Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

    колега, защо не си сменял местата на гумите, за да се износват равномерно?
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

      Карам с такива гуми от година. Зимата се справиха отлично по варненските заледени малки улички. В дълбок сняг и лека кал също се справят добре. Не казвам ,че е идеалната гума, но е добър избор за тази цена.
      Аз съм!

      Коментар


      • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

        А някой да знае да има наличности от АТ или АТ2 в София. От месец издирвам 245/70/16 и няма и няма......
        WG 2.7 CRD

        Коментар


        • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

          Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
          А някой да знае да има наличности от АТ или АТ2 в София. От месец издирвам 245/70/16 и няма и няма......
          Пробва ли в Медина Мед или АДК

          Коментар


          • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

            Пробвах навсякъде. В АДК с поръчка. Ама и те самите не знаят, има ли в склада, кога биха дошли....
            WG 2.7 CRD

            Коментар


            • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

              Здравей,
              в ЕМ Комплект провери ли? В сайта им има и двата модела (AT & AT2).
              Вярно е и това, че не ги "дават без пари"
              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive II *
              2" lift (Bilstein 5100 & IronRocks springs), General Grabber AT3 31"

              Коментар


              • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                Проверих всичко от...до - лично по телефона първите 10 страници в гугъл, които излизат като резултат при търсене на 'General Graber AT цена' за български език. По сайтовете е едно, а като наличности реалността е съвсем друга. Всеки драпа да си набамка сайта за да излиза в гугъл, а в стока нямат инвестиция и за 5000лв. Имаше комични случаи, че се обаждам по телефона и проверявам: Така и така, виждам, че сте обявили, че имате 4 бр. на склад, доставка до 2 дни и т.н....сигурни ли сте, че ги имате в наличност наистина. - Да! - Ама наистина ли сте сигурни?!?! - Да бе, да бе бате! Разбира се! Нема да се лъжеме......Регистрирам се, полълвам форми, поръчвам и след 3 мин. ми се обажда момичка по телфона: Ама многу съ извинявами. То складовата програма ни съ е оприснила. Само с поръчка до 14 дни........Искате ли едни еди какви си имаме в наличност.....95% от онлайн(и не само) магазините за гуми(и не само) са така. Пълна трагедия. Играят го куриери. Това за мен не са магазини.(на запад слабо ме грее как било). Аз разбирам, че не могат да държат от всичко във всякакви размери, ама да не се тупат в гърдите, че са най-най-най-първите-големите-евтините-заредените и т.н.и после поръчка 14 дни.

                В крайна сметка поръчах от един грайферен бг магазин...Чакам ги началото на другата седмица, пък ще видим какво ще докарат....
                WG 2.7 CRD

                Коментар


                • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                  За съжаление General Grabber AT2 e еднствената марка /поне аз това открих/ която прави гуми за офроуд с размер 18цола 255/55
                  но в тестовете на сняг въпреки че носи маркировката M + S се представя доста зле на предпоследно място преди Матадор а аз основно зимата карам по места където има път и ми трабват всесезони гуми за това си взех Goodyear Vector 4Seasons . Теста го има на http://www.autobild.de/artikel/allra...st-806929.html

                  Коментар


                  • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                    Колеги, и аз от известно време търся 1 гума General Grabber AT2 205/75/R15 и удрям на камък - Ем Комплект, Медина Мед, АДК... Спрени са от производство преди близо 2 години и навсякъде има само от новата серия AT. Наличност от AT2 намерих само при немците от http://www.barzgumve.com/, но за една гума с доставката стъпва на около 270 лв, което ми идва множко. Ако някой иска, можем да се комбинираме с обща поръчка към тях, тогава доставката е безплатна.
                    А ако някой има такава гума или знае къде в страната има в наличност, моля да сподели. Бих взел и две втора употреба, гумите вършат идеална работа в града и при не много тежки зимни условия. Благодаря предварително!
                    DAIHATSU FEROZA 1.6i 16V

                    Коментар


                    • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                      наасфалт са добре,нов не много кални условия са много зле!Грайфера се пълни и не се самопочиства,общо взето не постигам нищо повече отколкото като бях със чисто зимни гуми.Тъй че следващата проба ще бъде с чисто кална гума пък и ако ще да я стопя за година щото съм рибар и ще се кара летния сезон.Сякаш ми се ще да не мисля как да изляза след това от язовира,а да се разтоваря с риболова

                      Коментар


                      • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                        Според мен са добър компромисен вариант. Стават за по малко от всичко, но всеки си решава.
                        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                        Киа спортаж2000тди 98г
                        Ауди А3 1.9ТДИ
                        Каравана Аdria 390Q

                        Коментар


                        • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                          Здравейте,
                          А някой има ли впечатления от General grabber AT3?
                          По-зле ли са спрямо двойката?
                          Range Rover Classic '94 300Tdi

                          Коментар


                          • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                            Първоначално публикуван от michael128 Преглед на мнение
                            Здравейте,
                            А някой има ли впечатления от General grabber AT3?
                            По-зле ли са спрямо двойката?
                            Колега, може ли линк, или малко повече инфо за въпросната гума, че нищо не намирам за този модел - да не си го убъркал?
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                              Объркал се бях, извинявам се за което!
                              Range Rover Classic '94 300Tdi

                              Коментар


                              • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                                Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                                Според мен са добър компромисен вариант. Стават за по малко от всичко, но всеки си решава.
                                Таз година ги пробвах на сняг,за мен са добри.
                                Но до колкото разбрах,са спрени от производство.
                                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                                Киа спортаж2000тди 98г
                                Ауди А3 1.9ТДИ
                                Каравана Аdria 390Q

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X