Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде е най-качествения ДИЗЕЛ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде е най-качествения ДИЗЕЛ

    Да си изпълня заканата. С дизелът Паур, постигам същият среден разход, както с авиационният или 4.2 литра среден. В края на другата седмица, наливам 50 литра от следващата премиум марка дизел и информирам.

    И по "горещата" темата: Шеста година скапан дизел в България не мога да хвана(не зареждам от неизвестни за мен източници), друг е въпросът с количеството.

    Коментар


    • От: Къде е най-качествения ДИЗЕЛ

      Първоначално публикуван от _ninja_ Преглед на мнение
      И по "горещата" темата: Шеста година скапан дизел в България не мога да хвана.
      И аз така, вече 24години.

      Коментар


      • От: Къде е най-качествения ДИЗЕЛ

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        А къде остава бизнесът, който разчита на автомобилен транспорт?!? Ако средностатистическият гражданин може (с ред уговорки) да си остави колата на паркинга и да ходи пеша, с колело или градски транспорт, бизнесът няма как да се откаже от автомобилите. Т.е. и да поскъпнат драстично горивата, ще трябва да продължи да ги купува, защото няма избор. Иначе ще трябва да затваря кепенците ...
        Горко му на такъв бизнес.
        Дори и таксиметровия превоз в БГ не е преоритетно зависим от цената на бензин или дизел !А на други съвсем различни проблеми.

        Всичко е въпрос на финансова политика и разпрострени митове.
        В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
        В. Иванов

        Коментар


        • От: Къде е най-качествения ДИЗЕЛ

          Лукавото ект0 ми изигра номер, изгаряйки със 100 милилитра повече, или в цифрово изражение 4.3 литра дизел, като среден разход на един резервоар.
          Извод(за мен): Премиум горивата биват.(по принцип на УМВ-е, не зареждам)

          Утре минавам на обикновените, като Първо ще е Хелското, на Бояна, Околовръстното, посока ГорублЯне. След 10 дена - информирам.

          Коментар


          • От: Къде е най-качествения ДИЗЕЛ

            Първоначално публикуван от _ninja_ Преглед на мнение
            Лукавото ект0 ми изигра номер, изгаряйки със 100 милилитра повече, или в цифрово изражение 4.3 литра дизел, като среден разход на един резервоар.
            Това "Дачията" от подписа ли ? Вързал си й на въдица шишенце с нафта пред муцуната, тя тича да го пийне и само от миризмата на нафта върви ? Как ги смяташ тия 100 мл в повече ? Това е грамажа на една ракия у кръчмата, в рамките на статистическата грешка.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Къде е най-качествения ДИЗЕЛ

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Това "Дачията" от подписа ли ? Вързал си й на въдица шишенце с нафта пред муцуната, тя тича да го пийне и само от миризмата на нафта върви ? Как ги смяташ тия 100 мл в повече ? Това е грамажа на една ракия у кръчмата, в рамките на статистическата грешка.
              Па и у кръчмата кат те ударат със 10 гр...По борд компютър ги засича, много ясно ! Ти като не знаеш какво е това борд компютър,да си траеш !
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • От: Къде е най-качествения ДИЗЕЛ

                Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                Па и у кръчмата кат те ударат със 10 гр...По борд компютър ги засича, много ясно ! Ти като не знаеш какво е това борд компютър,да си траеш !
                Знам, ама има 1001 теми у форумЪт, че това е недостоверно засичане + 2002 рецепти как правилно да си измерим разхода.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Къде е най-качествения ДИЗЕЛ

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Знам, ама има 1001 теми у форумЪт, че това е недостоверно засичане + 2002 рецепти как правилно да си измерим разхода.
                  М не ги знам темите, ма компира знае много добре колко е изгорил - толкова време отворени дюзи х количество гориво за единица и воала. Ако е настроен да показва глупости е длуга тема.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Къде е най-качествения ДИЗЕЛ

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    М не ги знам темите, ма компира знае много добре колко е изгорил - толкова време отворени дюзи х количество гориво за единица и воала. Ако е настроен да показва глупости е длуга тема.
                    Не ме предизвиквай да търся, вкл. твоЙ пеЙсания как компа греши, щото показанията за скорост, съответно пробег на всички коли нарочно са завишени, пък и е настроен да показва по-малък разход с рекламна цел и так далее...
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Къде е най-качествения ДИЗЕЛ

                      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=187440
                      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=83938
                      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=7537
                      Остават още 998 теми, ама може да си намерите и сами
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Къде е най-качествения ДИЗЕЛ

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Бъзиках Нинджата, пък ти клъвнА...
                        Виден столичен ихтиолог

                        Коментар


                        • От: Къде е най-качествения ДИЗЕЛ

                          Бъзикай се ти, друже, ама Аз съм "цар" на постигане разход, далеч от каталожният. Което ще рече, че не Аз манипулирам разходът по БК, а го управлявам. Малко факти:
                          - за този двигател, който е вграден в Стъпката ми, няма кой да ме е "бил" по чупене на рекорди, като например постигането на среден разход с обикновен дизел от:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Среден разход за Степуей 1.5dCi 90+hp FAP 2012 г..jpg
Прегледи:1
Размер:38.9 КБ
ID:5679558

                          Каталожният е невероятен, 3.8 литра среден разход на дизел, което е абсолютна лъжа.

                          Иначе, концентрирам се върху темата, по която ще се изкажа след 10 дни и изминати около 1150 километра.

                          Коментар


                          • От: Къде е най-качествения ДИЗЕЛ

                            Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                            Бъзиках Нинджата, пък ти клъвнА...
                            Хер Дрон (Търтея) клъвнА, аз нема как с тия таралясници в подписа ми, дето +/- 10 литра на 100 са "статистическа грешка"
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Къде е най-качествения ДИЗЕЛ

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Хер Дрон (Търтея) клъвнА, аз нема как с тия таралясници в подписа ми, дето +/- 10 литра на 100 са "статистическа грешка"
                              Па неделя вечер, скука, а и се оказа че верно съм писал в една от тия теми, ма па как същото казах дето и сега - компира не лъже, освен ако няма зададено да лъже.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Къде е най-качествения ДИЗЕЛ

                                Първоначално публикуван от _ninja_ Преглед на мнение
                                Бъзикай се ти, друже, ама Аз съм "цар" на постигане разход, далеч от каталожният. Което ще рече, че не Аз манипулирам разходът по БК, а го управлявам. Малко факти:
                                - за този двигател, който е вграден в Стъпката ми, няма кой да ме е "бил" по чупене на рекорди, като например постигането на среден разход с обикновен дизел от:
                                "Този двигател, който е вграден в Стъпката ми..." това какво означава, че буташ колата, вместо да се возиш в нея ? От това ли таквиз икономии ?
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X