Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телоподаващ апарат Einhell

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Телоподаващ апарат Einhell

    Боре, щом си готов да дадеш една торба пари за апарат, дай ги за инверторен такъв. С други думи тая Струна не ти трябва. Не е лоша като апарат, но 52кг живо тегло ми идва в повече вече. Защо не погледнеш какво предлагат колегите от форума - Данчо и Асен. Поне ще си сигурен в наличието на коректен гаранционен и следгаранционен сервиз.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Телоподаващ апарат Einhell

      И аз се присъединявам към колегите-не си купувай струна... а за другия апарат за сефте чувам, няма как да дам мнение.

      Коментар


      • От: Телоподаващ апарат Einhell

        Струната е един от най добрите заваръчни апарати между трансформаторите.Друг е въпроса инвертор или траф.Това само да не лъжете колегата.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Телоподаващ апарат Einhell

          По какви критерии е най-добър и кои по същите критерии е лош апарат?

          Коментар


          • От: Телоподаващ апарат Einhell

            Предложете ми инверторен телоподаващ апарат до 1500лв. готов съм да дам парите, но искам да взема нещо което си заслужава.

            Коментар


            • От: Телоподаващ апарат Einhell

              DEL Self control 200А
              Такъв е личния ми апарат и съм изключително доволен от него-дава ти много широки възможности, можеш спокойно да си завариш конструкция от по дебели профили.Аз съм го пробвал с неръждаема, алуминиева тел, с тръбнофлюсова тел... никакви ядове.Съветвам те, щом имаш приоритетно да заваряваш прагове и вежди, поръчай си го с най-малката ръкохватка на Абикор-Бинцел модел MB 15 AK, като допълнително може да я модернизираш и с гъвкава човка.

              Коментар


              • От: Телоподаващ апарат Einhell

                Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                По какви критерии е най-добър и кои по същите критерии е лош апарат?
                Струната на практика е вечна,дуракоустойчива и непретенциозна машина,предвидена за производство ,серийно на поточна линия,с ниски експлоатационни разходи,по тоя критерий,инверторите са лоши машини[emoji3]
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Телоподаващ апарат Einhell

                  За дуракоустойчива и вечна съм съгласен. Първата ми машинка беше монофазна Струна, закупена от мен през много далечната 1995г и все още работеща у един приятел.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Телоподаващ апарат Einhell

                    Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                    DEL Self control 200А
                    Такъв е личния ми апарат и съм изключително доволен от него-дава ти много широки възможности, можеш спокойно да си завариш конструкция от по дебели профили.Аз съм го пробвал с неръждаема, алуминиева тел, с тръбнофлюсова тел... никакви ядове.Съветвам те, щом имаш приоритетно да заваряваш прагове и вежди, поръчай си го с най-малката ръкохватка на Абикор-Бинцел модел MB 15 AK, като допълнително може да я модернизираш и с гъвкава човка.
                    А щом ще заварява главно прагове и вежди ( по правило тънки като вестник ) , защо са му 200 ампера ? Все пак парите не се берат като листа от дърветата .
                    Пък ако му се наложи да заварява чат-пат дебели железа - и 160А ще му свърши работа. Такава машина докъм 20 мм. дебелина се справя без "Ох!"
                    И говоря по принцип като мощност , без оглед дали е инвертор или трансформатор .
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • От: Телоподаващ апарат Einhell

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Струната на практика е вечна,дуракоустойчива и непретенциозна машина,предвидена за производство ,серийно на поточна линия,с ниски експлоатационни разходи,по тоя критерий,инверторите са лоши машини[emoji3]
                      Е... а на човека такава машина ли му трябва.
                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      А щом ще заварява главно прагове и вежди ( по правило тънки като вестник ) , защо са му 200 ампера ? Все пак парите не се берат като листа от дърветата .
                      Пък ако му се наложи да заварява чат-пат дебели железа - и 160А ще му свърши работа. Такава машина докъм 20 мм. дебелина се справя без "Ох!"
                      И говоря по принцип като мощност , без оглед дали е инвертор или трансформатор .
                      Ами аз този еко контрол още не съм го пробвал... препоръчвам му това, за което имам лични впечатления.

                      В действителност и от струните имам много впечатления, при това съм работил с много от моделите им, докато бях на курса... добри машини са, но за малката работилница има по-добри решения.

                      Коментар


                      • От: Телоподаващ апарат Einhell

                        Ами Таран-Илиян, преди да замине по германско, си купи инверторна комби машина от хасковските "производители" и не беше недоволен.Това го казвам по повод мнението на Владо за парите и листата.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • От: Телоподаващ апарат Einhell

                          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                          А щом ще заварява главно прагове и вежди ( по правило тънки като вестник ) , защо са му 200 ампера ? Все пак парите не се берат като листа от дърветата .
                          Пък ако му се наложи да заварява чат-пат дебели железа - и 160А ще му свърши работа. Такава машина докъм 20 мм. дебелина се справя без "Ох!"
                          И говоря по принцип като мощност , без оглед дали е инвертор или трансформатор .
                          Винаги е добре да имаш резерв от мощност въпреки че няма да я ползваш всеки ден . Така на времето един приятел авто тенекеджия си купи едно монофазно 160 ампера на Редко което му стига напълно за 99 % от работата . Понеже е малко алчен и съответно стиснат от време на време взима работа която не е по силите на машината и почва да звъни по приятели за по мощна машина .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Телоподаващ апарат Einhell

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            Винаги е добре да имаш резерв от мощност въпреки че няма да я ползваш всеки ден . Така на времето един приятел авто тенекеджия си купи едно монофазно 160 ампера на Редко което му стига напълно за 99 % от работата . Понеже е малко алчен и съответно стиснат от време на време взима работа която не е по силите на машината и почва да звъни по приятели за по мощна машина .
                            Ами човекът пита какво да си купи и обяснява за какво ще ползва машината . Ако каже и че е алчен , тогава ще му препоръчам един модел 350 - амперова машина , изпитан в практиката и носещ прилични доходи . За сега твърди , че ще заварява 0,8 - 1 мм. дебелини . 160А му стигат
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • От: Телоподаващ апарат Einhell

                              Истински 160А стигат и за доста други работи - ботуши, страници, даже рами.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Телоподаващ апарат Einhell

                                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                                Истински 160А стигат и за доста други работи - ботуши, страници, даже рами.
                                Та даже и за винкел!
                                Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                                Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                                Враца

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X