Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
    Не подобава на Вълк да купува от Бриколаж! Бриколаж и Баровец са несъвместими неща. Нещо като "Фурна от Бриколаж".

    ПП Темата се разви в извънредна посока, изчерпа се и е удачно да се заключи.
    Що бе Цецо?- тепърва имаме да правим още по мероприятието и да се уговаряме тук. А и няма да е зле да я приключим с изядените агнета по хайдушки.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Наздраве дружинаКой не вярва дали ще се изпече нека донесе и ше попробваме

      Вълчо не съм от Вакарел но родата ми е пак по Via militaris та може некой римски „кацо“да е играл преди векове из нашата рода......
      Последно редактирано от Стария; 11-04-11, 21:57.
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Наздраве Тони! Припалвай печката да е готова за култовият момент.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Абе Тони, защо сега разбирам за това мероприятие?
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Еуфорията от завършването на пеща поотмина! Сега да ви питам какво правим с инфраструктурното благоустройство..?!! Ще ковем кенефи, или ще си наемаме?! С Маси, навеси, пейки и т.н. какво правим..?!! Ще чистим ли кладенеца последно или не...?!!

            Поздрави

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Приятели ,горд съм че дори и за малко бях участник в това събитие.Едва днес се прибирам и затова едва сега пиша.Не разбирам от пещи ,ама отвън изглежда уникално ,а вярвам че и е толкова функционално.Горд съм че можах да бъда съпричастен с всички ви,и с надявам да успея да присъствам и на култовата дата.За жалост до датата X няма да мога да бъда полезен.Просто съпругата ми постъпва за операция ,и не мога да прогнозирам нищо.Просто ни стискайте палци.Благодаря.
              Румен Николов

              0888 358 572

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Румене и ти по моята пътека а? Пожелавам всичко да мине успешно. Този уикенд ако не ми мине котка път съм на линия.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  В събота,ако ще и камъни да падат,отивам да направя тоалетната!!Ще измислим нещо и за навес.Имам покривало 8х6м.На място ще решим как и с какво да направим пейките и масите.
                  088пет722пет99
                  http://www.hydropompi.com/

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                    Приятели ,горд съм че дори и за малко бях участник в това събитие.Едва днес се прибирам и затова едва сега пиша.Не разбирам от пещи ,ама отвън изглежда уникално ,а вярвам че и е толкова функционално.Горд съм че можах да бъда съпричастен с всички ви,и с надявам да успея да присъствам и на култовата дата.За жалост до датата X няма да мога да бъда полезен.Просто съпругата ми постъпва за операция ,и не мога да прогнозирам нищо.Просто ни стискайте палци.Благодаря.
                    С теб сме Румба! Гледай си семейството, за останалото ние ще имаме грижата! Поздрави и пиши какво става с половинката!

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Ние хубаво ще правим кенеф, ама матрял имаме ли..?!! Ще трябват няколко читави греди, дъски и пирони!

                      Поздрави

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Ако успея да намеря ремарке до събота,ще докарам и матрял.Ако не,каквото се събере в джипа.При Тони също има какво да се пообере.
                        088пет722пет99
                        http://www.hydropompi.com/

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Матрял дал господ (Тони му викат по оня край) само читави гвоздеи си вземете. Мен ме няма - Цветница е.
                          А за Бриколаш и вОлка - ако не се опече - бегай към то Вакарела- ще го доопечем и доизядем, аз от там не купувам нищо , само им продавам. А не че нищо ми не трябва.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Към REGULATOR

                            За кенефа не трябват много хора (ако ще го правим в дерето както говорихме и няма да копаем)! Круме, ако искаш ме забери в събота и ще го омахаме за два-три часа (вземи резачката и един по-голям чук да набием гредите)...

                            Поздрави

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              Наздраве Тони! Припалвай печката да е готова за култовият момент.
                              Днеска я разпалих за втори пъткато огнедишаштия змей е като каза Пуфи ми изпърли миглите и веждите аз заничах вътре да видя как гори

                              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                              Абе Тони, защо сега разбирам за това мероприятие?
                              Щото си най наблизонамини кога имаш време да видиш убавинята

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              Еуфорията от завършването на пеща поотмина! Сега да ви питам какво правим с инфраструктурното благоустройство..?!! Ще ковем кенефи, или ще си наемаме?! С Маси, навеси, пейки и т.н. какво правим..?!! Ще чистим ли кладенеца последно или не...?!!

                              Поздрави
                              Ше се оправиме нема страшно материал има ама е прикритда не лови очи и крака

                              Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                              Приятели ,горд съм че дори и за малко бях участник в това събитие.Едва днес се прибирам и затова едва сега пиша.Не разбирам от пещи ,ама отвън изглежда уникално ,а вярвам че и е толкова функционално.Горд съм че можах да бъда съпричастен с всички ви,и с надявам да успея да присъствам и на култовата дата.За жалост до датата X няма да мога да бъда полезен.Просто съпругата ми постъпва за операция ,и не мога да прогнозирам нищо.Просто ни стискайте палци.Благодаря.
                              Румба ти добре върте лопатата немай гайле за нататък

                              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                              В събота,ако ще и камъни да падат,отивам да направя тоалетната!!Ще измислим нещо и за навес.Имам покривало 8х6м.На място ще решим как и с какво да направим пейките и масите.
                              Крумчо ти гледа ли какво има при менене се срамувай огледай запасите

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              Ние хубаво ще правим кенеф, ама матрял имаме ли..?!! Ще трябват няколко читави греди, дъски и пирони!

                              Поздрави
                              Са като дойдеш вече без черните очилада видиш какво има какво нема

                              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                              Ако успея да намеря ремарке до събота,ще докарам и матрял.Ако не,каквото се събере в джипа.При Тони също има какво да се пообере.
                              Нема да караш нищо при мене има всичко необходимо

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              Към REGULATOR

                              За кенефа не трябват много хора (ако ще го правим в дерето както говорихме и няма да копаем)! Круме, ако искаш ме забери в събота и ще го омахаме за два-три часа (вземи резачката и един по-голям чук да набием гредите)...Има и резачка и 3 бойни чука и един як тип да ги въртине съм азсети се кой

                              Поздрави
                              К мирной жизни не пригоден.
                              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Я каква тишина настана тук Какво правим този уикенд Тони колко е дебел снега там горе?
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X