Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дизелов двигател на ЗиЛ 131

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дизелов двигател на ЗиЛ 131

    Първоначално публикуван от hosetooo Преглед на мнение
    Ти ме срази... :X Това трябва да се види!!! Убеден съм, че не само на мен ще ми е интересно А за планките бъди сигурен, че ще се чуем ако нямаш нищо против да помогнеш
    Мога да ти покажа Зил 131 с мерцедесов мотор с неговата кутия„ която е и с половинки даже.Мотора е поставен с радиатора и интерколера а не е хвърлен там.Върви перфектно и гори около 20 л.на 100. без употребата на кран.

    Коментар


    • От: Дизелов двигател на ЗиЛ 131

      Първоначално публикуван от DON CEC Преглед на мнение
      Мога да ти покажа Зил 131 с мерцедесов мотор с неговата кутия„ която е и с половинки даже.Мотора е поставен с радиатора и интерколера а не е хвърлен там.Върви перфектно и гори около 20 л.на 100. без употребата на кран.
      На работното място искам да го видя. Това ще е голяма работа. Не можеш ли да направиш някоя и друга снимка, а 1 клип ще е още по-интересен

      Коментар


      • От: Дизелов двигател на ЗиЛ 131

        Не ми се вярват на мен тези 20/100 в горски условия. Поздрави

        Коментар


        • От: Дизелов двигател на ЗиЛ 131

          Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
          Не ми се вярват на мен тези 20/100 в горски условия. Поздрави
          това като казвам 20 на 100 означава точно буквалния пренос а не в гората там ми се връзва всичко .всички знаем как няма смисъл да обеснявам ,никои не работи за 15 лв. на курс сътворил съм много нешта но всичко е за мое удобство

          Коментар


          • От: Дизелов двигател на ЗиЛ 131

            Първоначално публикуван от DON CEC Преглед на мнение
            това като казвам 20 на 100 означава точно буквалния пренос а не в гората там ми се връзва всичко .всички знаем как няма смисъл да обеснявам ,никои не работи за 15 лв. на курс сътворил съм много нешта но всичко е за мое удобство
            Колега, не искам да те обидя. Имах Урал с Мазов мотор и хората говореха едно, уш много икономично а излезна съвсем друго. Можеш ли да пуснеш снимки как си монтирал и събрал мотора и скоростите в Зил-а. Поздрави

            Коментар


            • От: Дизелов двигател на ЗиЛ 131

              Само дай сигнал и идвам да споделим опит на място

              Коментар


              • От: Дизелов двигател на ЗиЛ 131

                DON CEC дай кординат

                Коментар


                • От: Дизелов двигател на ЗиЛ 131

                  след като имаш желание 0894 68 68 18

                  Коментар


                  • От: Дизелов двигател на ЗиЛ 131

                    Първоначално публикуван от ale160 Преглед на мнение
                    Само дай сигнал и идвам да споделим опит на място
                    ако имаш желание и време -0894 68 68 18

                    Коментар


                    • От: Дизелов двигател на ЗиЛ 131

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC16740.jpg
Прегледи:1
Размер:170.2 КБ
ID:5563815Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC16741.jpg
Прегледи:1
Размер:170.4 КБ
ID:5563816Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC16742.jpg
Прегледи:1
Размер:178.0 КБ
ID:5563817Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC16743.jpg
Прегледи:1
Размер:137.4 КБ
ID:5563818Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC16744.jpg
Прегледи:1
Размер:138.8 КБ
ID:5563819Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC16745.jpg
Прегледи:1
Размер:142.5 КБ
ID:5563820Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC16746.jpg
Прегледи:1
Размер:133.3 КБ
ID:5563821
                      Първоначално публикуван от ale160 Преглед на мнение
                      Само дай сигнал и идвам да споделим опит на място

                      Коментар


                      • От: Дизелов двигател на ЗиЛ 131

                        Колеги, някой знае ли дали лебетката на Зил-а става на Маз-овата скоростна кутия? Ако не става директно, има ли начин да се присади тва животно, че Зил-а без лебетката нещо ме е шубе да го оставям

                        Коментар


                        • От: Дизелов двигател на ЗиЛ 131

                          Първоначално публикуван от hosetooo Преглед на мнение
                          Колеги, някой знае ли дали лебетката на Зил-а става на Маз-овата скоростна кутия? Ако не става директно, има ли начин да се присади тва животно, че Зил-а без лебетката нещо ме е шубе да го оставям

                          Не. Лебедка на мазови скорсоти, само и единствено хидравлична и да се ползва пома от самосвал.

                          Коментар


                          • От: Дизелов двигател на ЗиЛ 131

                            Дон цец, я кажи как си направил съединителя. Хидравличен ли е, ако да какви помпи си ползвал или е механичен, но като се замисля, няма как да стане механичен на мерцедесова кутия. Поздрави

                            Коментар


                            • От: Дизелов двигател на ЗиЛ 131

                              Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                              Дон цец, я кажи как си направил съединителя. Хидравличен ли е, ако да какви помпи си ползвал или е механичен, но като се замисля, няма как да стане механичен на мерцедесова кутия. Поздрави
                              Здравей,в момента съединителя е хидравличен,но няма проблем да се направи механичен,прави се лостова система и няма проблем,но е голяма играчка.Кабината трябва да е откачена,за да е ло-удобно,а що си отнася до лебедката-може да стане с хидромотор,но помпата трябва да е кадърна-препоръчва се бутална съчетана с подходящия хидромотор.Може механична през привода на раздатката.А що се отнася до помпите са оригиналните на мерзцедес.

                              Коментар


                              • От: Дизелов двигател на ЗиЛ 131

                                Първоначално публикуван от DON CEC Преглед на мнение
                                Здравей,в момента съединителя е хидравличен,но няма проблем да се направи механичен,прави се лостова система и няма проблем,но е голяма играчка.Кабината трябва да е откачена,за да е ло-удобно,а що си отнася до лебедката-може да стане с хидромотор,но помпата трябва да е кадърна-препоръчва се бутална съчетана с подходящия хидромотор.Може механична през привода на раздатката.А що се отнася до помпите са оригиналните на мерзцедес.
                                Педала за съединителя от какво си го взаимствал, също ли е от мерцедес камион или е от някой руски.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X