Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телоподаващ апарат Einhell

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Телоподаващ апарат Einhell

    Здравейте!

    Живея в Казанлък и нямаме Метро. Знаете ли дали в Метро Пловдив или Стара Загора има налични einhell телоподаващи, на каква цена и окомплектовка?

    Благодаря предварително!

    Коментар


    • От: Телоподаващ апарат Einhell

      Първоначално публикуван от Камен Ангелов Преглед на мнение
      Здравейте!

      Живея в Казанлък и нямаме Метро. Знаете ли дали в Метро Пловдив или Стара Загора има налични einhell телоподаващи, на каква цена и окомплектовка?

      Благодаря предварително!
      Ето ти каталога на Метро Стара Загора !
      http://issuu.com/katalogpromocii.com...1-14.11.2012/1
      Но в Казанлък има и Багира а RAIDER - RD-MW11 там е по евтин от Еinhell!Апаратите са от един клас но ми се струва че в твоя случай RAIDER-а ще е по добрия избор !
      https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
      https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

      Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

      Коментар


      • От: Телоподаващ апарат Einhell

        Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
        Ето ти каталога на Метро Стара Загора !
        http://issuu.com/katalogpromocii.com...1-14.11.2012/1
        Но в Казанлък има и Багира а RAIDER - RD-MW11 там е по евтин от Еinhell!Апаратите са от един клас но ми се струва че в твоя случай RAIDER-а ще е по добрия избор !
        Много благодаря за акуратния отговор! Но, днес ми показаха нещо, което грабна вниманието дори на жена ми - инверторно СО от Вики Б, на малко по-висока цена от Einhell/Raider и ми позволи да похарча малко повече парички !

        Коментар


        • От: Телоподаващ апарат Einhell

          Първоначално публикуван от Камен Ангелов Преглед на мнение
          Много благодаря за акуратния отговор! Но, днес ми показаха нещо, което грабна вниманието дори на жена ми - инверторно СО от Вики Б, на малко по-висока цена от Einhell/Raider и ми позволи да похарча малко повече парички !
          Естествено че Вики Б нямат нищо общо с Einhell/Raider е вярно че цената е почти двойна но определено се заслужава !
          https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
          https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

          Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

          Коментар


          • От: Телоподаващ апарат Einhell

            Първоначално публикуван от Камен Ангелов Преглед на мнение
            Много благодаря за акуратния отговор! Но, днес ми показаха нещо, което грабна вниманието дори на жена ми - инверторно СО от Вики Б, на малко по-висока цена от Einhell/Raider и ми позволи да похарча малко повече парички !
            E човек понякога и по трудния път стига до истината .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Телоподаващ апарат Einhell

              извинявам се че ще пиша тук за малко по различен проблем от темата, но никъде по форумите не можах да намеря това което ме интересува. става въпрос за телоподаващ апарат миг, някъде окол 120 ампера. онзи като си заварявах, го залепих за момент и след това престана да заварява. плюе само и се чува едно тропане, тракане от апарата. все едно не му достига ток... някой може ли да ме насочи към евентуалните причини. благодаря предварително.

              Коментар


              • От: Телоподаващ апарат Einhell

                А каква марка е апарата и какво значи "го залепих за момент"?
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • От: Телоподаващ апарат Einhell

                  Първоначално публикуван от trifon1 Преглед на мнение
                  извинявам се че ще пиша тук за малко по различен проблем от темата, но никъде по форумите не можах да намеря това което ме интересува. става въпрос за телоподаващ апарат миг, някъде окол 120 ампера. онзи като си заварявах, го залепих за момент и след това престана да заварява. плюе само и се чува едно тропане, тракане от апарата. все едно не му достига ток... някой може ли да ме насочи към евентуалните причини. благодаря предварително.
                  Вероятно изгорял диод и/или прецакани пера на включващия тока контактор (силово реле).
                  Започни първо с контактора. Като отвориш капаците - стискаш спусъка и гледаш кое трополи. Ако е диод - зависи как е пробил - се товари трафа и страничните капаци вибрират характерно.
                  АИГ-Заваряване ООД
                  Производител на заваръчни апарати "DEL"
                  http://www.aigwelding.com
                  0889 522 036

                  Коментар


                  • От: Телоподаващ апарат Einhell

                    днес един колега ми каза, че може да е влязло нещо през дюзата и там да дава на късо на тела. ще трябва да го отворя утре да видя....

                    Коментар


                    • От: Телоподаващ апарат Einhell

                      Залепяш човката за замасена повърхност,може да я допреш дирекно в масата.Натискаш спусъка,ако почне да святка и да лепне разглобяваш и почистваш.Това е много левашки отказ на машината и трябва заваряването да ти е СЪВСЕМ хоби да не го хванеш.
                      "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                      Mark Twain
                      СтоЕнчA

                      Коментар


                      • От: Телоподаващ апарат Einhell

                        Има и вариант газовата дюза да дава на късо в задния край. Това се получава при потъване на вътрешната тръбичка заедно с изолацията. Иначе колегата от предишния пост го е казал - сваляш газовата дюза и почистваш всички капки от вътре, почистваш и човката заедно с токовата дюза, пръскаш със спрей против залепване на пръските и слагаш дюзата. Не е лошо да почистваш дюзите и да пръскаш преди всяко заваряване. Спестява време, нерви и изхвърлени токови дюзи.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • От: Телоподаващ апарат Einhell

                          При мен се случи подобен проблем и се оказа че трафа нее лакиран и изолацията на вторичната намотка сее протрила и окъсява, аз също се усъмних във диодете но ови. Обилно заливане със лак и проблема се реши, след 1/2 ролка тел и пак същият проблем, купих си ново инверторно 180А а старото си чака реда за пренавиване на вторичната намотка иначе бях повече от доволен от машинката.
                          Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

                          Коментар


                          • От: Телоподаващ апарат Einhell

                            Здравейте колеги и аз като вас се навих да си взема някакво телоподаващо
                            което да върши що годе добра работа и да е на цена около 550 лв. еинхел и райдер отпаднаха спрял съм се на едно инверторно китайче ,някой ползвал ли е такова икаква работа вйрши.ето и моделаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:1360917843_318275002_4--MIG-MAG-VITO-MIG180---.jpg
Прегледи:1
Размер:54.5 КБ
ID:5465690
                            ВСЕКИ МОЖЕ ДА КАРА БЪРЗО ,А НИЕ МОЖЕМ ДА МИНЕМ ОТКЪДЕТО СИ ИСКАМЕ
                            0888 967 109
                            0877 967 109

                            Коментар


                            • От: Телоподаващ апарат Einhell

                              Първоначално публикуван от dancho06 Преглед на мнение
                              Здравейте колеги и аз като вас се навих да си взема някакво телоподаващо
                              което да върши що годе добра работа и да е на цена около 550 лв. еинхел и райдер отпаднаха спрял съм се на едно инверторно китайче ,някой ползвал ли е такова икаква работа вйрши.ето и модела[ATTACH=CONFIG]563177[/ATTACH]
                              Аз да ти кажа приятелю си взех подобно от бриколажа на външен вид е абсолютно същото дори и копчетата и ръкохватката и да ти кажа вече поне 7 години го ползвам и си работи съвсем нормално.Ползвам го доста и дори по цели дни е заваряло без да направи някакъв проблем.

                              Коментар


                              • От: Телоподаващ апарат Einhell

                                От две седмици имам такава машинка, само че е синя на друга хасковска фирма. Като е получих се наложи веднага да е отворя защото нещо дрънкаше вътре, бай Китаец ми беше оставил две гайки подарък. Машината е с кадърно изработени платки, работи прекрасно и най вероятно толкова мощна колкото си пише (0.8 тел). По обявите пише че заваря и алуминий, пробвах с ал. тел 0.8 и аргон но не мога да кажа че заварява... Като недостатък масата е много къса а шланга е 2 метра. По звук и качество на заварката няма нищо общо с ефтините трасформаторни апарати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X