Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

    По принцип хубавия спортен филтър чини около 150-200 жълтици, но за сметка на това го водят lifetime.За тези от тунек магазините не знам.

    Коментар


    • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

      Тоя е от най хубавите - макс 15 жълтици
      Фиат Купе
      Опел Фронтера В
      Мицубиши Паджеро Пинин

      Коментар


      • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

        Така като го гледам си е баш K&N.Следователно струва колкото струва.И щом собственика е решил да му направи фланеца явно не жали средства за возилото.Евала за което.
        Евала и на майстора.Хубаво се е получило.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

          Не знам какво не му харесвате на детайла. То ясно, че като работни часове и цена на метала нещата са излезли все едно да биеш патици с топ...ама сега колкото-толкова. Екстра си е преходника.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

            Аз бих дал детайла на анодация, та дори и без цвят. Ако не се анодира, на Петър няма да му се вярва на какво ще прилича след една или две зими...
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

              Ааа , това за анодирането ,да си мисли клиента.Аз моята работа си я свърших.
              "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
              Ат.Буров.

              Коментар


              • Малко туниХ за Тойота
                Прикачени файлове
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • Ето и от мен нещо на фрезата. Колелца за синджир, да има какво да върти чевермето и глава за компресор от ДВГ
                  ЗА ДА МОЖЕШ, ТРЯБВА ДА ЗНАЕШ!!!

                  Коментар


                  • Какво ще е девегето?
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • graf_fon_kochev
                      graf_fon_kochev коментира
                      Редактиране на коментар
                      От Опел е.

                  • Един проект на който му се вижда вече края.
                    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20200109_181251.jpg Прегледи:0 Размер:774.9 КБ ID:6560758
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20200109_181627.jpg
Прегледи:393
Размер:632.0 КБ
ID:6560764
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20200109_181717.jpg
Прегледи:371
Размер:637.5 КБ
ID:6560765



                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от petroffbg; 15-02-20, 11:02.
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • Продължението.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20200117_102216.jpg
Прегледи:393
Размер:618.9 КБ
ID:6560773
                      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20200117_103553.jpg Прегледи:0 Размер:479.9 КБ ID:6560767
                      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20200124_091318.jpg Прегледи:0 Размер:645.2 КБ ID:6560768
                      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20200124_091121.jpg Прегледи:0 Размер:607.7 КБ ID:6560769
                      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20200131_110042.jpg Прегледи:0 Размер:742.1 КБ ID:6560770
                      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20200131_110119.jpg Прегледи:0 Размер:759.5 КБ ID:6560771
                      Последно редактирано от petroffbg; 15-02-20, 11:15.
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • Центрофуга за изцеждане на медени пити
                        Бъдете живи и здрави!

                        Коментар


                        • Kirilpm
                          Kirilpm коментира
                          Редактиране на коментар
                          Никога не съм предполагал, че изцеждането на пити изисква сглобки тип лястовича опашка.

                      • аз все си мисля че толкова прецизна заигравка ще е за някой инструмент за голямата фреза.....ма само от тия неща на снимките ...нищо не мога да сглобя ...и тоя редуктор....съвсем не му намирам място,ама все си мисля че няма да е задвижка дет отваря вратата на колибата на кучето. :-)

                        Коментар


                        • Разстъргваща глава може би?
                          Фиат Купе
                          Опел Фронтера В
                          Мицубиши Паджеро Пинин

                          Коментар


                          • Здравейте, каква хубава тема
                            Интересувам се има ли някой тук, който да може да прави тунинг на фабрични детайли. Например на фабрична полуоска, или пиньон и корона. Или зъбчатка от раздатка или СК? Идеята е репликата да от по-качествен материал от стандартния заводски "говнолин-кашкавалолин".
                            Разбира се очаквам услугата да е срещу заплащане, а не за мерси и форумно потупване по рамото? Идеята ми е да се работи с хром-молибденова легирана стомана и дори с титан за малките детайли, че малко скъпо идва килограма. Има ли ентусиасти?

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X