Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

    За жалост с подобна шарка остана само БФГ
    Cherokee WJ 4.0L- NP242
    Honda Africa Twin XRV 750

    Коментар


    • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

      Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
      Я да питам - grabber at2-то да няма някаква нова шарка с по-гъсто разположени блокчета? Щото си взех за витарата 4 чисто нови от Медина Мед (пресни, пресни - по 178лв/бр) с размер 235/75/R15 и като ги гледам на външен вид са нещо средно между АТ гума и асвалтова гума (определението не е мое, моето е по-цветущо). Отделно, че не съм случил и явно ми се е паднала с по-плиткият грайфер от 11.5мм - не знам дали от там не идва разликата. И се чудя да ги карам ли, да ги продавам ли...

      Тия от Медина Мед разправят, че шарката е същата. Ама ме съмнява да могат да следят шарката на гумите при големият брой гуми дето въртят.

      Или да взема да пусна една снимка освен. Само да намеря фотоапарата...
      Еднаквиса, но можеби големите гуми са с по дълбок канал.

      Коментар


      • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

        Добре де, каква е тая нова шарка? За Граббер АТ (без 2ка) ли става дума?

        А тия ги взех от Медина Мед и имат още до колкото разбрах. Или поне от 235/75/Р15.

        Коментар


        • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

          Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
          Добре де, каква е тая нова шарка? За Граббер АТ (без 2ка) ли става дума?

          А тия ги взех от Медина Мед и имат още до колкото разбрах. Или поне от 235/75/Р15.
          Това е новата шарка: http://www.offroad-bulgaria.com/atta...8&d=1354045144
          Води се General Grabber AT. Нямам впечатление от нея, но ми е любопитно
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

            Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
            Това е новата шарка: http://www.offroad-bulgaria.com/atta...8&d=1354045144
            Води се General Grabber AT. Нямам впечатление от нея, но ми е любопитно
            Диското на жена ми е с такива гуми, но ги е карала само 20к км миналото лято. Освен че срязала едната гума по камъните в Рила, казва, че са добри. Но според мене за кал и сняг не стават.
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

              Това (АТ-то) не е ли старата шарка? Или тия са направили АТ2 преди да направят АТ модела?

              Коментар


              • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                От скоро карам с Ат2 и мога да кажа, че стават за зимата. В дълбкия сняг пак важат!

                Коментар


                • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                  Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                  Това е новата шарка: http://www.offroad-bulgaria.com/atta...8&d=1354045144
                  Води се General Grabber AT. Нямам впечатление от нея, но ми е любопитно
                  Аз съм с такива от 1месец.За сега на сняг се представят добре.Имаше тест и на кал,но по това време на годината не беше много дълбока и още е рано да давам мнение.Въпреки това,прави впечатление че се почиства учудващо добре.
                  088пет722пет99
                  http://www.hydropompi.com/

                  Коментар


                  • От: Помощ относно избор на АТ гуми и по точно Генерал Грабер АТ

                    Да споделя впечатления след каране и в зимни условия:
                    -пресен сняг 40-50 см. никакви проблеми
                    -утъпкан сняг също се представят много добре
                    -на почистен,но мокър асфалт и температура -5,-6 градуса не се представят много добре
                    Карам ги напомпани на 1.7 атмосфери.Като цяло надминаха очакванията ми и не съжалявам за избора на гуми.
                    Поздрави и весели празници!
                    NISSAN Terrano II (R20) 2.7TDI '99

                    Коментар


                    • От: Помощ относно избор на АТ гуми и по точно Генерал Грабер АТ

                      Преди карах Грабер АТ2,когато дойде време да си купувам нови гуми,не намерих вече АТ2,а само този модел АТ
                      и си купих БФГ.
                      Определено Грабер-а е по-мека гума от БФГ,малко по-добро сцепление с асфалта,но пък по-бързо се износват.
                      Новата шарка ми се видя доста по-неагресивна,което я прави с по-добро поведение на асфалт,но в никакъв случай
                      по-добри в кал,съмнявам се да се самопочистват добре в кал.
                      Ако избереш Грабер АТ,ще знаеш,че имаш гуми една идея по-добри на асфалта,а ако избереш БФГ,ще имаш гуми по-добри на черно.
                      Според мен и двете са добър избор,всичко се свежда до твоите потребности.
                      Успех
                      Cherokee WJ 4.0L- NP242
                      Honda Africa Twin XRV 750

                      Коментар


                      • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                        Добре де никой ли не покара вече с тая гума повечко че нещо съм им се зачудил дали да не взема едни?
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tyre-general-grabber-at-b.jpg
Прегледи:1
Размер:78.3 КБ
ID:5453909
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                          взимай - на живо изглежда малко по-агресивна!
                          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                          Коментар


                          • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                            Колеги в Ем комплект 33 все още има от АТ2. Аз в сряда си взех 255/70/R15 по 220 лв. броя
                            Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
                            Discovery 2.5 TD5 2000 EX
                            Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

                            Коментар


                            • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                              Лично мое мнение почиващо на скромния ми опит от тая зима, карани около 3000км. ГГ АТ2 малко по-добри на сух или мокър асфалт от БФ Гудрич. На сняг, кал, трева.... за чеп за зеле не стават. Определено не бих повторил.
                              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                              Коментар


                              • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                                Да разбирам ли, че ако джипката ми е основно за офроуд разходки, то по-добре да се ориентирам към МТ гуми вместо тези АТ2?
                                Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                                Seat Leon 2007 1.9 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X