Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Компресор

    Клапаните си стоят и изполва такта за подаване на искра и детоназия , има и клапани на мястото на свещите . Можеш да си направиш друга глава с по два клапана или да смениш пружинките на смукателните с по меки и да махнеш разпределителния вал, ще е два пъти по-ефективно .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • До: Компресор

      Аз така го мисля,да махна вала и да сменя пружините,другия варянт е да наваря по разпределителния вал гърбиците,но има вероятност вала да се счупи..

      Коментар


      • До: Компресор

        То също, като да направиш нов вал - и двата варианта не си заслужават .
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • До: Компресор

          Ще го мислиме,първо обаче да намерим донор..
          А ти преди нали взема един компресор за високо налягане,къкво стана с него?подкара ли го?

          Коментар


          • До: Компресор

            Взех тая ифа,предишния и собственик каза че е била с 1.1 мотор.реших да се допитам до вас преди да допусна грешка какво ще ми препоръчате?
            Прикачени файлове
            http://vbox7.com/play:398e8b82

            Коментар


            • До: Компресор

              Първо не е ифа,в пъти по лошо е
              За мотора си познал-1.1кв.940об.мин. 1/1 шайби,.Виж назад в темата,събирам същия,провери му клапаните ,-

              Коментар


              • До: Компресор

                Подкарах компресора , но хвърля масло .Ако сменя сегментите дали ще се оправи? Цилиндрите сякаш не са износени (нямат ръб).

                Коментар


                • До: Компресор

                  Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                  А ти преди нали взема един компресор за високо налягане,къкво стана с него?подкара ли го?
                  За съжаление не още, трябва да се прави сложен детайл с вътрешни шлици, да се мисли нещо за мазането и нещо да го върти. За двигател единия вариант е редукторен стартер, който ще загрява , а другия на витарата на мястото за климатика , но трябва муфа да го откача . Все сложни за изпълнение неща и скъпи .
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • До: Компресор

                    Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                    Ще го мислиме,първо обаче да намерим донор..
                    Имам в двора шкодов 105. Свалих го преди 5-6 г. работещ. Готов съм да го даря за идеята. Ама ще се наложи да си го вземеш от тук някак , ако не си намериш нещо по-подходящо .
                    0888932647

                    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                    Коментар


                    • До: Компресор

                      Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                      Първо не е ифа,в пъти по лошо е
                      За мотора си познал-1.1кв.940об.мин. 1/1 шайби,.Виж назад в темата,събирам същия,провери му клапаните ,-
                      видях го,но мн.оскъдна информация за него. Кое го прави пъти по лош? дебита ли му е малък,живота ли му е кратък,грее ли? Някой ако има подходящ мотор за продаване да казва. Или пък ако знаете къде да си намеря нов,че под 1.5 не намерих.
                      http://vbox7.com/play:398e8b82

                      Коментар


                      • До: Компресор

                        Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                        видях го,но мн.оскъдна информация за него. Кое го прави пъти по лош? дебита ли му е малък,живота ли му е кратък,грее ли? Някой ако има подходящ мотор за продаване да казва. Или пък ако знаете къде да си намеря нов,че под 1.5 не намерих.
                        Слагай поне 2.2 мотор след време този компресор може да ти стане малък и да решиш да правиш по голям . Разликата в цената е 20-30 лева.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • До: Компресор

                          Тия компресори им трябва не повече от 1.5кв. мотор,въпроса е ако ще купуваш нов,какъвто припадне най евтин,него земай..Иначе брах ядове с клапаните ,много,първо по незнайни прични ги беше счупил и паднали в цилиндрите,и второ,трябваше доста занимавки да му правя нови и да не вкарва въздуха от единия цилиндър в другия...

                          Коментар


                          • До: Компресор

                            имам компресор Bendix TU-FLO 501,намерих сервизни файлове но съм зле с английския. Интересуваме какъв дебит дава и на какви обороти трябва да работи.Някой може ли да помогне?

                            това е ръководството http://www.bendixvrc.com/itemDisplay...ocumentID=2390

                            Коментар


                            • До: Компресор

                              Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                              За съжаление не още, трябва да се прави сложен детайл с вътрешни шлици, да се мисли нещо за мазането и нещо да го върти. За двигател единия вариант е редукторен стартер, който ще загрява , а другия на витарата на мястото за климатика , но трябва муфа да го откача . Все сложни за изпълнение неща и скъпи .
                              Нищо сложно - електросъединител от компресор за климатик
                              Строшени компресори по моргите - бол...
                              ПроС гАзар... 0883 353 299 Ивайло

                              Коментар


                              • До: Компресор

                                Първоначално публикуван от fen4e Преглед на мнение
                                имам компресор Bendix TU-FLO 501,намерих сервизни файлове но съм зле с английския. Интересуваме какъв дебит дава и на какви обороти трябва да работи.Някой може ли да помогне?

                                това е ръководството http://www.bendixvrc.com/itemDisplay...ocumentID=2390
                                Към 320 л/мин на 1250 оборота.
                                0888543685 Валери

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X