Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор и сравнение на АТ гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

    Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
    А как са с килограмите и баланса, чувал съм мнения ,че е доста тежка гума. Това за баланса не го знаех но Спарки писа по горе за АТ3 спорт, предполагам 4С е друга бира, щото нямат много допирни точки.
    По-леки са от Duratrac(около 16кг),балансират се нормално за такава гума,малко по-малък е диамеръра(предполагам заради шарката).
    Cherokee WJ 4.0L- NP242
    Honda Africa Twin XRV 750

    Коментар


    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

      Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
      ...балансират се нормално за такава...
      Дефинирай "нормално за такава гума", моля.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

        Не мога в момента да кажа колко тежести са сложени,но не ми е направило впечетление да са повече от тежестите за баланс на BFG AT или Duratrac
        Cherokee WJ 4.0L- NP242
        Honda Africa Twin XRV 750

        Коментар


        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

          Аз вече обух гранд Черокито с TOYO OK AT+.. сезона на лова почна и ще видя как ще се държат в гората,за сега по асфалта всичко е ОК, не са шумни ..добре се държат в завойте..ще видим в гората. размера е 245/65 -17

          Коментар


          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

            Кой търговец има най-добри цени за Йокохама?
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Кой търговец има най-добри цени за Йокохама?
              Мисля, че тези са вносители: http://www.borianagroup.КОМ, но не знам как са им цените. Какво точно на Йокохама си харесал?
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                АТ G015

                П.П. Софийският им представител продава размер 265/70 R16 за 250 лв/брой. ДОТ от 2018
                Последно редактирано от Чавдар (V93); 25-10-19, 10:48.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • Дайте акъл, от къде да си купя комплект гуми и джанти!
                  Спрял съм се на Maxxis 215/75/15 AT-980 и джанти 7"х15"/ 5х139,7/ ЕТ-20
                  Ще преобувам Сузуки Джимни
                  Поздрави и благодаря предварително!

                  Коментар


                  • Те така ...

                    Натиснете снимката за да я уголемитеИме:PHOTO_20191102_141557.jpgПрегледи:0Размер:288.4 КБID:6523729


                    Да видим колко ще чини тази маркировка

                    Натиснете снимката за да я уголемитеИме:PHOTO_20191102_142050.jpgПрегледи:0Размер:149.4 КБID:6523730
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • По-скоро LM ,отколкото S. Търкалях подобен ламел на служебния Дифендър сезон и половина ,не са моите гуми.
                      Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                      Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                      Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                      0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                      Коментар


                      • http://www.kristo-2.com/bg/tire/m8-m...16-109-t-tl-xl
                        Здравейте!Дойде и при мене ред за обуване на джипката по формулата най-много за най-малко пари,та в тоя ред на мисли някой случайно с впечатления за MOMO M8 M-trail?Джипката се ползва за уикенд разходки по черни и чакълести пътища и определено шосейките се връщат от там оцапани,обърсани и щетосани,та за това гледам АТ.Въпроса е само конкретното Момо.

                        Коментар


                        • За конкретното Момо ако намериш мнение шапка ти свалям,май ще си пьрвия с тия.

                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • Да,вярно че няма мнения даже в световен мащаб освен две в някакъв канадски сайт за продажба на гуми!Както и да е,няма да се експериментира,драмата приключи днес:закупени са четири всесезонни Cooper Discoverer AT3 4S за горе долу същите пари с отстъпката и чакат монтаж тия дни!

                            Коментар


                            • То аз в световен мащаб ги тьрсих и щом тук няма мнения за тия то едва ли някьде ще има,те сега излизат на пазара тия.

                              Честити нови гуми,Момото явно ще почака
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • Мерси,дано да изкарат няколко сезона без изненади,че иначе икономията ще отиде за зимни гуми,ха-ха!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X