Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
    Твоя модел не беше ли друг?
    Може къса клечка просто (в Русия се правят) При мен Nokian Waterproof вече наближават 40х.км за втора зима са ок.
    Да - прав си аз писах за чисто зимният вариант, но късата клечка трябва да е много къса, защото това се случи и с двете коли, които бяха "обути" Nokian - не говоря за единичен случай!
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

      Не беха ли уедърпрууф нокианите, тия уотърпрууф да не са модел на унироял?
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

        Да, weatherproof са.

        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
        Да - прав си аз писах за чисто зимният вариант, но късата клечка трябва да е много къса, защото това се случи и с двете коли, които бяха "обути" Nokian - не говоря за единичен случай!
        Туряй им санкции
        гудиър 4 на вода са много зле, бих казал дори опасни,доста по-добре са Uniroyal

        пп
        не за джипки, за колица
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

          Като знам на нашия пазар какви лицензи има и какви производства....Вече и при класическите марки има доста лицензни ментета.Качука поскъпна и вкарват квото могат в смесите като пълнители.Не е добре обаче за качеството на гумите и пътното им поведение.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

            Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
            гудиър 4 на вода са много зле, бих казал дори опасни,доста по-добре са Uniroyal
            Е на тия едно време рекламата им беше именно такава, че са много добри на мокро - гума за дъжд. Не случайно горе в уточнението съм ги написал
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

              Обмислям да обувам колата с тези гуми -
              BRIDGESTONE
              A005 WEATHER CONT
              Нов модел са, но все пак дали някой няма впечатления?

              Коментар


              • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                Голямо чудене, а не помагате. Този бриджстоун изглежда по-летен от нокиан -
                Давайте акъл по картинка. Май ще е нокиан, свикнал съм им от другата кола -

                Коментар


                • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                  Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                  Голямо чудене, а не помагате.
                  Давайте акъл по картинка. Май ще е нокиан, свикнал съм им от другата кола -
                  Ако е за акъл по картинка, направо четѝ рекламите. Аз бих оценил факта, че никой не спами темата с "разсъждения по картинка" щом няма лични впечатления.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                    Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                    Голямо чудене, а не помагате. Този бриджстоун изглежда по-летен от нокиан -
                    Давайте акъл по картинка. Май ще е нокиан, свикнал съм им от другата кола -
                    Аз имам впечатления от Нокиан и от тази шарка на картинката, супер са, Нокиан зимни са ми любими а тази шарка помага против аквапланинг и спомага за самопочистване. Нокиан АТ за лято са супер, за мокро и зима са гола вода, за офроуд(кал, трева, наклони) нямам впечатления много.
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                      Точно тоя мъдел Нокиан ме разочерова, писал съм по горе в темата... основно не ми хареса бързото стореене и напукване.
                      0-

                      Коментар


                      • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                        Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                        Точно тоя мъдел Нокиан ме разочерова, писал съм по горе в темата... основно не ми хареса бързото стореене и напукване.
                        Туй да не е от Руското производство?

                        Коментар


                        • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                          Да
                          0-

                          Коментар


                          • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                            Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                            Да
                            Само от опит ,бих заложил на Бриджстоун ,не на Нокиан,камо ли източно производство!Всеки си има виждане .На Фронтерата сега съм с Бриджстоун,на служебните само Нокиан ,всякакви модели.На тая база са ми впечатленията.
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                              Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                              Точно тоя мъдел Нокиан ме разочерова, писал съм по горе в темата... основно не ми хареса бързото стореене и напукване.
                              Бързо изхабяване и стареене е точно признак на добра зимна гума, освен ако някой каучукар не ме опровергае; защото хубавата зимна гума е мека и лепне на снега/леда, твърдата и бавно старееща гума не виждам как ще е добра зимата.
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар


                              • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                                Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                                Бързо изхабяване и стареене е точно признак на добра зимна гума, освен ако някой каучукар не ме опровергае; защото хубавата зимна гума е мека и лепне на снега/леда, твърдата и бавно старееща гума не виждам как ще е добра зимата.
                                А бързо саморазпадане на какво е признак?!? Сигурно на върховна зимна гума? Бях пускал снимки някъде по темите...

                                п.п. това за стареенето на гумата като признак за положително качество, наистина ме изуми!
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X