Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сондажни машини,автосонди.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сондажни машини,автосонди.

    Нямат амбиция да сондират друго освен сондажи за вода. Ще им стигне, ако няма усложнения.
    Какво ми харесва в тази сондичка:
    -малка
    -лека
    -синя
    Какво не ми хареса:
    -лека
    -синя
    -тия ребра по лоста ще изкривяват сондажа и ще правят ключалки
    -една скорост на въртене, ниски обороти
    -при вдигане на инструмента оборотите падат
    -с тия кламфи по въжето не ми звучи сериозно, не бих стоял до нея след една седмица работа
    -къса мачта, няма лебедка - затръбяването на сондажа ще е на ръка след отстраняване на сондата от устието на сондажа
    Иначе е симпатична, обаче пък е синя...

    Коментар


    • От: Сондажни машини,автосонди.

      Да повдигането с тия скоби не е най-хитрото. Осовия натиск под въздействието на тежеста също не е .Грешка има си въженца за осов натиск.

      Помпата ме учуди за 100 м. Абе и да един колега беще питал в темата за кладенци и сондажи : -Къде са тия 100м ви сондажи ? Кой ви ги поръчва ?
      Един вид не поръчват 100м ви сондажи скъпички са , ама като ги поръчат добре прави .
      И после Даракчиев защо бягаш по тъча за срещата на панаира? Аиде и ти .
      Последно редактирано от монио; 26-09-11, 21:32.

      Коментар


      • От: Сондажни машини,автосонди.

        Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
        От Понеделник следобед до Четвъртък вечер.
        В Петък съм за малко - в Събота ме няма.

        ПП. Колега Sonda, това ли е фирмата, която си видял в Банкя?
        http://www.angers-soehne.com/english/start.html
        Тази е със 140 годишна история и са първите, които са дупчили за геотермална енергия с новата сонда на Херенкнехт. Геотермален сондаж почти 5000 м.
        Това е фирмата колега!!!От Кока Кола/собственици на Банкя вода/ явно са изнамерили най-доброто!
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • От: Сондажни машини,автосонди.

          Амии....тази СИНЯ сондичка е някаква бъзикня за експериментални идиотщини и нищо друго!С тия ламаринки и въженца фи-8 си е експонат!!И тя си има мястото обаче!
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • От: Сондажни машини,автосонди.

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            Амии....тази СИНЯ сондичка е някаква бъзикня за експериментални идиотщини и нищо друго!С тия ламаринки и въженца фи-8 си е експонат!!И тя си има мястото обаче!
            ...е, не е като Нордекс, ама пък е хамериканска, оргиналдъ...

            Пичове - за панаира - немам усещането, че има нещо кой знае какво за гледане.
            2/3 от външните площи са Евромаркет - при това площта им е два пъти по-малка от обикновено. Палатите са на 1/3 пълни най-много.
            Днес за цял ден имаше 3 бр. посетители на щанда (с изключение на тези които се опитваха да ни продават разни неща).
            Доста слабичко ще е според мен...

            Коментар


            • От: Сондажни машини,автосонди.

              В четвъртък съм на Панаира. Как ще се търсим?
              Например да носим червен карамфил и утрешния брой на "Работническо дело". Така са се разпознавали разведките навремето.

              Коментар


              • От: Сондажни машини,автосонди.

                Първоначално публикуван от st.darakchiev Преглед на мнение
                В четвъртък съм на Панаира. Как ще се търсим?
                Например да носим червен карамфил и утрешния брой на "Работническо дело". Така са се разпознавали разведките навремето.
                По добре по с две бири в ръка .

                Еми за това никой не помисли къде на панаира той е голям.

                Коментар


                • От: Сондажни машини,автосонди.

                  Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
                  ...е, не е като Нордекс, ама пък е хамериканска, оргиналдъ...

                  Пичове - за панаира - немам усещането, че има нещо кой знае какво за гледане.
                  2/3 от външните площи са Евромаркет - при това площта им е два пъти по-малка от обикновено. Палатите са на 1/3 пълни най-много.
                  Днес за цял ден имаше 3 бр. посетители на щанда (с изключение на тези които се опитваха да ни продават разни неща).
                  Доста слабичко ще е според мен...
                  Владо дай идея за срещата на випуска къде на паира .

                  Коментар


                  • От: Сондажни машини,автосонди.

                    Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                    Владо дай идея за срещата на випуска къде на паира .
                    Заповядайте срещу входа на 13та палата (тя има два входа - щанда е срещу входа, който е по-близо до 14та палата - точно срещу телферите на Балканкарподем). Щанда е със складови стелажи - за випуска има наливна бира на корем - имаме 75 литра, а досега сме изпили само около 3.

                    Виж, чаши може да си носите, че не знам колко парчета ще сте...

                    Коментар


                    • От: Сондажни машини,автосонди.

                      Е това не го бях прочел преди да дойда незнаех че е ная корем .
                      Владо на изтина слабичък панаира що така , интернет май измести тия мероприятия .Преди неможеше да се размине там човек .
                      Колеги радвам се че се видяхме за малко ама все е нещо . Жалко че не бяхме всички от бранша.

                      Коментар


                      • От: Сондажни машини,автосонди.

                        Колеги аз също се радвам че се видяхме и всеки сподели по малко за своята работа.Момчиле аз за бирата знаех амаааааа---не употребявам алкохол.Стефан ми намекна за чевермето и ще го видя да ли ще ---живот и здраве уважи поканата около гергъовден.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06052008(002).jpg
Прегледи:3
Размер:143.9 КБ
ID:5307422

                        Коментар


                        • От: Сондажни машини,автосонди.

                          Първоначално публикуван от slavchovt Преглед на мнение
                          Колеги аз също се радвам че се видяхме и всеки сподели по малко за своята работа.Момчиле аз за бирата знаех амаааааа---не употребявам алкохол.Стефан ми намекна за чевермето и ще го видя да ли ще ---живот и здраве уважи поканата около гергъовден.[ATTACH=CONFIG]368199[/ATTACH]
                          Ето аз и за него съм пропуснал . И чеверме ли ще има по георгиов ден .

                          Коментар


                          • От: Сондажни машини,автосонди.

                            Трябва да знаеш приятелю че го правим много добре.Три пъти съм го въртял и вкусът е неповторим.Като понаближи гергъовден ще по разгърнем повечко темата.

                            Коментар


                            • От: Сондажни машини,автосонди.

                              Беше удоволствие, момчета.
                              За Гергьовден звучи интересно...

                              Коментар


                              • От: Сондажни машини,автосонди.

                                Здравеите колеги ако някой има представа къде може да се намери под наем или от сорта ляв лост(обратен) 73мм ,50мм или по голям диаметър за спасяване на един сондаж.
                                За един колега е не е за мене дай боже да не ми затрябва никога на мене ама не се знае ,които не ходи по тътя той не се спъва .
                                Ако някой има идея да каже ще е хубаво да можем да си помагаме . А каквото трябва ще си плати човека .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X