Обява

Свий
Няма добавени обяви.

F-35

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: F-35

    [QUOTE=smng0303;3110872]
    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
    ....въртят кръгчета около всички останали.

    http://tvzvezda.ru/news/forces/conte...71512-25pf.htm
    Някоя добра душа ще ми изясни ли връзката между това което цитираш от мен и линка който пускаш ?
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #62
      От: F-35

      Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение

      що не пишеш за музика
      само да припомня SR-71 лети до 26000м , и какво?
      Събирането на разузнавателна информация отдавна е работа на спътниците и дроновете. От 32 построени SR 71 12 са загубени по технически причини .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #63
        От: F-35

        [QUOTE=smng0303;3111002]
        Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение

        Не прочетох нищо смислено до тук от теб.
        ...концерт после концерта- разбираш му!
        Музиката е въпрос на вкус, Назаров е може би най-големия в съвременната руска музика, който се стреми да запази и популяризира руската култура и история. История не за войните , а историята на народите от СССР.
        А клипа е едно прекрасно изпълнение, импулсивно, освободено от официалните рамки.
        А сетих се сигурно се дразниш защото е украинец? Странно в русия нямат проблем, но явно русофилите в бг не го харесват.

        [QUOTE=Goblin;3111318]
        Първоначално публикуван от smng0303 Преглед на мнение
        Някоя добра душа ще ми изясни ли връзката между това което цитираш от мен и линка който пускаш ?
        Няма връзка. Няма и да намериш. Всички теми за американски самолети, експресират мощно русофилските комплекси. Вбесяват ги.
        За това гледам да пускам руска музика, да успокоя вътрешната им дисхармония

        0303
        Специално за теб концертно изпълнение на


        Малко по темата, на компютърни симулации, Ф-22 побеждава 30- миг29, Су27, 14 су35, и 3-J20
        Конкурента който е на Ф35
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:j-31-vs-f-35_.png
Прегледи:1
Размер:80.6 КБ
ID:5743721
        Последно редактирано от biol; 19-02-17, 09:50.

        Коментар


        • #64
          От: F-35

          Като стана въпрос за компютърни симулации - тук пише друго (къде е истината - навярно някъде посредата): http://russianinterest.ru/F-35-problemy
          В симуляции, 72 китайских истребителя патрулировали Тайваньский пролив. При этом 26 американских самолётов были уничтожены второй ракетой "Шквал" на аэродроме, а 10 истребителей F-22 быстро израсходовали все свои ракеты. Далее в бой с китайцами вступили F-35, которых было на 16 единиц меньше. Когда они начали бой с вражескими самолётами в рамках компьютерной модели конфликта, результаты этой симуляции оказались шокирующими.

          Новейший американский стеллс-истребитель и основой самолёт на будущие десятилетия для ВВС, ВМФ и Морской Пехоты, проиграл китайским самолётам. Несмотря на свою хвалёную способность быть невидимыми для РЛС противника, F-35 были полностью уничтожены.


          F-35 дважды проигрывали в симуляции Стиллиона и Пердуе, о чём они докладывали в своих письменных отчётах о симуляциях, которые позже просочились в прессу.


          Аналитики выступали против нового самолёта, который будет играть лишь незначительную роль в будущем. "Уступает в ускорении, уступает в вертикальной скорости, уступает в возможностях", - писали они. "Также имеет низкую максимальную скорость. Не может атаковать в вертикальных плоскостях".
          А от тук: https://ria.ru/world/20170101/1485071237.html (има линк и от източник на английски език).
          (бивш) директор на департамента по интеграция на F-35 във ВВС САЩ генерал-майор Джефри Хариган.
          По словам Харригиана, в ВВС считают маловероятным потенциальное столкновение с более или менее равным по силе противником вроде России или Китая, пусть и готовятся к нему. Сейчас опасения у военных вызывают оппоненты, которые могут купить российские или китайские технологии ПРО и угрожать Америке.
          Т.е. Ф-35 не смятат да го 'борят' с що годе равен по сила противник като Русия или Китай, макар и да го готвят...
          И основните опасения са от ПРО/ПВО, които да заплашват Америка?!! Мдааа...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #65
            От: F-35

            Единия дава инфо от западни източници, другия от руски, на кои да се вярва всеки преценява за себе си. Аз съм 90 на 10 за запада, руснаците напоследък са царе на фалшивите новини а на мен са ми се доказали като лъжци и хора избиващи дълбоки дълбоки комплекси.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • #66
              От: F-35

              Добре де, в руския източник има линк към западния източник (дори съм наблегнал на това в мнението си)... Как в такъв случай вярваш на едното, а на другото - не?!!!
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #67
                От: F-35

                Ми не, не им вярвам. Те нямат никакъв интерес да кажат нещо добро и доколкото за себе си съм се убедил, гледат да се изкарат на върха, но не са там. Понеже си нямат собствен конкурент сега разчитат на китайците. На руснаците целите се виждат ясно от Луната. Аз не съм казал че американски самолет е не победим изобщо, но те са практични хора и дори да има изхвърляне е в обозрими рамки а не локумите на ония.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • #68
                  От: F-35

                  А аз се чудя, с каква смелост коментирате върхови военни технологии, при положение, че всичко там остава дълбока тайна поне едни 30 години...и всичко в медиите е дезинформация.

                  Коментар


                  • #69
                    От: F-35

                    Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                    А аз се чудя, с каква смелост коментирате върхови военни технологии, при положение, че всичко там остава дълбока тайна поне едни 30 години...и всичко в медиите е дезинформация.
                    Беше до преди 30 години и то основно от нашата страна . За другите е реклама щото стоката трябва да се продава .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #70
                      От: F-35

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      Беше до преди 30 години и то основно от нашата страна . За другите е реклама щото стоката трябва да се продава .
                      Реклама!Ти го каза.А в една реклама колко процента е истината един господ нае.

                      Коментар


                      • #71
                        От: F-35

                        sek.1

                        , И едните , и другите продават до посиняване, но...не и върховите технологии.

                        Коментар


                        • #72
                          От: F-35

                          Продават ги и тях ама за много пари .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #73
                            От: F-35

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            Продават ги и тях ама за много пари .
                            Ако случайно не знаеш, великите сили не се интересуват от пари, защото те ги произвеждат.

                            Коментар


                            • #74
                              От: F-35

                              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                              Ми не, не им вярвам.
                              В смисъл не вярваш на щатския източник, посочен в руската статията (в която практически са преведени цитатите от щатския източник)???

                              Съгласен съм с chrichri, че голяма част от информацията е дезинформация...
                              И точно затова гръмките слова за Ф-35 не ги приемам за толкова достоверни, защото специално при американците това поведение има конкретни цели - повече ПАРИ за военния комплекс барабар с частните фирми... Щото нали не върви да се обясни на будния американски данъкоплатец, че еди-колко си милиарда са отишли в частния джоб на еди-коя си компания, а резултатът е плачевен... Не, ще си полети и ще се види къде е най-практичен... А ако не става - ще го бутнат в трета линия или ще го изтеглят скоро скоро 'заради отпаднала необходимост'...
                              При руснаците гръмките слова имат малко по-други цели..

                              П.С. Общо взето - фазата за развитие на системите и демонстрация на този самолет планират да поприключи след година-две... И още милиард и нещо долара отгоре...
                              Поради проблеми - ограничени на 7.5g... С доста проблеми с достигането на зададените параметри (например 'разлепяне' на опашни секции заради неразчетно висока температура, въпреки недостигане до разчетната скорост - до около 1.5М). Износването на свръзките на вертикалния стабилизатор, неразчетни натоварвания на структурата при поставяне на ракети въздух-въздух или въздух-земя (от там - ограничения да не носи пълен боен товар) и т.н. и т.н...
                              През началото на 2018 навярно ще влязат в експлоатация Ф-35 уж BLOCK 3F, ама няма да покриват 'стандарта' поради невъзможността да се оправят дефектите за този срок... Общо взето - усвояват се парите, работи се...
                              Да, тежко е раждането на такъв сложен самолет - ще видим резултата..

                              П.П.С. горното - не според руснаците, а според Пентагона...
                              Последно редактирано от slowtraveler; 19-02-17, 22:47.
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • #75
                                От: F-35

                                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                                ...
                                военния комплекс барабар с частните фирми...
                                В който работят много американци и получават добри заплати, и не е на кръстосано държавно субсидиране, както в най-голямата и най-богата (на глава население) на ресурси държава.

                                Точно американците са едни от най-практичните във военната техника - можеш да си сигурен в това. За тях това е просто бизнес, а не символ верую или фетиш с който да парадират по света.

                                Точно американският военно-промишлен и развоен комплекс е дал толкова много на цивилната техника (в Америка и по целия свят), като технологии и материали - колкото руският няма да даде и след хиляда години. Мога да ти дам хиляди примери за цивилно приложение на американски военни технологии. Така че парите на американския данъкоплатец не са на вятъра.
                                Дали разултата е плачевен - да така е, и обикновено противниците плачат.

                                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                                ...
                                При руснаците гръмките слова имат малко по-други цели..
                                Мдам , целта изобщо не е за да се обясни на мужика защо опъва каиша, пие боярищник, стандартът му на живот е по-нисък от на най-бедната и корумпирана държава в ЕС.
                                И това защото в РФ не са данъкоплатци а поданици ... и за това няма нужда да им се обяснява за какво се харчат парите от нефта и другите изкопаеми.

                                Ф-35 е втора генерация изтребител от пето поколение, предвиден да бъде масов самолет, а не вундервафе. При това вече е на въоръжение и в редовна експлоатация, което не може да се каже за руския и китайския. И със сигурност има някой и друг скрит коз, който не е обявен в СМИ. Да не говорим че продължава развитието и усъвършенстването му.
                                Сравнения ще правим когато ПАК-ФА и J31 влязат на въоръжение и в редовна експлатация.
                                Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X