Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на телеподаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на телеподаващо

    Имам някакво странно чувство, че робуваш на марки, без да следиш какво се предлага на пазара. Подобни машини на този Линкълн има дори китайски, които не отстъпват по нищо... По спомен само да попитам, дали се бяха постарали да сложат един прост механизъм против развиване на ролката, ако го качиш в колата...?
    Като цяло се спрях на две машини :Helvi TP220 и Stel iron-mig 221P, като втората е дори с двоен пулс и са на доста приемливи цени. Какво мислите ?

    Коментар


    • От: Избор на телеподаващо

      Ми мисля си ,че закупуването на подобна техника е оправдано единствено ако ще се ползва за някакво специално производство.Иначе 200Ам МИГ, принципно си е гаражна машина а пулса и останалите други екстри вдигат цената на машината и при положение че ще е за общо ползване ,купуването на такава машина е безсмислено.
      https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
      https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

      Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

      Коментар


      • От: Избор на телеподаващо

        Според мен погледни EWM PICO MIG 180 Puls може би най-доброто съотношение цена качество , но е 180А.

        Коментар


        • От: Избор на телеподаващо

          Не мисля , че е точно така, понеже имаш всичко необходимо за всякакъв тип материал, мобилно е ,лесно за работа и дори с генератор ще е ок навсякъде. Според мен при производство е по-скоро безмислено, защото там се изпълняват еднакви детайли и в общи линии ,запаметяваш няколко програми и рядко се ползва нещо повече...Отделно доста години ще е актуално като технология, а качствения инструмент улеснява работата , съкращава времето и качеството е на ниво...При положение, че един по-хубав телефон в наши дни е около 1000лв, който за две години се е обезценил в пъти и няма да изкара и една стотинка, всеки лев в подобно устройство ,според мен си струва . Отделно като цена/качество не мисля ,че има конкуренция в световен мащаб ,който и да е от дватта апарата. Селектирал съм ги след внимателно разглеждане на всичко китайско, щатско, немско ,руско, украинско и т.н. и за момента не намирам нищо по-добро и на по-добра цена.
          Като цяло нещата вървят към избора на Стел, заради двойния пулс. Не ми харесва само, че не е с 4ри ролки като при Хелви...

          Коментар


          • От: Избор на телеподаващо

            Първоначално публикуван от paksan Преглед на мнение
            Според мен погледни EWM PICO MIG 180 Puls може би най-доброто съотношение цена качество , но е 180А.
            Гледах го и него, но цената е двойна...

            Коментар


            • От: Избор на телеподаващо

              Здравейте , да се включа и аз в темата . Искам да си взема телоподаващо - някой китаец ще се ползва за любителски цели /по рядко . Какво бихте ми препоръчали като добро решение предвид предлаганите апарати в България . Цените са разкършени поради тази причина питам за златната среда .
              За тоя дребохар какво ще кажете https://bazar.bg/obiava-15885593/tel...parat-so2-220a

              Благодаря!

              Коментар


              • От: Избор на телеподаващо

                Описанието е неграмотно написано и има неща, които си противоречат. Изглежда силно напудрена, като параметри .
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • От: Избор на телеподаващо

                  Първоначално публикуван от besriworld Преглед на мнение
                  Здравейте , да се включа и аз в темата . Искам да си взема телоподаващо - някой китаец ще се ползва за любителски цели /по рядко . Какво бихте ми препоръчали като добро решение предвид предлаганите апарати в България . Цените са разкършени поради тази причина питам за златната среда .
                  За тоя дребохар какво ще кажете https://bazar.bg/obiava-15885593/tel...parat-so2-220a

                  Благодаря!

                  Смело мога да предложа - това .

                  Вече е 2 години при мен. Причинявъл съм му много неща, но веднъж не е прегряло или да е създало проблем. За алуминий НЕ става, пробвах всичко. Но за сметка на това безгрижно заварява на електрожен и на телоподаващо. Мерил съм го с DC клещи, под постоянен товар. На телоподаващо дава около 180-190А! На електрожен около 150-160А. За любител като мен, а и за полупрофесионално ползване върши перфектна работа. Понякога колегата Драгозов ги пуска на промоция с по 100+ кинта надолу. Не казвам, че е върха на сладоледа. Но за тези пари с тази гаранция и най-важното с данни покриващи написаното на етикета е супер.
                  А и работи много стабилно

                  Коментар


                  • От: Избор на телеподаващо

                    Колега pansim ти не правиш ли mig aparati

                    Коментар


                    • От: Избор на телеподаващо

                      От няколко месеца имам същото , за сега работи добре и на електрожен и телоподаващо. За гаражни цели е добро и не е тежко.Обърни внимание да ти го изпратят с 4 м. шланг защото на мен беше 2м. и човека ми го смени без проблем ,но ще направиш макар и дребни излишни разходи.

                      Коментар


                      • От: Избор на телеподаващо

                        Колеги спрял съм се на три модела телоподаващи и не мога да реша кой да е , ако някой може да помогне с плюсове и минуси .ВИКИ Б 200 амп, Делтех SYNCHRO_MIG220 и DEL 200 “Self Control"

                        Коментар


                        • От: Избор на телеподаващо

                          Какво искаш да можеш да заваряваш ?
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • От: Избор на телеподаващо

                            Първоначално публикуван от tigara_xxx Преглед на мнение
                            Колеги спрял съм се на три модела телоподаващи

                            Делтех SYNCHRO_MIG220-

                            Имал съм ги всички през годините.

                            Коментар


                            • От: Избор на телеподаващо

                              Днес пристигна. Каквото се знае тук за момчетата от АИГ го потвърждавам и аз-отзивчиви и коректни от първото ми запитване и съвет за подходящ апарат, до доставката на точно това, което поръчах плюс подаръци(последната снимка). Доволен съм. Тестовете предстоят.
                              Прикачени файлове
                              "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                              Коментар


                              • От: Избор на телеподаващо

                                Хайде включвай я да видим какво може
                                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X