Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

    Вече бях споменал, че при мен зимните гуми на Nokian SUV 3 се държаха перфектно - и след 4 зими... Да, произведена в Русия - купена в Германия -нямаше никакви следи от разпадане или нещо подобно... Уважавам примерите на колегите, но опита ми показа друго... От чисто разнообразие, тази зима ще съм с Dunlop Winter Sport 5.

    Коментар


    • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

      Тя темата е за всесезонни. Равката е с такива на нокиан от миналата зима. Не са се опекли или разпаднали, макар че се кара малко. Та, кажете нещо за ВСЕСЕЗОНЕН бриджстоун.

      Коментар


      • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

        Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
        Обмислям да обувам колата с тези гуми -
        BRIDGESTONE
        A005 WEATHER CONT
        Нов модел са, но все пак дали някой няма впечатления?
        Изглежда доста добра
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

          Като си избирате всесезонни гуми обърнете внимание на каква база е създадена, върху каква гума - зимна или лятна.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

            Търкулнах 4 бр бриджстоун като от снимките по-горе от Германия в посока наше село. Отзиви като пристигнат.

            Коментар


            • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

              Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
              Тя темата е за всесезонни.
              Благодаря за напомнянето. Разбира се, това (не) Е стар спор/тема - и не е отсега...
              Ако разделим гумите по показатели, цени и характеристики има основно 3 класа:
              1. Премиум
              2. Среден
              3. Бюджетни

              (...а тук, във форума и 4-ти - с агресивен профил, за върл офф - МТ предимно...
              аааа и 5-ти - АТ, които пак са за другата тема)

              Във всеки клас има наложени (или в развитие ) 3-4 марки. Посочвайте и цени за да се знае, за кои се отнася. Примерно (за 185/60/15 размера*):
              1. Премиум - на цени над 80 Е* (според размера* и спецификата)
              2. Среден - 60-80 Е
              3. Бюджетни - под 50 Е... и т.н.

              При SUV цените са други, при 205 размерите за коли са други, при 165 - 185 са други...

              А бюджетните за SUV са под 100 E - мога/можем и конкретно да ги разгледаме... По цени, сайтове, тестове и т.н.
              (Но говоря за Австрия, Германия и т.н.)

              *Разбира се, има и изключения. За този размер примерно намерих от сегмент 1: Conti Winter Contact 860, Dunlop и Goodyear Ultragrip 9 !!! предлагане в момента за 56-60 Е - с доставката...
              Друг пример: Dunlop Winter Sport 5 205/55 R16 91H - 67 Е с доставката и т.н.
              При SUV размерите също има находки... При "върлите" 4Х4 също, ама там кой ти слага всесезонни...
              т.е. смесването на проблематиката всесезонни - зимни/летни винаги го е имало/ ще го има... Въпроса е освен приложения и +/- си, да се видят и какви са предложенията: наличието... т.е. освен цена, какво реално има при търсенето-предлагането на пазара.
              Последно редактирано от ivied; 06-10-18, 16:28. Причина: и 4-ти, и 5

              Коментар


              • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                Всесезонният бриджстоун пристигна. Отзиви след проба.

                Коментар


                • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                  Да споделя за гудияра, за който тука съм казвал - от протектора се късат цели парчета каучук, това след около 30хил.км пробег. Карал съм зимни гуми целогодишно и до това състояние се е стигало след поне 3-4 години, а при тези гуми след 1 година. Кара се предимно бързо и агресивно, често се кара и по чакълести повърхности.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                    Нокиана, с който съм обул равката за сега се държи отлично. Не е разпаднал за почти година, но колата се кара малко. Бриджстоуна повече прилича на летна гума, леко съжалявам че не взех нокиан.

                    Коментар


                    • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                      Аз карам с това вече 28000 км. Зимата са супер, на мокро също. В калта и по гората досега не са ме предали. Доста търсих какъв модел АТ да взема и след препоръки взех такива. Не съ жалявам. ако има модела след две години като ги поизнося пак ще си взема от тях.

                      Коментар


                      • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                        Когато има тестове, ОК. Но когато гумите са нов модел, отзиви няма. Аз гледам тестове в този сайт -
                        https://www.testvanenagumi.com/
                        А от ликовете в по-горния пост не видях къде една гума се определя процентно колко е летна и зимна.
                        Поздрави!

                        Изпратено от моят HTC One E9PLUS dual sim с помощта на Tapatalk

                        Коментар


                        • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                          Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                          Всесезонният бриджстоун пристигна. Отзиви след проба.
                          Първи отзиви на дъжд, без да съм си пресилвал късмета - колата спира добре, стабилна при завои с висока скорост. Чакам сняг.

                          Коментар


                          • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                            Резултатите от един тест ..

                            https://fakti.bg/avto/344376-zimni-s...nni-gumi-video
                            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                            Коментар


                            • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                              Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                              Първи отзиви на дъжд, без да съм си пресилвал късмета - колата спира добре, стабилна при завои с висока скорост. Чакам сняг.
                              2022-ра по това време го кажи същото.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                                Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                                Първи отзиви на дъжд, без да съм си пресилвал късмета - колата спира добре, стабилна при завои с висока скорост. Чакам сняг.
                                Първи отзиви на сняг - гумите надминаха и най-песимистичните ми прогнози. Както се казва, крава на лед. Вчера съм танцувал като по сликове на Кумата - уж равна улица, по която върви градския транспорт. И сутринта и вечерта беше зле - боксуваше, не спираше, разни лампички светваха по таблото. Днес беше добре.
                                Тези гуми НЕ СТАВАТ за сняг.
                                Съжалявам, че не взех всесезонни нокиан.
                                Поздрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X