Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Хроника на един предизвестен успех
    Част 3-та
    Има пещ...гори, гори огънче...
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:001.JPG
Прегледи:2
Размер:126.0 КБ
ID:5267280
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021.JPG
Прегледи:2
Размер:122.4 КБ
ID:5267281Натиснете снимката за да я уголемите

Име:022.JPG
Прегледи:2
Размер:124.7 КБ
ID:5267279Натиснете снимката за да я уголемите

Име:034.JPG
Прегледи:2
Размер:115.2 КБ
ID:5267272Натиснете снимката за да я уголемите

Име:037 (2).JPG
Прегледи:2
Размер:123.2 КБ
ID:5267274Натиснете снимката за да я уголемите

Име:036 (2).JPG
Прегледи:2
Размер:125.2 КБ
ID:5267278Натиснете снимката за да я уголемите

Име:020.JPG
Прегледи:2
Размер:127.6 КБ
ID:5267277Натиснете снимката за да я уголемите

Име:030.JPG
Прегледи:2
Размер:121.1 КБ
ID:5267276Натиснете снимката за да я уголемите

Име:027.JPG
Прегледи:2
Размер:110.3 КБ
ID:5267283Натиснете снимката за да я уголемите

Име:039.JPG
Прегледи:2
Размер:110.2 КБ
ID:5267271Натиснете снимката за да я уголемите

Име:040.JPG
Прегледи:2
Размер:118.8 КБ
ID:5267282Натиснете снимката за да я уголемите

Име:041.JPG
Прегледи:2
Размер:126.5 КБ
ID:5267273Натиснете снимката за да я уголемите

Име:047.JPG
Прегледи:2
Размер:124.3 КБ
ID:5267275

    Това е, приятели!

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Тук и тук

      Аз съм със суичъра на Megadeth, искам да поясня че държи чашата на Цвети докато тя си търси телефона

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
        Тук и тук

        Аз съм със суичъра на Megadeth, искам да поясня че държи чашата на Цвети докато тя си търси телефона
        Емо, всички знаем, че участва. Пояснението ми е по принцип за всички, които не са имали възможност до сега, но имат желатие да се включат. Все още има доста работа

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
          Хроника на един предизвестен успех
          ..........................
          Това е, приятели!
          Е това е! Браво Миро! Обичам систематизираните неща, поднесени и използваеми. Браво!

          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
          Ники нали знаеш че важен е крайният резултат, а той ще бъде зверски махмурлук на 01. 05 сутринта, предполагам
          По тоя повод се сещам за думите на Марто /Инициатор на случилото се/:
          "Баааахти, колко работа за една пукница"

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          ....
          Пичови и пич ... опаа, женски пичови като гледам ще ви цаня за едно барбекю на вилата да спретнем
          Цвета много взима.

          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
          .......... Благодаря на всички които се включиха и помогнаха с каквото и както можаха! Страхотна е...
          Поздрави
          По-здрави и за тоя дето подпали фитилите.

          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
          Познавам един,който има пушка,и след малко ще прочете това!!!

          Чакай гости!!
          Не се кОси. Аз имам 4 - за всеки прозорец по една и пищов за близък бой. Готов съм за кръгова отбрана. Сланината е малко и намалява
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            ДЪЛБОК поклон приятели...
            Ще дойда.
            Ще опаля!
            Ще сготвя!
            И ще ви натръшкам пияни,всичките...

            Обичам ви!

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Браво! Благодаря! Пещ! Стана! А сега да видим как се пие и яде. Поздрави!
              VARADERO SD2

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                Хроника на един предизвестен успех
                Част 1-ва
                Родилни мъки, Временни прототипи, детство...
                [ATTACH=CONFIG]318754[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318750[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318753[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318751[/ATTACH]
                [ATTACH=CONFIG]318758[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318757[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318756[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318755[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318752[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318760[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318749[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318759[/ATTACH]
                Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                Хроника на един предизвестен успех
                Част 2-ра
                На попрището жизнено в средата...
                [ATTACH=CONFIG]318770[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318764[/ATTACH]
                [ATTACH=CONFIG]318762[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318771[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318769[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318767[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318766[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318763[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318768[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318772[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318765[/ATTACH]
                Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                Хроника на един предизвестен успех
                Част 3-та
                Има пещ...гори, гори огънче...
                [ATTACH=CONFIG]318782[/ATTACH]
                [ATTACH=CONFIG]318783[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318781[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318774[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318776[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318780[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318779[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318778[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318785[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318773[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318784[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318775[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318777[/ATTACH]

                Това е, приятели!
                Всички следящи темата чакаха ето това уникално фото-резюме обобщаващо хронологията на резултата провокиран от Volk.

                Миро, браво и огромно благодаря !
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение

                  След хиляди мнения и строежи, така и не разбрах, как се приготвят мерудиите и въобще цялата технология!
                  Ще ти кажа, но няма да е тук за да не дразним двуизмерните псевдопрофесионалисти, а и нека си тънат в неведение.

                  А има и една друга подобна рецепта, която звучи като шега, и вече при наличието на това термално съоръжение, мисля да я споделя с всички които ще оживеят след 01.V, но в най-крайния и вариант, когато вече е за масата.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Първоначално публикуван от x3mrjoe Преглед на мнение
                    Ще ти кажа, но няма да е тук за да не дразним двуизмерните псевдопрофесионалисти, а и нека си тънат в неведение.

                    А има и една друга подобна рецепта, която звучи като шега, и вече при наличието на това термално съоръжение, мисля да я споделя с всички които ще оживеят след 01.V, но в най-крайния и вариант, когато вече е за масата.
                    А без тия Разбрали сме се вече- рецепти след представяне на чревоугодническото мероприятие, и надлежно явяване с две хайванчета под двете мишници.
                    пп И да не забравя стъкло с огнена течност, по възможност с по-голяма вместимост
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                      А без тия Разбрали сме се вече- рецепти след представяне на чревоугодническото мероприятие, и надлежно явяване с две хайванчета под двете мишници.
                      пп И да не забравя стъкло с огнена течност, по възможност с по-голяма вместимост
                      От мене ще е манджата, от-до, а колкото повече по-обемни и пълни стъкларии, толкова по-добре !
                      Но това малко по-нататък.
                      Сега фокуса е в/у "Агне по хайдушки"
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Пичове, фурната е супер, но имам един въпрос..

                        Днес споменах на едни диви типове за моята фурна, купена от Бриколаж и нещо като менте на вашата и отговора беше, че фурна със стена "тухла единичка", след един час е студена!

                        Дадоха ми пример с някакъв "бай", дето фурната му е иззидана с откраднати огнеупорни тухли от Кремиковци, с дебелина на тухла четворка и че дори тя, на четвъртия час издишала?!

                        Има някакъв резон!
                        Тая вашата красавица има яко "дъно", дали ще събере достатъчно топлина?

                        Да не ядете сурови жили по Великден?!

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Вальо не ги знам колко са диви типовете но или са прекалено диви или ти си им снесъл невярно инфо. А ето и малко от мен понеже съм работил в Кремиковци: от кой вид са на байчото откраднатите тухли? Има толкова много видове че не се наемам да ги изброя, не по форма, по състав и предназначение. Аз на един френд в Лозен му направих фурна преди много год. с едни австрийски от Кремиковци и си я ползава и днес, и сурова жила не сме яли. Обърни внимание колко е дебела стената на фурната. А и селските фурни и тези от време оно са били все от шамот.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • Абе питаха ме за моята фурна и като им казах, че е от Бриколаж, всичките едновременно се изсмяха! Леко унизителна ситуация, ама живота не е справедлив...

                            То си е за смях, ама основният им мотив беше, че истинската фурна трябва да има мноооого дебели стени!

                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                            А ето и малко от мен понеже съм работил в Кремиковци. Аз на един френд в Лозен му направих фурна преди много год. с едни австрийски от Кремиковци и си я ползава и днес,
                            Ето откъде е започнало "разграбването" на гиганта! / Да не се вържеш, като с циганските работи/
                            Последно редактирано от maxxx; 11-04-11, 20:22.

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                              Абе питаха ме за моята фурна и като им казах, че е от Бриколаж, всичките едновременно се изсмяха! ..........
                              Не подобава на Вълк да купува от Бриколаж! Бриколаж и Баровец са несъвместими неща. Нещо като "Фурна от Бриколаж".

                              ПП Темата се разви в извънредна посока, изчерпа се и е удачно да се заключи.
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                                Абе питаха ме за моята фурна и като им казах, че е от Бриколаж, всичките едновременно се изсмяха! Леко унизителна ситуация, ама живота не е справедлив...

                                То си е за смях, ама основният им мотив беше, че истинската фурна трябва да има мноооого дебели стени!



                                Ето откъде е започнало "разграбването" на гиганта! / Да не се вържеш, като с циганските работи/
                                Ами да, признавам си Обаче имам Документ- 10 тона тухли за 110 лв. с транспорта. Брониран съм отвсякъде.
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X