Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сондажни машини,автосонди.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сондажни машини,автосонди.

    Надявам се така както всеки--от тези които се видяхме на панаира--да повторим тази среща около гергъовден но при мен--на Вълчи трън.Бирата на панаира беше от Владо а на гергъовден от мен ииииииииииииии агнето.

    Коментар


    • От: Сондажни машини,автосонди.

      Първоначално публикуван от slavchovt Преглед на мнение
      Надявам се така както всеки--от тези които се видяхме на панаира--да повторим тази среща около гергъовден но при мен--на Вълчи трън.Бирата на панаира беше от Владо а на гергъовден от мен ииииииииииииии агнето.
      Аз съм за хем ще избягам за малко от жената.
      А и ще можем да се видим че на панаира за бързо не е работа.

      Коментар


      • От: Сондажни машини,автосонди.

        Аз незнам за кво точно става на въпрос но знам един лост--квадрат-- със всичките си джурукми;80 на 80мм.Човека беше го предлагал на Кирил Парашкевов от ВеликоТърново но той така и несе обади.

        Коментар


        • От: Сондажни машини,автосонди.

          Не не е това Слави . Това което казваш е квадрат или квадратна щанга.

          Лост с лява резба какъвто се търси се ползва при аварии ,той се навива не като обикновенния по посока на часовниковата стрелка , а обрато на часовниковата стрелка . Като му се сложи от долу и ляв метчик или метчик и камбана при завиването (при затягане ) развива авариралия прав лост или лост обикновенна резба .
          Ако някой има нещо предвид да дума .

          Коментар


          • От: Сондажни машини,автосонди.

            Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
            Здравеите колеги ако някой има представа къде може да се намери под наем или от сорта ляв лост(обратен) 73мм ,50мм или по голям диаметър за спасяване на един сондаж.
            Би трябвало да има в някои от тези колеги които бяха в бившите Геологопроучвателни предприятия /ГПП/ Асеновград, София и Ямбол. От там те се отделиха и направиха собствени фирми. На времето ляв лост имаше на всеки обект защото прихватите и особено запичането на короната не бяха рядкост. Все нещо трябва да е останало. Като за начало виж в ГЕОПС-Асеновград и "Геология и геотехника"-Ямбол.

            http://www.geopsbg.com/index.php/contacts.html
            http://geologiabg.com/contacts.php

            Коментар


            • От: Сондажни машини,автосонди.

              Първоначално публикуван от Фред Преглед на мнение
              Би трябвало да има в някои от тези колеги които бяха в бившите Геологопроучвателни предприятия /ГПП/ Асеновград, София и Ямбол. От там те се отделиха и направиха собствени фирми. На времето ляв лост имаше на всеки обект защото прихватите и особено запичането на короната не бяха рядкост. Все нещо трябва да е останало. Като за начало виж в ГЕОПС-Асеновград и "Геология и геотехника"-Ямбол.

              http://www.geopsbg.com/index.php/contacts.html
              http://geologiabg.com/contacts.php
              Ще ги проверим благодаря предварително .

              Коментар


              • От: Сондажни машини,автосонди.

                Момчиле, за колко метра ляв лост става дума, и за каква сонда?
                Има в момента една Ба15 във Варна с авария - за него ли става дума?

                Коментар


                • От: Сондажни машини,автосонди.

                  100 м незнам дали е за същата сонда .Тази за която питах е тука в Шумен а иначе са варненци ,то стана седмица вече незнам дали са оправили нещата ,трябваше да звънат то и времето се развали .

                  Коментар


                  • От: Сондажни машини,автосонди.

                    Някой ходил ли е на техническия панаир в хановер много бих изкал да утида сигурно ще е изключително яко .

                    Кой знаи какви неша за сондирането ще има

                    Коментар


                    • От: Сондажни машини,автосонди.

                      Обади се да допълвам делегацията--не съм ходил там.

                      Коментар


                      • От: Сондажни машини,автосонди.

                        Преди малко го гледах и си мислих че е до Авсртия някъде , ама е нагоре .Бая път е.

                        Коментар


                        • От: Сондажни машини,автосонди.

                          Чичо гугъл каза че е в Германия на 2300км от София.Известен панаирен център--но най известен с това че оттам тръгват СКОРПИОНС.120-130л. нафта;малко джобни;навигация и пътуваме.

                          Коментар


                          • От: Сондажни машини,автосонди.

                            Принипно - Хановер Месе е изложение за индустрия (автоматика и тинтири минтири) и логистика. За сондиране не вярвам да има.
                            Нашите изложения са GEOFLUID в Италия / BAUMA в Германия / EXPOMINE в Швеция - сигурно има и други, ама Италия поне е на близо...
                            Иначе - няма нужда от навигация до Хановер - има директни полети - ако се вземат билетите достатъчно напред - не са и скъпи (с кола ще е по-скъпо). Много студен град между другото - бил съм там на Nutzfahrzeuge - есенно време - изпуках от студ.

                            ПП. Цялото пътуване ще е къмто 5-6000 км - т.е. 300 литра нафта в най добрия случай - ама по тия пътища ще са по-скоро като 400 литра - тури ги 600 евро - и още половината на това поне за магистрали В Сърбия, винетки в Австрия, паркинг в Германия и др. - станаха 900 евро без кафетата. За тия пари 3ма човека пътуват с Луфтханза дотам и обратно...
                            Последно редактирано от vlageo; 11-10-11, 23:31.

                            Коментар


                            • От: Сондажни машини,автосонди.

                              Благодарим Владо за изчерпателната информачия.Аз лично на самолет няма да се кача.С автомобил иначе ще трябва два по дълбоки герана да прежалим.

                              Коментар


                              • От: Сондажни машини,автосонди.

                                Първоначално публикуван от slavchovt Преглед на мнение
                                Благодарим Владо за изчерпателната информачия.Аз лично на самолет няма да се кача.С автомобил иначе ще трябва два по дълбоки герана да прежалим.
                                Слави ти иначе под земята слизаш ама на самолет не се качваш .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X