Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

    Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
    Да разбирам ли, че ако джипката ми е основно за офроуд разходки, то по-добре да се ориентирам към МТ гуми вместо тези АТ2?
    Нали беше на разходка, където имаше джип с тези гуми...
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
      Нали беше на разходка, където имаше джип с тези гуми...
      Неговите нали са само АТ (новия модел).
      Аз питам за стария АТ2 или аналога BFG AT.
      И изобщо за кола която не е основна и се кара само за разходки, не е ли по-добре направо МТ да сложа?
      Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
      Seat Leon 2007 1.9 TDI

      Коментар


      • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

        За джипка, която не е основна и ще се кара предимно (макар и не само) по разходки, не си струва да слагаш нищо по-различно от МТ гуми. По-скоро би трябвало да се концентрираш върху това какви по-точно МТ гуми ти трябват.
        АТ гуми ти вършат работа само ако смяташ да я ползваш като ежедневен джип.
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

          Mалко напук днес сабале отидох до Дианата да си взема едни, на асфалта са добре мокър, сух държат не са шумни дотук ОК, у нивата мноо зле така се умотаха нема чистене после на асфалта неколко километра и трябваше доде престане да тропат камичетата по подкалниците определено първи впечетления че са си повече асфалтови гуми(даже почти), но доста по-добре от оригиналните Бриджстоун Дуелер които са си пълен шит поне това ме успокоява малко.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1301.jpg
Прегледи:1
Размер:133.2 КБ
ID:5453968
          п.п. Некой ако си търси Бриджстоун Дуелер 265/65/17 на почти никви километри има няма 100-тина ще ги дам мноо тънко.
          Последно редактирано от Tpunep; 15-02-13, 13:52.
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

            Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
            ....но доста по-добре от оригиналните Бриджстоун Дуелер които са си пълен шит поне това ме успокоява малко.
            п.п. Некой ако си търси Бриджстоун Дуелер 265/65/17 на почти никви километри има няма 100-тина ще ги дам мноо тънко.
            колега, или тези граберки са най-върховните извънземни гуми, или нещо критериите са ти сбъркани, защото Bridgestone Dueler определено не са "пълен шит"!
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

              Напротив за граберките не съм казал нищо кой знае какво както положително така и отрицателно така че не ми вкарвай твои мисли в моята уста, А за Дуелера мммм... Ти колко комплекта си изтъркал щото при мене им се губи бройката, карал съм неколко Тойотки от нови и всички са били с тая пластмасова гума и също така навъртени може би доста над 200К мили с тях поради неква си моя циганийка да не кажа и много повече, но тоя път това ще си го спестя, даже ако ти станат на Фронтерката ти ги подарявам. Така и да поясня защото явно става некво разминаване щатските и тукашните смеси немат нищо общо.

              п.п. Повече нема и да си направя труда да влезна където се пише изобщо за джипки некви, ебати и сприхавия народ, кво Ви става бе хора явно всите сте специалисти като врътнете 5км. из гората, един път нещо да се попита и почвате да ръфате. Аре нека пак модератора да трие.
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                Ами като говорите за различни неща, няма да се разберете. "Dueler" е всичко, което се произвежда от Бриджстон за 4х4 автомобили - МТ, АТ, HT, HP - всичките са Dueler с някакъв номер отзад. Заводските гуми на Тойота са някакво HT, доколкото си спомням.
                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                Коментар


                • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                  така е, ама тука говориме за АТ гуми и аз приемам, че сравняваме круши с круши, иначе само хабиме клавиатурите.....

                  п.п. а на сърдития колега да му кажа, че никакви думи не му слагам в устата - той сам говори за 2 вида гуми, като едните ги определя като пълен шит в сравнение с другите, което и коментирам....
                  Последно редактирано от bushiDO; 16-02-13, 10:27.
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                    Taка е, обаче помеждуругото съм споменал че става на въпрос за гумите с които една кола излиза от завода а не от плодзеленчука и досега не съм виждал некой да им шибва А/Т гуми там, предполагам тука съм виновен и Аз че не съм се изразил до край за по-недосетливите(Виноват), обаче се чете това което ти отърва и елементарното възпитание предполага че като се цитира някой е хубаво да е пълния му размер а не отделни абзаци защото на това му се вика пълна манипулация, камо ли да се изразяваш собстевенно мнение той какво си мисли най-малко че тебе изобщо не те знам за да си позволяваш тея волности.
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                      кви волности кви пет лева - като пишеш двусмислено, или безсмислено не се сърди, че не се разбира тезата ти - дуелара са шит - ок, все пак си минал доста над 200к мили , ама в сравнение с кво, щото явно не е с грабера....
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                        Във моето мнение, и мойте впечетления и лично за мен тая гума не ми върши работа за което и се изразявам така, кое не Ви стана ясно та е двусмислено. И за Бриджстоуна цифричките и буквичките не и ги знам или както каза по-горе колегата точния тип и е Н/Т ИЛИ ЧИСТО АСФАЛТОВА, само не започвай пак с крушите.
                        1.Супер твърда гума, а се износва страшно бързо.
                        2.Ако търсиш нещо като аквапланинг това е твоята гума и то при не кой знае каква скорост.
                        3.На мокро се опитва да те изхвърли или завърти в почти всеки завой.
                        4. Музикална е доста, при никва скорост лятото като спирам по светофарите квичат така все едно съм с вратите напреде, мани че не държи на спиране и АБС-а се побърква хептем.
                        5. Става на въпрос само и единственно за асфалт за по-горните точки.
                        6. Няма какво да я сравнявам с друга гума тая по-defolt си е сбъркана като цяло.
                        7.Опс лек поглед във раздела продавам има неколко обяви с почти чисто нови такива явно и там колегите са се сбъркали та ги продават веднага след като вземат нови коли.
                        И за да няма пак разбрал недоразбрал става на въпрос за мои лични впечетления, и просто не искам такива повече на мойта си кола.
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                          Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                          Диското на жена ми е с такива гуми, но ги е карала само 20к км миналото лято. Освен че срязала едната гума по камъните в Рила, казва, че са добри. Но според мене за кал и сняг не стават.
                          На сняг (неутъпкан и заледен) се държат доста добре. На твърд утъпкан (чистен) сняг наистина не са много добре.

                          На кал са пълна скръб.

                          Коментар


                          • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                            баш па на кал са най-добри от поне 3 вида AT гуми с които съм имал допир (на различни джипки но все пак се добива представа) - не знам с какво ги сравняваш, та така с теслата директно ?!?
                            Последно редактирано от bushiDO; 27-02-13, 22:41.
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                              Едно сравнение между Генерал и Гудрич

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture_004.jpg
Прегледи:1
Размер:43.3 КБ
ID:5457447

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture_005.jpg
Прегледи:1
Размер:46.2 КБ
ID:5457448

                              http://www.mavistire.com/ProductCart...ABBER+AT2&m=86
                              http://www.mavistire.com/ProductCart...T%2FA+KO&m=727
                              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                              Коментар


                              • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                                Ето как изглежда Граберката Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3278.jpg
Прегледи:1
Размер:206.0 КБ
ID:5457454 след минаването / с целата газ / през тая локва Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3364.jpg
Прегледи:2
Размер:285.9 КБ
ID:5457455 За около 40000 км на Тойотата задните се итъркаха до край , а предните имаха над 5 мм. грайфер. На кал се пързалят странично , на заледено не държат .
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X