Още не съм стигнал до входен филтър. Ще го има предвид.
Не. Точно това си мисля как глобално да го реша.
- Ляво /дясно / стоп/ Авариен стоп;
- 8 фиксирани скорости по 3 жици в двоичен код / потенциометър. При пот. ще ми трябва и индикация.
Самия вариатор стои на мин. скорост и тръгва от мин скорост. На макс. скорост лостът му стои неудобно.
Мога да извадя панела отгоре, като удължа лентовия кабел, но не ми харесва.
Ако пусна оборотите през VFD -то, то трябва да фиксирам вариатора на макс и губя удобството да бутна лоста на вариатора с лакът.
Особено за резби вариатора е много удобен - стартираш на по-високи обороти и 2-3 навивки преди края, сваляш на мин и точно и лесно вадиш ножа от канала.
Засега съм се насочил към главен ключ вкл./изкл и индикатор, и втори ключ ляво /дясно въртене.
Скоростта остава през вариатора.
Не. Точно това си мисля как глобално да го реша.
- Ляво /дясно / стоп/ Авариен стоп;
- 8 фиксирани скорости по 3 жици в двоичен код / потенциометър. При пот. ще ми трябва и индикация.
Самия вариатор стои на мин. скорост и тръгва от мин скорост. На макс. скорост лостът му стои неудобно.
Мога да извадя панела отгоре, като удължа лентовия кабел, но не ми харесва.
Ако пусна оборотите през VFD -то, то трябва да фиксирам вариатора на макс и губя удобството да бутна лоста на вариатора с лакът.
Особено за резби вариатора е много удобен - стартираш на по-високи обороти и 2-3 навивки преди края, сваляш на мин и точно и лесно вадиш ножа от канала.
Засега съм се насочил към главен ключ вкл./изкл и индикатор, и втори ключ ляво /дясно въртене.
Скоростта остава през вариатора.
Коментар