Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Направи си сам-Фреза за метал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Направи си сам-Фреза за метал

    каква термозащита ве?

    Коментар


    • #77
      До: Направи си сам-Фреза за метал

      Наща имаше... и токова и термо. Просто мотора така го нагрявахме, че не може да се пипа след няколко часа дупчене на неръждавейка шина с ф22 и изключваше, охладим с маркуч с въздух да духа постоянно и пак и пак
      Моите снимки...
      https://www.facebook.com/Photography.by.Ivanko
      https://500px.com/ivankoo

      Коментар


      • #78
        До: Направи си сам-Фреза за метал

        Става въпрос за защитата на контактора когато мотора започне да "харчи" повече ампери изключва. За един ел. двигател не е проблем да понесе загряване в рамките на 50-70 градуса естествено не е хубаво това да му се случва постоянно.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #79
          До: Направи си сам-Фреза за метал

          Така де, сега като се сетих само токова имаше, една друга беше с термо, ама правена не фабрично. Иначе я бях дал на макс и пак й беше малко Незнам колко грееше двигателя, ама не можеше да се пипа, гореше като го докоснеш. Което означаваше едно... отиваме за кафенце и през това време въздуха да охлажда
          Няма да спама повече, просто се присетих като видях последната снимка... че вече я намаме таз бормашина в работата, имаше едно "разделение на инструментите" преди време, то отиде при дргуия шеф, та сега се мъчим с една дооста по-малка
          Моите снимки...
          https://www.facebook.com/Photography.by.Ivanko
          https://500px.com/ivankoo

          Коментар


          • #80
            До: Направи си сам-Фреза за метал

            Здравейте.Какъв ел двигател исполвате или ще исползвате за такава машина.

            Коментар


            • #81
              До: Направи си сам-Фреза за метал

              ако мене питаш,двигатела си е оргиналния на бормашината.
              май беше 1.1 с две скорости.

              Коментар


              • #82
                До: Направи си сам-Фреза за метал

                Най-после си ходих до село. Ето я фрезичката, за която бяхме говорили:
                Оказа се, че няма делителен апарат, даже не можах да намеря и менгеме, но явно не е и имала, защото гледам, че има пригодена стяга. Масата, обаче ми се струва читава. Ръчките за въртене на винтовете са си там.
                Прикачени файлове
                Suzuki GSXR
                VW Touareg
                Mitsubishi Pajero II

                Коментар


                • #83
                  До: Направи си сам-Фреза за метал

                  Ето един полезен сайт за вдъхновение !

                  http://homepage3.nifty.com/amigos/in...dextable-e.htm

                  П.С.: Нямам никакво време и не съм довършил въртящата масичка и делителния апарат.....

                  Коментар


                  • #84
                    До: Направи си сам-Фреза за метал

                    Oт няколко дни съм се разболял. Седя и гледам в една точка (монитора) страхувайки се да не изтърва нещо.
                    Нямам представа дали в България има такива хора, но лично аз им се възхищавам без значение от каква националност са.
                    http://www.metallmodellbau.de/
                    Сами можете да се уверите за какво ви говоря.
                    [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

                    Коментар


                    • #85
                      До: Направи си сам-Фреза за метал

                      Първоначално публикуван от nola Преглед на мнение
                      Oт няколко дни съм се разболял. Седя и гледам в една точка (монитора) страхувайки се да не изтърва нещо.
                      Нямам представа дали в България има такива хора, но лично аз им се възхищавам без значение от каква националност са.
                      http://www.metallmodellbau.de/
                      Сами можете да се уверите за какво ви говоря.
                      Гледай, гледай! Аз го преболедувах вече.

                      Това не е от евтините хобита. Често стойността като време и пари на такава машина е по-голема от тия в магазина. Обаче кефа да я направиш няма цена.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #86
                        До: Направи си сам-Фреза за метал

                        Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                        търся и такова ,много ми требе,може и без менгеме.
                        Масичката и менгемето са от някъква много стара руска копир фреза от която е останало само това и малко желязо.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #87
                          До: Направи си сам-Фреза за метал

                          Колеги, ако некой го интересува - продавам 2 делителни апарата и 1 въртяща маса. Втората ми фреза като я купих дойде комплект - и ми станаха много - ама са големи - да знаете.

                          Имам и малка цифровизирана фреза - аз си я правих - голяма играчка стана - ако на някой мога да помогна за шантави детайли...

                          Коментар


                          • #88
                            До: Направи си сам-Фреза за метал

                            дай некоя снимка,
                            дел.апарат и маса от ФУ ли са,?ако да не ми вършат работа

                            Коментар


                            • #89
                              До: Направи си сам-Фреза за метал

                              Първоначално публикуван от vesko111 Преглед на мнение
                              Имам и малка цифровизирана фреза - аз си я правих - голяма играчка стана - ако на някой мога да помогна за шантави детайли...
                              Имам малко изчекната работа. Правоъгълен отвор в едномилиметрова ламарина. Около 1 на 2 см. Понеже е преден панел, та трябва да стане възможно най-прецизно, без да свали боята около дупката. Като се накумя, ще ти звънна.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Направи си сам-Фреза за метал

                                Ще прата снимки - дано утре се сета да ги снимам.
                                До Спарки - като решиш - звънни и ще се уговориме

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X