Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Я каква тишина настана тук Какво правим този уикенд Тони колко е дебел снега там горе?
    Беше десет санта ама се стопиКакво правимекаквото кажете аз съм на фронта

    А има едни сглобяеми навеси по големите вериги.Два такива и ще ни саберат отдолу.Виждал съм по 35 лева такиваДавайте акъл
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Аз съм на стенбай! Само да ме вземе някой...

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
        Беше десет санта ама се стопиКакво правимекаквото кажете аз съм на фронта

        А има едни сглобяеми навеси по големите вериги.Два такива и ще ни саберат отдолу.Виждал съм по 35 лева такиваДавайте акъл
        Ако говориш за шатрите наистина може да се посъберем отдолу. То и зависи колко народ ще сме. Аз имам едно леко платнище, синтетично, под което сигурно ще се събере народ колкото под трите шатри. Трябва да измислим на какво да го разпънем. Сега ако дойда в събота ще го донеса.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Имам една шатра и едно платнище(вероятно като твоето).
          VARADERO SD2

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            За утре търся превоз от София до Вакарел
            Моля който пътува до Там и има място и желание да ме откара и после върне до София, нека драсне тук или на ЛС

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Утре ще съм пред НИМ до 10.30.Ще има малък битак,и не ми се изпуска.Та който иска,да дойде и към 10.30 тръгваме към Вакарел.
              088пет722пет99
              http://www.hydropompi.com/

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
                Имам една шатра и едно платнище(вероятно като твоето).
                Ако идваш утре вземи го донеси да видим дали може да ги сглобим и какво ще се получи.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                  Утре ще съм пред НИМ до 10.30.Ще има малък битак,и не ми се изпуска.Та който иска,да дойде и към 10.30 тръгваме към Вакарел.
                  Това в Бояна ли беше..?!

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Да НИМ - Национален исторически музей

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Вече си имаме и WC като в японския, за по-претенциозните! Отново напалихме здраво пеща (цял ден горя) и тя отново не се срути! Дебелината на свода и стените се оказа повече от достатъчна... Стените и покрива на съоръжението си остават студени дори и след 6-7 часово опалване, което говори за добри топлоизолационни качества! Вътрешното измазване също все още държи (не е паднало - евала Цвети), абе всичко е на шест! Когато пристъпим към съществената част, просто ще трябва да я измажем от вън - за по-добро уплътнение (да не взема въздух) за всеки случай и мисля, че ще ядем перфектно изпечени агнета! Хънтъра изчисти кладенеца на 90%, но с оглед на почвата (доста тинеста и мочурлива), дори и да го излижем - водата от него надали ще става за пиене, но за сметка на това перфектно ще изстудява бири, ракии и др., а вода за пиене ще се пълни от извора. Направихме разстановка и за разпъването на платнищата. Ще има сушина и сянка за поне 20-30 човека (ако не и повече), така, че остава само Господ да ни даде хубаво време и цените на агнешкото да не надминат тези на златото (абе и да ги минат - пак ще вземем)... Снимки на WC-то след малко!

                      П.П. Ето го и WC-то! Остава да му се тури покрива и да се облекат стените! Не съм снимал, но си има и парапети на подхода (отчетохме факта, че ще се ползва и от нетрезви индивиди)
                      Поздрави
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 16-04-11, 20:22.

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Браво другари! Делото върви към логичната си кулминация...

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Какви са тези половинчати изчиствания /от страна на Хънъра/? И какви са тия бири? Кладенчето не го ли конструктирахте да изстудява само ракии?
                          А относно пещта, тя може много пъти да не пада, но пада веднъж!!!
                          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Аз пЪ да питам, предвиждате да се пие и вода, или..? Даже и Крум пие кОла!
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                              Аз пЪ да питам, предвиждате да се пие и вода, или..? Даже и Крум пие кОла!
                              Водата е за тия дето не са участвали в трудовият процес.

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                                Водата е за тия дето не са участвали в трудовият процес.
                                Малиии! Светата Инквизия е използвала по-нежни похвати!
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X