Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор и сравнение на АТ гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

    Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
    Гледах твоят размер и най-масовият при 16" - 245/70/16 , разликата е минимална в полза на 16-те, а разликата в цената също е малка.
    Като пример ето едни удачни доста тихи и с прилично поведение на мокър асфалт, с кевлар са бтв.
    [ATTACH=CONFIG]997303[/ATTACH]
    ползвали ли сте ги?? А на сняг как са? И по лека кал ? Все пак и погората ще ги ползвам?

    Коментар


    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Щото на мокро никакви ги няма. И правят аквапланинг. Купих тераното с такива. Може и да е заради големия въртящ момент, но по завоите бях като пумпал, ако настъпя както трябва.
      Четах, че това е проблем на предишният модел а КО2 няма проблем с водата, но от опит не мога да говоря, че още не са започнали дъждовете иначе съм с над 350 НМ

      Коментар


      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

        Първоначално публикуван от nikar Преглед на мнение
        ползвали ли сте ги?? А на сняг как са? И по лека кал ? Все пак и погората ще ги ползвам?
        Караме ги на едно пикапче хайлукс служебно, много са приятни по черно и в добруджанска кал(нашата не е много лепкава) на сняг също са добри но там се кара внимателно защото задницата на пикапа е много лека и не винаги е натоварен, имам наблюдения върху ресуърса... за 34к км са на половина.
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
          Четах, че това е проблем на предишният модел а КО2 няма проблем с водата, но от опит не мога да говоря, че още не са започнали дъждовете иначе съм с над 350 НМ
          Точно за KO2 иде реч. С такива си дойде - предни на 6 месеца (даже да не бяха на 4), задни КО1, поизносени. Купих 2 задни може би седмица след като купих тераното, и се оказаха със същия DOT като предните дори. Че не бях свикнал с джипката е факт, че времето беше лигаво и гадно - пак факт. Но като дадех повечко газ задницата придобиваше собствено мнение твърде лесно за вкуса ми.

          ...обаче магистрално - нула вибрации, независимо от скоростта, тишина, и прилично малко тежести за баланс. Купърите например на мокро започват да плющят по асфалта,а при BFG-то не съм забелязал такова нещо. И с двете със 140 се чува само вятър - шум като от гуми няма.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

            Здравейте колеги,
            Изчетох всичките страници, но не мога да реша какви гумета да взема. Колебая се между следните АТ-та за целогодишно ползване с размер 225/75/16, основно уикендите 85-90% шосейно, останалото по утъпкани пътища, без издевателства и калищата. Твърдо не шофирам агресивно, "джипа" е с постоянно 4х4, тракшън и ABS, ако изобщо има значение за избора.
            Гумите между които се колебая са следните:
            1. Toyo Open Country AT+
            2. Hankook ATM, има и някаква по-ново, но е по шосейно ориентирана
            3. COOPER DISCOVERER A/T3, като тука гледам даже има три версии - старата АТ3 (май още се намира), всесезонна 4S и версия Sport.
            Реда е абсолютно произволен и не мога да реша на кои гуми да се спра.
            Абстрахирам се от цената, че е твърде близка.
            Благодаря предварително.
            Range Rover Classic '94 300Tdi

            Коментар


            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

              Аз бих заложил на ТОС АТ+ Търсих ,но не намерих размера за мен и скочих на МТ.
              Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
              Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
              Nissan Terano 2.4i дълго с газ
              0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

              Коментар


              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                Аз бих заложил на Мишелин Дефендер LTX, става за всичко изброено плюс друсани полянка
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Аз бих заложил на Мишелин Дефендер LTX, става за всичко изброено плюс друсани полянка
                  Чини ми се че това на мокра тревица ще е трагично. За кал, дори и малко, изобщо няма смисъл да отваряме приказка.

                  ...пък и тук я няма, поне не и в джипови размери. Има само Latitude.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                    Първоначално публикуван от sapuna Преглед на мнение
                    Аз бих заложил на ТОС АТ+ Търсих ,но не намерих размера за мен и скочих на МТ.
                    На това ме посъветвах на едно-две места и ще ги пробвам.
                    Да тук беше мисленето, време е за действия..
                    Благодаря на отзовалите се с мнение
                    Хубав ден!
                    Range Rover Classic '94 300Tdi

                    Коментар


                    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Чини ми се че това на мокра тревица ще е трагично. За кал, дори и малко, изобщо няма смисъл да отваряме приказка.

                      ...пък и тук я няма, поне не и в джипови размери. Има само Latitude.
                      На мокра тепавица държи като умрял свещ,на кал не съм я пробвал,за там други гуми има мислени,тая е “80-90 процента шосейно,останалото по утъпкани пътища,без калища и издевателства ‘.

                      Хубава гума е вярвай ми,най-доброто за нормално каране на нормална джипка,че 90% са си такива.Да ми вият калните,да тежи,да друса,да бие по волана.........защото мога и да си намеря кал тая година за 2 часа........то ако е така направо си взимам комплект джанти с едни таралежки,магистрала няма да видят.

                      Стискам палци някой да я вкара и там
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                        Първоначално публикуван от michael128 Преглед на мнение
                        Здравейте колеги,
                        Изчетох всичките страници, но не мога да реша какви гумета да взема. Колебая се между следните АТ-та за целогодишно ползване с размер 225/75/16, основно уикендите 85-90% шосейно, останалото по утъпкани пътища, без издевателства и калищата. Твърдо не шофирам агресивно, "джипа" е с постоянно 4х4, тракшън и ABS, ако изобщо има значение за избора.
                        Гумите между които се колебая са следните:
                        1. Toyo Open Country AT+
                        2. Hankook ATM, има и някаква по-ново, но е по шосейно ориентирана
                        3. COOPER DISCOVERER A/T3, като тука гледам даже има три версии - старата АТ3 (май още се намира), всесезонна 4S и версия Sport.
                        Реда е абсолютно произволен и не мога да реша на кои гуми да се спра.
                        Абстрахирам се от цената, че е твърде близка.
                        Благодаря предварително.
                        Преди месец смених Good Wear Wrangler Duratrac на 5 години с Cooper Discoverer AT3 4S.Като поведение на асфалт-доста по-добре.Миналите няколко дни на мокро-по-добре...Надявам се да изкарат една-две зими прилично.
                        Cherokee WJ 4.0L- NP242
                        Honda Africa Twin XRV 750

                        Коментар


                        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Точно за KO2 иде реч. С такива си дойде - предни на 6 месеца (даже да не бяха на 4), задни КО1, поизносени. Купих 2 задни може би седмица след като купих тераното, и се оказаха със същия DOT като предните дори. Че не бях свикнал с джипката е факт, че времето беше лигаво и гадно - пак факт. Но като дадех повечко газ задницата придобиваше собствено мнение твърде лесно за вкуса ми.

                          ...обаче магистрално - нула вибрации, независимо от скоростта, тишина, и прилично малко тежести за баланс. Купърите например на мокро започват да плющят по асфалта,а при BFG-то не съм забелязал такова нещо. И с двете със 140 се чува само вятър - шум като от гуми няма.
                          Първите дъждове дойдоха и за сега гумите се държат добре - вярно че колата е Алл уил драйв (до голяма степен ) но пък си има много двигател и все пак се справиха блестящо, чакам снега и ледовете/кишите да видя как ще е

                          Коментар


                          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                            Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                            Преди месец смених Good Wear Wrangler Duratrac на 5 години с Cooper Discoverer AT3 4S.Като поведение на асфалт-доста по-добре.Миналите няколко дни на мокро-по-добре...Надявам се да изкарат една-две зими прилично.
                            А как са с килограмите и баланса, чувал съм мнения ,че е доста тежка гума. Това за баланса не го знаех но Спарки писа по горе за АТ3 спорт, предполагам 4С е друга бира, щото нямат много допирни точки.
                            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                            Ford Fiesta 1.4 Tdci

                            Коментар


                            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                              Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                              ...щото нямат много допирни точки.
                              ...освен производителя и 90% формата на шарката.

                              АТ3 Спорт е доста по-лека гума от BFG T/A KO2 например. Не виждам защо 4S би била драстично по-тежка или по-лека.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                                Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                                Първите дъждове дойдоха и за сега гумите се държат добре - вярно че колата е Алл уил драйв (до голяма степен ) но пък си има много двигател и все пак се справиха блестящо, чакам снега и ледовете/кишите да видя как ще е
                                Парт тайм е при мен. И задницата е някакви си 700 кила. Тоест по 350 на гума. Зимата независимо от гумите тераното без предно на моменти става безпомощно почти колкото жигула. Дългото вероятно е по-добре.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X