарел ! Има и други в България освен Големо Село. Пък то и до Русе - ей го дей го.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Аз така и не видях докъде са стигнали майсторите. Да не стане утре да дойдем и пак да има за работа.
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
              Ти няма ли да дойдеш? Аз пак ще съм с ремаркетата.
              И днес не мога, но ако оставите нещо за довършване за следващата седмица идвам. Някой ще трябва да опалва.

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Ето ви я красавицата в малко по-завършен вид! Извинявам се, че не успях да кача снимките вчера, ама бях каталясал (дали от работа, дали от троянската сливова, не знам..). Най-любопитното е, че никой от нас реално не е правил такова нещо преди (на мен даже каменоделец и зидар ми се наложи да стана вчера), но когато има добро желание, знанията и уменията идват някак си сами! Основния девиз е "Ние да не сме по-тъпи..?!!", а останалото е импровизация в предварително зададени пропорции...

                Поздрави
                Прикачени файлове

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  поздравления момчета..де дамо жех и аз да съм с вас....мамка му и живот ,ееййййййййййй
                  куче или вълк?
                  в клетка ,или свободен?
                  въпрос на личен избор.
                  Вихрен Илиев
                  0888249888
                  blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
                  Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                    ОК. Приемат се. Не съм имал и мисъл да ставам организатор. Ако се върнеш назад в темата ще видиш една картинка закачена на клон. Там е изведено и заключването на свода, но то и без това си е измислено доста отдавна. Виж древните строители за справка. Ние не откриваме колелото и топлата вода, просто ги ползваме.
                    Абе, за малко да стане беля, че някой дето се представи като капацитет беще прекалил с интернета, ама добре, че мислещите хора ме чуха и резултата е налице.
                    Ако тая скица, която върви със съответното "ноу хау", беше разбрана още в началото, и групата не се беше подвела, сага щяхме сме на етапа с пробите.
                    Но по-добре късно, отколкото по-късно.
                    Ако не стане някоя глупост, фурната ще е готова днес.
                    И после тестове
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Първоначално публикуван от navar Преглед на мнение
                      поздравления момчета..де дамо жех и аз да съм с вас....мамка му и живот ,ееййййййййййй
                      Гаден е верно И аз испускам най-култовият момент, свода демек
                      Последно редактирано от maxxx; 10-04-11, 11:47. Причина: корекция цитат
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Ники нали знаеш че важен е крайният резултат, а той ще бъде зверски махмурлук на 01. 05 сутринта, предполагам
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                          Ники нали знаеш че важен е крайният резултат, а той ще бъде зверски махмурлук на 01. 05 сутринта, предполагам
                          Пропуснах да ти кажа. Стария с похвали, че има огромна квадратна тенджера. Военна работа. Е точно в нея ще се забърка елексир за целта. Само трябва да се разберем какъв да е, въпреки, че класиката е ясна
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Архитектурата ви е перфектна, обаче има един тънък момент!

                            Тъй като и аз не го разбирам, не смея да се изкажа, но тези неща не се ли правят от огнеупорни тухли и не се ли измазват с шамот?

                            Не за друго, а да не вземе в сублимният момент, купола на "Санта Мария дел Фиоре", да се срути в квадратната военна тенджера на Стария и да стане хоросан и агне, мешано?


                            П.С. Макс, взаимното уважение, прераства в по-голямо такова! Радвам се че пилотираш добре!

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                              Архитектурата ви е перфектна, обаче има един тънък момент!

                              тези неща не се ли правят от огнеупорни тухли и не се ли измазват с шамот?
                              Този въпрос беше поставен изначало. Отговорът,по спомен,беше-Тия матрЯли са за лаици,любители!!!

                              Гледам,много работа сте отметнали!! Днес сигурно също не сте лежали.
                              И за да компенсирам липсата ми тези 2 дена,най-официално обещавам(на Цвета),че другата седмица лично ще скова нужника!!! Щото,ядене,ядене,ама неизбежно идва онзи момент,в който почваш да се оглеждаш за разтоварището!!
                              088пет722пет99
                              http://www.hydropompi.com/

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                                Този въпрос беше поставен изначало. Отговорът,по спомен,беше-Тия матрЯли са за лаици,любители!!!
                                Абе то мойта огнеупорна фурна се напука, като я запуках, а с този хоросан, направо виждам "период на разпад и полуразпад"!

                                Дай боже да не съм прав, а вероятно е така, защото не съм пробвал да правя "реактор" с обикновенна мазилка..

                                Знам че навремето поповете са си греяли по една обикновенна тухла на огнището, после я тури в пояса, под расото и в комбинация с павурче ракия, му осигурява цял ден студувания и опявания из гробището!

                                Виж, "долнището" на фурната е без забележки, яко, стабилно, определено ще събере топлина!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X