Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Направи си сам-Фреза за метал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Направи си сам-Фреза за метал

    Колега,ясно е че става само за дребни работи,..
    Кажи къде си ги купувал по толкова,че търсиме.

    Коментар


    • До: Направи си сам-Фреза за метал

      Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
      Колега,ясно е че става само за дребни работи,..
      Кажи къде си ги купувал по толкова,че търсиме.
      От къде ли не,частни лица,заводи.А такива кръстати маси съм купувал от Троян,даже по моя поръчка разработиха и делим и раздвижен по средата модел,но са някъде над 1200 лева.

      Коментар


      • До: Направи си сам-Фреза за метал

        Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
        Не се заблуждавай,че това е фреза,нито че си дал малко пари за нещо което не е фреза.
        Купувал съм тон и половина фреза за 660 лева, и друга инструментална TOS за 1000 .
        Колега, ако има още от тези фрези мога да взема поне две. Няма да е зле да покажеш и какво правиш на тях, защото иначе ще излезе че си ги мериме на кого му е по-голям.
        В случай, че си ги продал без да си ги ползвал, по-добре е да не пишеш в тази тема.
        [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

        Коментар


        • До: Направи си сам-Фреза за метал

          И аз съм на опашката..
          Колега,ти ползва ли струга като фреза?

          Коментар


          • До: Направи си сам-Фреза за метал

            Аз пък чакам за някой С8

            Коментар


            • До: Направи си сам-Фреза за метал

              Първоначално публикуван от furry Преглед на мнение
              Аз пък чакам за някой С8
              Мда. Пък аз C11.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • До: Направи си сам-Фреза за метал

                Хахаха..Много желаещи.
                За С8 на тънко може би може да се събере за машина от Враца,скоро ще има търг в едно даскало,нема да купуваме,ама сме там.

                Коментар


                • До: Направи си сам-Фреза за метал

                  За С 8 ми трябват пакетните съединители или поне палците. Че моите са заминали и не могат да се регулират. Ако ги има и зъбните колела на лирата..... Май се размечтах.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • До: Направи си сам-Фреза за метал

                    И аз незнам състоянието на машините,единствено С8 са що годе без липси и работещи,всичко друго е дреб,то С8 нестава и за нищо де.трудно е да се причисли към струговете

                    Коментар


                    • До: Направи си сам-Фреза за метал

                      Ето такива ентусиасти като вас вдигат до небесата цените по турговете. Добре че има тайни такива, че да се появяват и евтини неща.
                      Струго-фрезата си го ползвам периодично за което ще ви информирам със снимки. Някой може ли да ме открехне за сменяемите стругарски пластини, кое маркировка какво означава?
                      [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

                      Коментар


                      • До: Направи си сам-Фреза за метал

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        За С 8 ми трябват пакетните съединители или поне палците. Че моите са заминали и не могат да се регулират. Ако ги има и зъбните колела на лирата..... Май се размечтах.
                        Нови съединители има само в ремонтния завод във Враца не знам колко струва за С8 но в С11-СУ400 са два модела разбираш кой е като го отвориш. Миналата година струваше с монтажа 600 лева идват двама човека с една баничарка монтират регулират и те оставят да работиш. Днес ще потърся в работата къде са им телефоните. Има и друг вариянт законтряш съединителя слагаш втори контактор и с ключ по електрически път реверсираш хода. Така е моя кореец въобще няма механичен съединител има и един модел СУ 400 също с електрически.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • До: Направи си сам-Фреза за метал

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Нови съединители има само в ремонтния завод във Враца не знам колко струва за С8 но в С11-СУ400 са два модела разбираш кой е като го отвориш. Миналата година струваше с монтажа 600 лева идват двама човека с една баничарка монтират регулират и те оставят да работиш. Днес ще потърся в работата къде са им телефоните. Има и друг вариянт законтряш съединителя слагаш втори контактор и с ключ по електрически път реверсираш хода. Така е моя кореец въобще няма механичен съединител има и един модел СУ 400 също с електрически.
                          Така е,и аз имам един "Хичконг 5" и той е електрически,без съединител,но двигателят е 11 киловата,а иначе вероятно би могъл и с със 5

                          Коментар


                          • До: Направи си сам-Фреза за метал

                            Ако законтря съединитела, ще мога да дялам само чепове за бъчви. Няма да го има плавното потегляне. А си трябва.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • До: Направи си сам-Фреза за метал

                              Първоначално публикуван от nola Преглед на мнение
                              Колега, ако има още от тези фрези мога да взема поне две. Няма да е зле да покажеш и какво правиш на тях, защото иначе ще излезе че си ги мериме на кого му е по-голям.
                              В случай, че си ги продал без да си ги ползвал, по-добре е да не пишеш в тази тема.
                              Не продавам колега.Поне до сега не съм продал нищо,въпреки че един плосък шлайф TOS почти не ползвам,а страшно много място заема,но така е,има машини които икономически не са оправдани,а само стратегически.
                              Какво искаш да ти покажа ? Ами то ще трябва много да обяснявам,а не искам.Ето например тези неща сме правили от нула,от болче и гайка,както и много други разбира се, хидравлични преси,пневматични,специализирани шлайфмашини,портативно портално подвижно кранче, машини за миене на обилно съдържащи грес детайли,а сега например правим сондажна установка която мисля да качвам на ГАЗ 69 , за никакво мерене не иде реч, защото винаги отстрани има некой с по голям

                              http://i.dir.bg/cards2/cards/109934.JPG

                              http://i.dir.bg/cards2/cards/109935.JPG

                              Коментар


                              • До: Направи си сам-Фреза за метал

                                По повод фрезата на Leam. Държача на фрезери с обикновен патронник от дрелка е наивна работа. Нужни са набор от цанги и много прецизно лагеруване на оста.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X