Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв ФОТОАПАРАТ да избера ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв ФОТОАПАРАТ да избера ?

    Респект! Благодаря!

    Коментар


    • От: Какъв ФОТОАПАРАТ да избера ?

      ... и аз в отбора .
      Оли E-PL5
      Прикачени файлове

      Коментар


      • От: Какъв ФОТОАПАРАТ да избера ?

        Честито

        Коментар


        • От: Какъв ФОТОАПАРАТ да избера ?

          Честито
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • От: Какъв ФОТОАПАРАТ да избера ?

            Благодаря много , ще помагаш и по- нататък с ... акъл за обективи!

            Коментар


            • От: Какъв ФОТОАПАРАТ да избера ?

              Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
              Честито
              Успех и на тебе с новата техника!

              Коментар


              • От: Какъв ФОТОАПАРАТ да избера ?

                Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
                Успех и на тебе с новата техника!
                , още има доста да разуавам, но свиквам.
                Последно редактирано от I.Stoyanov; 07-06-13, 21:56.

                Коментар


                • От: Какъв ФОТОАПАРАТ да избера ?

                  Незнаех дали да пиша тук или в моята темичка, но все пак - трябва ми малко (МИНИ) стативче за Никона. Голям си набавих, ама и малкия си трябва. Та гледах едни онлайн ама нещо не ми вдъхват доверие
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tripod10.jpg
Прегледи:1
Размер:10.8 КБ
ID:5494793
                  та това става ли - смисъл ще издържи ли апарата, че ми се гледа супер крехко - като за PC - kaмера !

                  Поздрави !

                  Коментар


                  • От: Какъв ФОТОАПАРАТ да избера ?

                    Имам абсолютно същия.. пардон... имах. Моят Никон със сигурност е по-лек от твоя, а този статив едвам-едвам го крепеше, накрая се счупи. Така, че- търси друг.
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • От: Какъв ФОТОАПАРАТ да избера ?

                      Привет колеги, отдавна се оглеждам за полу-професионален фотоапарат, марката на която се спрях е Никон, с възможност за ъпгрейди (обективи и т.н.), досега съм снимал все със сапунерки, бюджета ми е до 750лв. Като за начало бих искал да си взема базов Никон без голям обектив и аксесоари, за да мога впоследствие да купувам малко по-малко, голям обектив, светкавица, статив и т.н. Нямам възможност да дам изведнъж 2000лв за всичко, все пак ще снимам за хоби, няма да изкарвам пари с това . Ще се радвам за препоръки, важно е за мен, менюто на дадения модел фото-апарат да е има и българско меню.

                      В момента има промоция, Nikon D40 + 18-55mm Kit от 899лв на 699лв, какво мислите за този модел?
                      Последно редактирано от Еделвайс; 20-06-13, 15:32. Причина: пояснение

                      Коментар


                      • От: Какъв ФОТОАПАРАТ да избера ?

                        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                        Привет колеги, отдавна се оглеждам за полу-професионален фотоапарат, марката на която се спрях е Никон, с възможност за ъпгрейди (обективи и т.н.), досега съм снимал все със сапунерки, бюджета ми е до 750лв. Като за начало бих искал да си взема базов Никон без голям обектив и аксесоари, за да мога впоследствие да купувам малко по-малко, голям обектив, светкавица, статив и т.н. Нямам възможност да дам изведнъж 2000лв за всичко, все пак ще снимам за хоби, няма да изкарвам пари с това . Ще се радвам за препоръки, важно е за мен, менюто на дадения модел фото-апарат да е има и българско меню.

                        В момента има промоция, Nikon D40 + 18-55mm Kit от 899лв на 699лв, какво мислите за този модел?
                        модела Д40 не е лош, малко старичък но хубав. Само, че дълбоко се съмнявам да има българско меню. Ако наистина е от жизнено важно значение провери преди да купуваш

                        Поздрави !
                        [QUOTEИмам абсолютно същия.. пардон... имах. Моят Никон със сигурност е по-лек от твоя, а този статив едвам-едвам го крепеше, накрая се счупи. Така, че- търси друг][/QUOTE]
                        Абе аз си взех голям и стабилен, искам един малък - примерно да го ложа на скала за автоснимачка в планината или на масата на терасата за нощни снимки, но най-вече за открито да не ми тежи.
                        - ама като гледам има 2-3 модела все такива смотани

                        Коментар


                        • От: Какъв ФОТОАПАРАТ да избера ?

                          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                          ...

                          В момента има промоция, Nikon D40 + 18-55mm Kit от 899лв на 699лв, какво мислите за този модел?
                          Не знам къде е тая промоция, но за 900лв във фотосинтезиса взимаш нов d3200 с китов обектив.

                          d40 е модел 2006та година, d3200 е 2012та... Делят ги шест години, 18 мегапиксела и две единици динамичен обхват. Изборът е твой.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • От: Какъв ФОТОАПАРАТ да избера ?

                            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                            Не знам къде е тая промоция, но за 900лв във фотосинтезиса взимаш нов d3200 с китов обектив.

                            d40 е модел 2006та година, d3200 е 2012та... Делят ги шест години, 18 мегапиксела и две единици динамичен обхват. Изборът е твой.

                            Мерси за инфото, точно в сайта на фотосинтезиса го видях на промоциите, определено D3200 и то с обектив е добра оферта за тия пари - 900лв, прочетох в сайта им за въпросния модел, много ми хареса ревюто и снимките правени с него... Някакви други отзиви да споделите колеги, да не се хвърлям на първото, макар че ми хареса D3200 от прочетеното за въпросния модел

                            Коментар


                            • От: Какъв ФОТОАПАРАТ да избера ?

                              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                              Мерси за инфото, точно в сайта на фотосинтезиса го видях на промоциите, определено D3200 и то с обектив е добра оферта за тия пари - 900лв, прочетох в сайта им за въпросния модел, много ми хареса ревюто и снимките правени с него... Харесва ми
                              Аз от няма и месец съм с такъв и съм много доволен. Снимките стават убийствени, особено ако си направиш труда да прочетеш някоя друга статия за фотографията

                              Успех с покупката .

                              Коментар


                              • От: Какъв ФОТОАПАРАТ да избера ?

                                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                                Мерси за инфото, точно в сайта на фотосинтезиса го видях на промоциите, определено D3200 и то с обектив е добра оферта за тия пари - 900лв, прочетох в сайта им за въпросния модел, много ми хареса ревюто и снимките правени с него... Харесва ми
                                Действай. 3200ката е апарата. Мен повечето ме знаят с коя марка съм, но не мога да споря че на тази цена е страхотна оферта.

                                Друг апарат, но само за любителите на екзотиката, е Пентакс K-01.

                                Невероятно грозен, без визьор, без автофокус с фазово засичане, с бавен автофокус. Абсолютно стилово извращение.

                                Тези му "качества" обаче обосноваха лошите му продажби, и съответно - абсолютното му падение. В момента при мен се разпродават на 300$ голо тяло. А в това грозно голо тяло се крие страхотна матрица с невероятно добро качество на изображението. За хора които вече притежават оборудване на Пентакс това е идеалното допълнение за спокойни пейзажни снимки.
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X