Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Меря в центъра на гумата височината на грайфера със шублер - беше 10 мм преди да ги монтирам, а вчера показа 9 на всичките. Може и да не съм измерил много внимателно и да съм понатиснал повечко, че вчера си бях гроги след цял ден път, ама да даде и на четирите 9?! Довечера ще премеря наново!
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

    Коментар


    • На колко ги помпиш?На колко и дават да се помпи за колата?

      1 мм не е малко
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • Пише ли къде са произведени?
        Щото, ако е в бившия соц, или надай си боже в мадарраша - нищо чудно няма.

        Коментар


        • По тестове никой не се оплаква,ревюта показват,че гумата държи на километри та не е къде са произведени,нещо друго е
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • Френски са и ги карам на 2 атмосфери както си пише в книгата, взех такива точно защото разчитах на по-голям пробег и да не се занимавам с преобуваници! Вчера явно съм понатиснал шублера и днес вече по-внимателно замерване показа грайфер между 9.3-9.5мм, но това не променя особено картинката - пробега ще стане към 20000км. Гумите явно са по-меки и по-зимно ориентирани отколкото ми се искаше! Иначе уж са за 4х4 и усилени, с голяма емблема за всесезонност снежинка/слънце. Друго което ми харесваше е, че нямат посока и можеш да ги въртиш както си искаш, а това е важно при кола която се кара основно на задно!
            Honda XL600LM, 1987
            Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
            Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

            Коментар


            • Гледам на Форд Експлорър ги кара някакъв,25 000 километра и 5 от 5 на теста за износване та ммммммм има нещо гнило в цялата работа.
              Английски тест някакъв.

              20 000 е нищо за такава гума,тук / това тук е разтегливо понятие / подобни се карат двойно и тройно и то в мили,не километри.
              Сигурен ли си,че не е чисто зимна тая гума?
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • Навсякъде я дават all-season и SUV, пък и е Мишелин-груп та очаквах поне сериозен пробег! Сметките ми засега са малко теоретични, дано практиката да ме опровергае!
                Honda XL600LM, 1987
                Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                Коментар


                • Дано

                  дрьж ни на течение
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • Проблем със сходимост много бързо може да яде гуми.
                    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                    Суперспам - спама на суперите

                    Коментар


                    • Само в средата всичките?
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • Малко вероятно, но не е невъзможно,
                        ако парят като кара с над 100, то са и меки(макар на снимката да изглеждат ок).
                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • Е не вярвам да е набил едни пари за нови гуми и да не си знае колата,поне по старите щеше да си личи ако му е мръднала сходимост.Всичките 4 да износват само в средата е пренапомпена гума,а човека си казва,че не е така,вече колко може да се вярва на манометьра ммммммм ба ли го,из имам 2 и проверявам с двата,да няма после Ма 1450 долара гуми отидоха майната си.
                          2 АТМ са си меки даже ма това според мен,тьркат в средата,не се казва да дърпа колата на никъде.......а сега де
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • Е сега, ще почакаме, човека с добро темпо навърта,пък и 0.5мм при гума са в рамки на грешката и мен са ми интересни тия гумета
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • Меря в центъра на гумата височината на грайфера със шублер - беше 10 мм преди да ги монтирам, а вчера показа 9 на всичките. Може и да не съм измерил много внимателно и да съм понатиснал повечко, че вчера си бях гроги след цял ден път, ама да даде и на четирите 9?! Довечера ще премеря наново!
                              Нещо се бъзикат цитатите, затова цитирам по блондинския начин...

                              Измерил си дълбочината преди да монтираш гумите на джантите или са били монтирани?
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • Мерих грайфера на едната гума преди да се монтира на джантата за да знам от колко тръгваме - на зимни ми е давало и 12 мм, но тука си беше точно 10. Сходимостта е добре, върви си направо - абе гледана кола! Скоростният индекс е Н до 210 - доста над възможностите на Фронтерата, но по едно време на Струма стигнах до 180 /реално сигурно 160-170/. Та си карам нормално, не им треперя толкова - единствено понамалих скоростта в завоите за да не се изяждат ускорено външните краища на грайфера.
                                Honda XL600LM, 1987
                                Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                                Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X