Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

    Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
    Grabber-a, поне моя, има отвори за шипове. Така че и това може да се реши. С две думи - универсални гуми на добра цена.
    Да, и моите имат, както и тези на официалния сайт, така че явно е предвидено за тоя модел.
    http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


    http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
    http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

    Коментар


    • #47
      До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

      Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
      Малко тъп въпрос, но какво пък... Някой знае ли защо на някои Грабер АТ2 надписа е с бяла боя /като на lyubo 73/, а на други /като моите/ е само релефен, но не е бял. Виждал съм още едни с бял и още едни без.
      Твоите са по-високо скоростни,за това са без надпис!Все едно да кача на ML-а с бял надпис ,как ти се струва ?
      0887 526 564/ 0897 933 755 /

      Коментар


      • #48
        До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

        Граберките май нямат посока .(и аз карам с такива). от едната страна имат беличко , а от другата не. поне моите са така и е въпрос на вкус - слагаш ги както ти харесва .
        TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

        Коментар


        • #49
          До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

          Мойте са 31/10.5/15 и имат бял надпис. Ама все ми се струва, че ние с белия надпис сме с предимство. Като ти писне да го гледаш ги обръщаш и готово! Мерси, Марине!!!

          Коментар


          • #50
            До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

            И тук има доста изписано
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=55066
            LZ1AID

            Коментар


            • #51
              До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

              На какво налягане и карате?

              В неделя карах през Петрохан, следобед, към 3 часа. Път - чист, сух. На северния склон, където по дефиниция е по-студено нямах никакви ядове. Върви, спира. На южния грееше слънце. Почти го бях спуснал до разколна за Годеч, на един завой се наложи да спирам по-разко. Гумите само извиха, но почти не забавих. Изпарзаля ме все едно съм на лед и ме метна в едно дърво. Гумите са купени преди 3-4 месеца и са каране ни повече от 2000 км.
              Аз не вярвам в чудеса!
              Разчитам на тях!

              Коментар


              • #52
                До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                Налягането за всеки автомобил е различно. Виж по лепенките на колоните трябва да ти пише. Аз ги карам с 0.1 Атм под предписаното ми налягане.
                LZ1AID

                Коментар


                • #53
                  До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                  Здравейте колеги ,

                  наскоро и аз си закупих такива гуми , искам да ви попитам колко е грайфера на тази гума като е чисто нова ?

                  Мойте са на 1 година и са с грайфер 1см - това добре ли е ?


                  Мерси предварително.
                  [LEFT][URL="http://tangra7.com"][SIGPIC][/SIGPIC][COLOR=Red][B][SIZE=4]Довършителни ремонти[/SIZE][/B][/COLOR][/URL]



                  [/LEFT]

                  Коментар


                  • #54
                    До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                    аз пък искам да ви питам за магазини където ги продават, особено в Пловдив и района... ще съм благодарен на телефони.
                    Засега съм званял в дианата и на още ендо място не му знам името, но нямат...

                    Коментар


                    • #55
                      До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                      В Пловдив входа на Панаира откьм бул.Бьлгария,кьдето е пожарната.
                      Точно от другата страна има гумаджийница.
                      Там гледах такива 220-230лв за 265-75-16.
                      [img]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/img]

                      Коментар


                      • #56
                        До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                        Първоначално публикуван от dreado Преглед на мнение
                        аз пък искам да ви питам за магазини където ги продават, особено в Пловдив и района... ще съм благодарен на телефони.
                        Засега съм званял в дианата и на още ендо място не му знам името, но нямат...
                        Медина Мед на кръговото на Кукленско /твърдят, че са официални вносители/, Диана също, но щом си проверявал ти е ясно.

                        Чакайте да добавя и по другите въпроси. Аз лично преди няколко часа ги направих на 2.3 атм /размер 215/65/16/, но ако ще се кара на сняг и лед може да пробвам на 2-2.1 атм.

                        Това за рязкото спиране съм склонен да вярвам. На 3 пъти вече карам на сняг и констатирам, че занася на страни, особено ако се спира в завой. Това, което правя аз - при заснежен или заледен път и особено при спускане държа на скорост, гледам на намалям преди, а не в завоя. Имам АБС и определено помага. Направи ми впечатление на няколко пъти, че като натисна спирачка в завой е почне да се плъзга е по-добре да се пусне спирачката и тогава колата си завива.

                        В заключение - гумите се държат по-добре от летни на асфалта, но определено по-зле от зимни /кой ли е очаквал друго/. Ще споделяме мнение в течение на зимата, но от моите "тестове" си мисля че аз лично ще изкарам зимата и със съобразено каране проблеми няма /да не викаме дявола, разбира се/. Ааа и да не забравя - хубавото е, че доста "драпат" на снега при изкачване. В смисъл, че за мен проблема е по-скоро спиране и занясане /предимно при спускане, което е очаквано/, но не и закъсване по наклон. Е, верно имам и някъв Тръкшън, но си личи че захващат гумите просто.
                        Последно редактирано от marin199; 21-12-09, 21:39.
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                        Коментар


                        • #57
                          До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                          Ако може и аз да вметна, че вчера си купих Грабер от Диана в размер 30х9.50R15 Монтирал съм ги на лети джанти, като баланса е пренебрежително малък - от 40 до 75гр. на гума! Моите са произведени в Мексико с DOT 4209 а надписите им са сини! Между другото цвета в буквите на надписа е вграден в самия каучук на гумата, и излиза наяве след като се изпилят челно буквичките! Всички остатъци и стружки от това "пилене" си стоят и мога да ги снимам. Впечатления от гумите все още нямам, ама съм убеден, че няма да ме подведат
                          Ако изборите променяха нещо, щяха да ги забранят!

                          Коментар


                          • #58
                            До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                            Първоначално публикуван от socialnia Преглед на мнение
                            Ако може и аз да вметна, че вчера си купих Грабер от Диана в размер 30х9.50R15 Монтирал съм ги на лети джанти, като баланса е пренебрежително малък - от 40 до 75гр. на гума! Моите са произведени в Мексико с DOT 4209 а надписите им са сини! Между другото цвета в буквите на надписа е вграден в самия каучук на гумата, и излиза наяве след като се изпилят челно буквичките! Всички остатъци и стружки от това "пилене" си стоят и мога да ги снимам. Впечатления от гумите все още нямам, ама съм убеден, че няма да ме подведат
                            Може ли да споделиш цената, колега.
                            Благодаря предварително!
                            NISSAN PATROL GR

                            OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

                            Коментар


                            • #59
                              До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                              Намерих едно от слабите места - блатиста почва.
                              Просто грайфера така се зацапа, че гумата стана като галош. Не се изчисти даже и с много газ.

                              Ето и резултата:

                              LZ1AID

                              Коментар


                              • #60
                                До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                                Това им е лошото на тия гуми, в коляма кал се(те) предават. Ама то две добри няма, а още повече че тази шарка на повечето настилки се представя доста добре, аз и в кал не съм имал проблем до сега, тегаво им е ама някак все излизам. За кал ще си имаме едно на ум и тва е.
                                NISSAN PATROL GR

                                OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X