Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на телеподаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на телеподаващо

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    Mдаа, винаги ми е било интересно защо само заваряването на мостови конструкции се брои за сериозна работа а всичко друго е хоби
    А ти па къде прочете в тая тема некой да заварява мостови конструкциЙ ?!

    Тука обикновено си говорим за асмалъци и кръпенье на калници на Лада "Нива" .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      От: Избор на телеподаващо

      Това кой точно модел е в ценовата листа?Понеже визуално не го откривам

      Точно тоя от снимката от два дни не е спирал. За първи път го натоварвам толкова особено днес като дойде времето да изварявам всичко прикапано до сега. Машината се държи чудесно и само почивки за по цигара давах заради ръкохватката.(имаше по обяд едни пориви на вятъра направо ми разказаха играта).
      П.П. По-вече такова нещо не преправям....голям автогол, по добре всичко наново. Свършват топлите дни и идва ред на дребни заигравки в гаража.
      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

      Коментар


      • С такъв тип работа е невъзможно да натовариш тази машина .
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • И с много повече от такъв тип работа е невъзможно. Към 30 пана за ограда, с примерно по 2 метра заваръчен шев на всяко (не непрекъснат, ама с много малки паузи) - никакув шанс.

          И друг път съм споменавал - докарвал съм дюзата на MB15 шланг до полутечно състояние, и тсъ. Аз не издържах.

          Моето телоподаващо предполагам е много подобно на това като параметри.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • И аз да се включа по темата... също ми предстои закупуване на МиГ апарат. Ще се заварява предимно черна стомана - заварки по купе и генерация на автомобил. За хоби употреба ще е, няма да се заварява професионално. Имам опит с електрожен, но ЦО досега не съм пипал.
            Изчетох цялата тема и се обърках още повече по отношение на това какво да избера. По принцип имам бюджет от 1000 лв.+ за заваръчен апарат, въпросът е да свикна бързо с него и да е относително безпроблемна машинката като настройки и надеждност.
            Ще се радвам да споделите актуални мнения, благодаря!

            Коментар


            • Щом си изчел цялата тема, значи си наясно, че трябва да си вземеш нещо от тукашен производител с реална гаранция и сервиз. Аз ползвам китайски комбиниран инвертор, купен от търговците в наш южен град съвсем целенасочено, понеже наистина се ползва от дъжд на вятър (миналата година е изгорил 5-6 електрода). Първата машина, която ми пратиха, изобщо не тръгна. Взеха си я все пак след известни уговорки и пратиха другата, която сега е при мен. Когато им се обадих, за да им благодаря за работещата машина, никой не вдигна. Явно са ме зачислили в графата на враговете. Сети се сам при необходимост от сервиз какво ще се случи.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • Първоначално публикуван от cayman Преглед на мнение
                И аз да се включа по темата... също ми предстои закупуване на МиГ апарат. Ще се заварява предимно черна стомана - заварки по купе и генерация на автомобил. За хоби употреба ще е, няма да се заварява професионално. Имам опит с електрожен, но ЦО досега не съм пипал.
                Изчетох цялата тема и се обърках още повече по отношение на това какво да избера. По принцип имам бюджет от 1000 лв.+ за заваръчен апарат, въпросът е да свикна бързо с него и да е относително безпроблемна машинката като настройки и надеждност.
                Ще се радвам да споделите актуални мнения, благодаря!
                https://www.aigwelding.com/Price%20L...All-In-One.pdf

                Звънни им,няма да съжаляваш. А и ще ползваш 10% отстъпка като член на форума.
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • И аз направих своя избор...
                  Ewm Picomig 180 puls
                  Впечатления от работата на тази машина ще споделя по-нататък.
                  Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200412_200644.jpg Прегледи:0 Размер:297.9 КБ ID:6587378Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200412_200623.jpg Прегледи:0 Размер:304.6 КБ ID:6587379Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200412_200607.jpg Прегледи:0 Размер:307.4 КБ ID:6587380Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200412_200246.jpg Прегледи:0 Размер:261.0 КБ ID:6587381Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200412_200027.jpg Прегледи:0 Размер:311.3 КБ ID:6587382Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200412_200008.jpg Прегледи:0 Размер:280.3 КБ ID:6587383Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200412_200700.jpg Прегледи:0 Размер:322.2 КБ ID:6587384Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200412_200221.jpg Прегледи:0 Размер:264.3 КБ ID:6587385Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200412_200124.jpg Прегледи:0 Размер:368.5 КБ ID:6587386Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200412_200142.jpg Прегледи:0 Размер:456.4 КБ ID:6587387Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200412_200348.jpg Прегледи:0 Размер:350.7 КБ ID:6587388Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200412_200034.jpg Прегледи:0 Размер:345.9 КБ ID:6587389Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200412_200041.jpg Прегледи:0 Размер:357.9 КБ ID:6587390Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200412_200157.jpg Прегледи:0 Размер:328.4 КБ ID:6587391
                  Последно редактирано от julionavarro; 12-04-20, 20:37.
                  Kawasaki Klr 600 '91

                  Коментар


                  • Чакаме !
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • Това CRNI каква точно стомана е,и сместа е арг.и хелий ли..?

                      Ааа... честито!
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • Нвръждавейка, явно масовите 3-5 модела. 307 308 309 316 и 347.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • Таа, къде викаш, им е сервиза на тия EWM? Иначе - честито и дълго безаварийно ползване по предназначение!
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                            Таа, къде викаш, им е сервиза на тия EWM? Иначе - честито и дълго безаварийно ползване по предназначение!
                            Сервиза разбира се е при човекът който ги предлага/продава в България.

                            Благодаря за пожеланията.
                            Kawasaki Klr 600 '91

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от julionavarro Преглед на мнение
                              И аз направих своя избор...
                              Ewm Picomig 180 puls
                              Впечатления от работата на тази машина ще споделя по-нататък.
                              Чудесна машинка.Поздрави за избора !Едно от важните неща е наистина да има осигурен сервиз!
                              https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                              https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                              Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от julionavarro Преглед на мнение
                                И аз направих своя избор...
                                Ewm Picomig 180 puls
                                Впечатления от работата на тази машина ще споделя по-нататък.
                                Честито ! Много добър избор ! Дай-боже да виждаме повече апарати от подобен калибър , защото много говори за нивото, на този който го ползва. Сериозна марка и една от машините с най-дълга гаранция на пазара. В момента дебна едно такова втора ръка, пък да видим...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X