Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Компресор

    Ако го пазеше нямаше да се занимавам да си правя.Иначе за същия говоря.Помня че беше с огромен двигател.Ама то беше отдавна.Мисля на моя на спиците на голямата шайба да пресадя някакви лопатки да духа ама дали няма да почне да бие.
    "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

    Коментар


    • До: Компресор

      на снимката,мотора е 4квт. 1700об. но е слабичък.трябва си около 10киловатов мотор,че да прави 15-16атм.
      този е приспособен да работи с двете глави по отделно.иначе прави високо налягане и мотора превърта.дебита незнам колко е но е над 400литра.

      Коментар


      • До: Компресор

        Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
        Ако го пазеше нямаше да се занимавам да си правя.Иначе за същия говоря.Помня че беше с огромен двигател.Ама то беше отдавна.Мисля на моя на спиците на голямата шайба да пресадя някакви лопатки да духа ама дали няма да почне да бие.
        Нямаш никъкви грижи с биенето шайбата така е отлята че повече дебаланс няма на къде аз слагам перки от нива с шест лопатки само трябва да направиш фланче за захващането най добре пробий един отвор в рамките на 8-10 мм на оста и го стегни за нея .
        Прикачени файлове
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • До: Компресор




          Коментар


          • До: Компресор

            Ето го и моя
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Компресор

              мисля,че нещо ми се върти в главата:180 атм., 0,25 куб.м.и май е четиристъпален ама може и да се лъжа.Питал съм вече за такъв.Отговориха ми, че няма да свърши никаква работа.(щом никой от колегите не си е направил такъв, а масово ползват ЗИЛ-овски)
              Нещо подобно изрових от един друг форум
              Прикачени файлове
              "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

              Коментар


              • До: Компресор

                е тва е тоя от МИГ-а
                него щех да купувам.......
                изпревариха ме,май за 50тина лева го дадоха,не помня вече..
                Последно редактирано от sparow; 22-10-09, 21:55. Причина: допълване на поста

                Коментар


                • До: Компресор

                  И какво стана?
                  "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                  Коментар


                  • До: Компресор

                    Понеже тук се обсъждат компресори аз да попитам някой знае ли данни или от какво е този компресор, че на него нищо не пише?
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: Компресор

                      Първоначално публикуван от g06ko Преглед на мнение
                      Понеже тук се обсъждат компресори аз да попитам някой знае ли данни или от какво е този компресор, че на него нищо не пише?
                      Мисля,че е от Татра,ако не бъркам.

                      Коментар


                      • До: Компресор

                        много прилича на такъв от юмз.,не пише ли нищо на него?

                        Коментар


                        • До: Компресор

                          Не пише нищо на него, имало е нещо като табелка но е нечетлива, единствено има някакъв знак на него ще го снимам хубаво да се види.

                          Коментар


                          • До: Компресор

                            Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                            много прилича на такъв от юмз.,не пише ли нищо на него?
                            И на мен ми прилича на ЮМЗ-йски. Ако имаш път до някое ТКЗС () - разходи се - няма как да не е останал някой Беларус и ще можеш да сравниш на място.
                            Аз вчера си докарах моя компресор, който не е работил от 5-6 години. Целия е омаслен и май ще трябва да го разглобя - хем да го почистя, хем да видя как и колко масло се долива. Сигурно довечера ще направя снимки и ще питам за помощ, ако се налага
                            Suzuki GSXR
                            VW Touareg
                            Mitsubishi Pajero II

                            Коментар


                            • До: Компресор

                              Ето още нколко снимки на компресорчето, а до него съм снимал и друг който взех от колега от форума който би трябвало да е от ЮМЗ, приличат си, но имат и доста разлики.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • До: Компресор

                                айде и аз ще ви снимам моята машина работи страшно и съм много доволен (засега)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X