Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

    Първоначално публикуван от karo_1 Преглед на мнение
    Може ли да споделиш цената, колега.
    Благодаря предварително!
    Цената е 657лв. за 4 гуми, като ползвам отстъпка!
    Ако изборите променяха нещо, щяха да ги забранят!

    Коментар


    • #62
      До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

      Първоначално публикуван от socialnia Преглед на мнение
      Цената е 657лв. за 4 гуми, като ползвам отстъпка!
      За тази цена може да си купите регенерат само ! А тези гуми си заслужават парите!
      0887 526 564/ 0897 933 755 /

      Коментар


      • #63
        До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

        Колега за какъв рзмер става дума 657 лв за 4 броя ?
        аз съм с 265/70/16 каква ще е цената шри такъв размер?
        Християн Русев
        0897 066999

        Коментар


        • #64
          До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

          Прясна информация от днес.Излъгах се миналата седмица да си сменя зимните с Граберките...Днес в снега преоткрих разликата между А/Т и зимната гума.Може би се разглезих с DMZ 3-те,но разликата е ОГРОМНА...На сняг им пиша среден 3
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • #65
            До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

            Колеги,сигурно някъде е разисквано,но пиша тука защото съм се спрял на тази марка гуми.Въпроса ми е следния-на CR-V то му препоръчват размери 205/70/15 , а от марката има следните-205/75R15 и 225/70R15 .Едната е по-висока а другата е по-широка,кои размер е за предпочитане?

            Коментар


            • #66
              До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

              Първоначално публикуван от bate_em4o Преглед на мнение
              Колеги,сигурно някъде е разисквано,но пиша тука защото съм се спрял на тази марка гуми.Въпроса ми е следния-на CR-V то му препоръчват размери 205/70/15 , а от марката има следните-205/75R15 и 225/70R15 .Едната е по-висока а другата е по-широка,кои размер е за предпочитане?
              И двата размера са по-високи.Пробвай дали 205/75/15 ще влязат...225/70/15 с +51 мм спрямо 205/70/15
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • #67
                До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                На твърд сняг се държат много добре, на асфалт са по-тихи от GoodYear-ки. През малки поточета, по черен път (сух, мокър) се справят много добре.

                Коментар


                • #68
                  До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                  Първоначално публикуван от killerloop1.9 Преглед на мнение
                  На твърд сняг се държат много добре, на асфалт са по-тихи от GoodYear-ки. През малки поточета, по черен път (сух, мокър) се справят много добре.
                  Наше лошо нема.Виж ми горния пост.Някой ще прочете че са супер и ще се претрепе...
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • #69
                    До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                    добра гума за мъгла и вероятно сняг

                    Коментар


                    • #70
                      До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                      Първоначално публикуван от killerloop1.9 Преглед на мнение
                      На твърд сняг се държат много добре, на асфалт са по-тихи от GoodYear-ки. През малки поточета, по черен път (сух, мокър) се справят много добре.
                      Първоначално публикуван от killerloop1.9 Преглед на мнение
                      добра гума за мъгла и вероятно сняг
                      Колега,
                      Хубаво е след като цитираш някого да го правиш коректно и след това да изкажеш и своето мнение.

                      P.S. Някой модератор вече е оправил проблема.
                      Моля изтрийте последния ми пост.
                      Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
                      Discovery 2.5 TD5 2000 EX
                      Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

                      Коментар


                      • #71
                        До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                        Първоначално публикуван от Barbaron Преглед на мнение
                        Колега,
                        Хубаво е след като цитираш някого да го правиш коректно и след това да изкажеш и своето мнение.

                        P.S. Някой модератор вече е оправил проблема.
                        Моля изтрийте последния ми пост.
                        Зарежи ,,човека с БАНана'',ти пробва ли ги на сняг?Аз съм доста противополжно настроен...Сравнявам ги със зимни Бриджстоуни(DMZ3).Но от друга страна,на разходката във Велинград(имаше снежец),Лазо и Емо Белев(караха след мен),бяха очеровани от поведението на джипката ми.
                        Виден столичен ихтиолог

                        Коментар


                        • #72
                          До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                          С тези гуми бях на предишната машина Диско 1. Над Своге имам вила. Входната врата е в края на едно „сляпо“ пътче със сериозен наклон (изкачване). С тези гуми съм спирал в края на наклона, отварям си портата и без никакъв проблем си потеглям от място и влизам в двора. Това се случва върху дебел уплътнен и стегнат сняг. Върху размекнат кишав сняг и отдолу ледец на спускане съм се плъзгал в канавките на Цепина (пускайки се от крепостта), ноизад кормилното“ устройство имаше участие в това изпълнение. Оценката ми за тези гуми (тук споделям и мнението на сина) е , че са доста прилични за цената си.
                          Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
                          Discovery 2.5 TD5 2000 EX
                          Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

                          Коментар


                          • #73
                            До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                            Здравейте !
                            Карам от няколко дена джипка с grabber AT2 и ми е интерсно този модел всесезонен ли е и ако е така добре ли е да се кара целогодишно наистина.
                            За първи път имам ползвам такъв тип гуми и чух няколко мнения от "разбирачи" че щели да се прецакат ако не ги сменя лятото щото това си били зимни гуми за тях.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                              filogo, Grabber AT2 e All Terrain гума, т.е. с универсално приложение.Можеш да я караш на асфалт и по черно.Въпреки че много хора я позват целогодишно, не е препоръчително да се ползва зимно време.

                              P.S. А специалистите ги остави да си приказват.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                                Първоначално публикуван от qvatro Преглед на мнение
                                filogo, Grabber AT2 e All Terrain гума, т.е. с универсално приложение.Можеш да я караш на асфалт и по черно.Въпреки че много хора я позват целогодишно, не е препоръчително да се ползва зимно време.

                                P.S. А специалистите ги остави да си приказват.
                                Защо?!?
                                LZ1AID

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X