Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е по-добър? ЗИЛ 157 срещу ЗИЛ 131

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Кой е по-добър? ЗИЛ 157 срещу ЗИЛ 131

    И на мен ми се кара 157-мак, ама няма.Цяла атракция беше да правим коремни на манивелата за да го запалим, не ни даваха да го палим със стартер. А през Юни карах тази машина виж снимката.Усещането е подобно на 157.

    Коментар


    • #62
      До: Кой е по-добър? ЗИЛ 157 срещу ЗИЛ 131

      Извинявам се, сега успях да кача снимката.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #63
        До: Кой е по-добър? ЗИЛ 157 срещу ЗИЛ 131

        Абе Джугана си е Джуган. Ето една драсканица с химикал в час по компютърно чертане - от мен
        Прикачени файлове
        Ако е машина, нека бъде немска!
        XJR 1200
        ETZ 150
        Kawasaki Ninja ZX10R

        Коментар


        • #64
          До: Кой е по-добър? ЗИЛ 157 срещу ЗИЛ 131

          Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
          Мине не мине па ми се прикара ДжуганЗапалим го и му врътнем некое кръгче из пущинякаТова си е страст
          Е за това е идеален един два пъти в годината да го подкараш и ако имаш късмета нещо да не се счупи щастието е пълно
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #65
            До: Кой е по-добър? ЗИЛ 157 срещу ЗИЛ 131

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Е за това е идеален един два пъти в годината да го подкараш и ако имаш късмета нещо да не се счупи щастието е пълно
            Абе 1, 2 - кеф си е.

            Не се сдържах просто - http://www.vbox7.com/play:c88b1d23
            Ако е машина, нека бъде немска!
            XJR 1200
            ETZ 150
            Kawasaki Ninja ZX10R

            Коментар


            • #66
              До: Кой е по-добър? ЗИЛ 157 срещу ЗИЛ 131

              колеги,искам да сменя двигателя на зил 157.Какво ще ми препоръчате? Преди време чух,че имало подходящ двигател на Мерцедес,пак 6 цилиндров,редови.Пишете ,ако знаете нещо!

              Коментар


              • #67
                До: Кой е по-добър? ЗИЛ 157 срещу ЗИЛ 131

                и аз имам проблем с двигатела на 157-цата ми! ако някои знае кои двигател е подходящ за него да пише! Благодаря предварително
                Като цяло машинката е ненадмината,няма непроходими места за нея! Е зависи кои е зад волана де
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #68
                  До: Кой е по-добър? ЗИЛ 157 срещу ЗИЛ 131

                  Имам познат с двигател от Булгар, казва че на асфалта е много бавна, но за в гората я хвали. А и е много икономично.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Кой е по-добър? ЗИЛ 157 срещу ЗИЛ 131

                    Търси пак бензинов ,защото с дизел ще убиеш проходимоста.Ако искаш проходимост бензин ако искаш икономия дизел.
                    Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

                    Коментар


                    • #70
                      До: Кой е по-добър? ЗИЛ 157 срещу ЗИЛ 131

                      Реших да сменя мотора на 157 ка с Ифа,но мисля ,че кожуха на съединителя не пасва.Друг приятел ми каза ,че ставали.Какво мислите по въпроса?

                      Коментар


                      • #71
                        До: Кой е по-добър? ЗИЛ 157 срещу ЗИЛ 131

                        Първоначално публикуван от vanu4a Преглед на мнение
                        Реших да сменя мотора на 157 ка с Ифа,но мисля ,че кожуха на съединителя не пасва.Друг приятел ми каза ,че ставали.Какво мислите по въпроса?
                        Не е само кожуха и опашката на скоростите няма как да пасне но всичко се прави.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #72
                          До: Кой е по-добър? ЗИЛ 157 срещу ЗИЛ 131

                          С този ифовия ще го скопиш тотално,незнам на 157 колко тежи,ама ифата е 540кг.А относно пасването,както каза колегата всичко се прави.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Кой е по-добър? ЗИЛ 157 срещу ЗИЛ 131

                            Първоначално публикуван от vanu4a Преглед на мнение
                            Реших да сменя мотора на 157 ка с Ифа,но мисля ,че кожуха на съединителя не пасва.Друг приятел ми каза ,че ставали.Какво мислите по въпроса?
                            Колега, сменяй го смело без да се притесняваш, че ще го "скопиш". Дори напротив, ще получиш много мощ в излишък и ще се насладиш от шофирането на една високопроходима машина. Колкото двигателя е по-мощен, толкова камионът е по-проходим. Казвам го от собствен опит. Притежавам четири ЗИЛ-а - един 157 с ифов мотор, един 157 с оригинален двигател, един ЗИЛ 131 с оригинален двигател и друг 131, на който смятам да сложа мазов двигател, защото 131-то с оригинален двигател е "жив мъртвец".
                            Ако имаш желание да видиш как върви ЗИЛ -157 с ифов двигател, заповядай. Обещавам, че ще ти хареса
                            Така, че...успех в начинанито!!!
                            Търпението калява силния и прогонва слабия.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Кой е по-добър? ЗИЛ 157 срещу ЗИЛ 131

                              Здравей те:
                              Аз сам новак в сайта:
                              Искам по темата да допална само че зиловете няма да остареят тотално до изчезване:
                              Та в русия още пройзвеждат зилове.има нови на склат:
                              В русия за на военен почит армията:
                              Каквато и руска техника да вземете са много здрави,проходими,и надеждни:
                              Зил урал знаете ли защо му пише урал на капака:
                              За трактор к 700 знаете ли че са нулева серия и вкарани в бг:
                              Русия е много богата и за тях разхода на горивото е без значение,важното е да се извърши дейност:
                              Аз лично имам зил 130 и искам да кажа че разхода му е 35 на 100 и мисля че е добре за бензинов камион:
                              Колкото и да са стари уаза си остава най проходимата руска машина за всички времена:
                              Не убиждам никои,а само изказвам мнение:
                              Благодаря:

                              Коментар


                              • #75
                                До: Кой е по-добър? ЗИЛ 157 срещу ЗИЛ 131

                                QUOTE=Prunov;1075339]Здравей те:
                                Аз сам новак в сайта:
                                Искам по темата да допална само че зиловете няма да остареят тотално до изчезване:
                                Та в русия още пройзвеждат зилове.има нови на склат:
                                В русия за на военен почит армията:
                                Каквато и руска техника да вземете са много здрави,проходими,и надеждни:
                                Зил урал знаете ли защо му пише урал на капака:
                                За трактор к 700 знаете ли че са нулева серия и вкарани в бг:
                                Русия е много богата и за тях разхода на горивото е без значение,важното е да се извърши дейност:
                                Аз лично имам зил 130 и искам да кажа че разхода му е 35 на 100 и мисля че е добре за бензинов камион:
                                Колкото и да са стари уаза си остава най проходимата руска машина за всички времена:
                                Не убиждам никои,а само изказвам мнение:
                                Благодаря:[/QUOTE]
                                Поздрави за УАЗа колега
                                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X