Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сондажни машини,автосонди.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сондажни машини,автосонди.

    А а а Владо имат фреза (има силотводен вал) , но всичко е копнато от там някаква известа фирма и пеистнато в "Комбинат за товатни автомобили Мадара".
    Комбинат за товатни автомобили произвеждат плугове и култиватори. А изкаха да го купуват Шевролет ли беше или други , забравих вече. Тоя тиквеник го купи за 1 долар и прави капани за мишки и свирки с топче .

    Коментар


    • От: Сондажни машини,автосонди.

      Ето и инсрументите които открих случаино и се сдобих с тях.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01072011(001).jpg
Прегледи:1
Размер:189.1 КБ
ID:5287969Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01072011(002).jpg
Прегледи:1
Размер:171.3 КБ
ID:5287970Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01072011(005).jpg
Прегледи:2
Размер:183.9 КБ
ID:5287971Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01072011(004).jpg
Прегледи:1
Размер:184.1 КБ
ID:5287972Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01072011.jpg
Прегледи:4
Размер:180.6 КБ
ID:5287973Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01072011(003).jpg
Прегледи:1
Размер:199.5 КБ
ID:5287974

      Коментар


      • От: Сондажни машини,автосонди.

        Перфектни! Браво!

        Коментар


        • От: Сондажни машини,автосонди.

          Къде откри това имане .
          Някой е оставил занаята .

          Коментар


          • От: Сондажни машини,автосонди.

            Аз ще си мълча защото нямам пряко участие в купуването

            Коментар


            • От: Сондажни машини,автосонди.

              Човека от който ги взех е бивш сондъор през комунизма.След като се срещнахме се оказа че познавал баща ми и незнаеше че е починал.След доста преговори успяхме да си стиснем ръцете и да направим сделката.Той е запознат с устроиството на машината защото преди около 20г баща ми когато е работил в неговия град я е виждал и според него ще ли дами вършат работа.Проблем за сега е че трябва да направя един преход защото квадрата който влиза в свределите е 6на6см и нямам но сами обещали дами намерят--аз имам но моят е 8на8см.На този етап ще работя с 500 и 350мм иначе са ;250;350;500;600;800.Дали ще е по добре да и заваря една опора на витката от долу--да я укрепя един вид защото предния свредел знаете как се беше счупил.Само единият 600мм е работил а другите не са.Тези зъби имам чувството че стоманата от която са направени е като тази на лемежи на плуг.

              Коментар


              • От: Сондажни машини,автосонди.

                Пробвай ги дали ще "рупат" вземат мергела .
                Оня ден правихме сондаж и от 4 тия метър варовик после към 9тия почна мергел .
                Идва един интусиас с трактор (уредбата му е с шнек) и вика и аз копая в мергела , ама по бавно .
                Аз гледам умно в недумение и му викам е колко бавно? А той- 2 метра за два дена .
                Е викам му : Че шнека взима ли варовика и мергела ?
                А той -не ама ние с къртачите долу го разбиваме .
                Иначе копае с трактора мергела и вароваика ама по бавно .

                Коментар


                • От: Сондажни машини,автосонди.

                  Трябва да направя преходника и тогава.Иначе с моя свредел копах и аз едни варовици и после съм слизал да го оширявам на ръка до 850мм.В Дерманци върви много камънак и там си потроших зъбите и засега ще ги сменя с нови пак такива ама ще ги оставя по къси като чели ще е по-добре.На онзи господин който предлага зъби в София още не съм се обаждал защото гледам да го съчетая със ходенето до Роман за въжета и съпани.Този интусиас упражнявали натиск и какво търси в мергела и какъв диаметър върти?Мисля даго пробвам от най малкия диаметър да видиме кво ще стане и тогава по на широко.Това триролково длето човека ми го даде и ми каза да го пробвам с вода и трябвало да върши работа и аз му се доверих---на ли е бивш сондъор.Не щракна ли някоя снимка на самоделката да я видиме.

                  Коментар


                  • От: Сондажни машини,автосонди.

                    Aбе той казва че взимал варовик и мергел , ама после се оказа че на ръка копаел като стигне варовика и мергела . А иначе работела машината ама бавно. Е какво работи като на ръка бухат долу. Дрън дрън че пляс.
                    Какво ще му снимам трактора селскостопанска машина не си ли виждал .

                    Коментар


                    • От: Сондажни машини,автосонди.

                      Големи жеги гърмят маркучите .

                      Коментар


                      • От: Сондажни машини,автосонди.

                        Онзи ден и на мене ми рясна един маркуч и понеже ситуацията беше напечена ходих в Плевен и ме удариха с 60лв--за 1м и накраиници 41мм.

                        Коментар


                        • От: До: Сондажни машини,автосонди.

                          Напиши в google:heramientas de perforaciones и ще се запознаеш с много испански производители.всеки сайт има раздел cotactos -телефони,адреси,мейли...

                          Коментар


                          • От: Сондажни машини,автосонди.

                            Днес ходих да се пробвам на технотест--ударих на дърво.Претоварване ималки забележки по стабилизирване на уредбата.Трябва да се разделя с близо 2тона железор.Чакаме много работа но по принцип хората бяха много изчерпателни относно доработки и нещата при положение че изпълня изискванията ще се получат.

                            Коментар


                            • От: Сондажни машини,автосонди.

                              2 тона ? Освен да свалиш канатите ,резервната гума и от сорта.
                              А защо ти е тоя техно тест нали финтираше по пътя фуражките.

                              Коментар


                              • От: Сондажни машини,автосонди.

                                Вържи попа да е мирно селото.И аз съм се нацелил на тези неща но най много ми тежи венеца от крановата уредба--предполагам че може да има около 1т.;ще се разделя на този етап и със ударното сондиране.Много разглабяне ме чака и това на този етап неможе да се осъществи защото има работа --евентуално на зима но което позволява си отива.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X