Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Ми одьртява тоя вече и може да не помни какви ги е правил и говорил......

    Тоя иска само да си лапа пържолите и да разказва за това, след това, както след срещата с Обама, толкова му е пипето! Иска да е бай Тошо n2.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      Аз приемам, че чоко и боко не разбират от самолети и армия, ама да ми кажете кой разбира, нинова ли, радан ли, кой ли
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
        Аз приемам, че чоко и боко не разбират от самолети и армия, ама да ми кажете кой разбира, нинова ли, радан ли, кой ли
        Ами нали затова е направена тази междуведомствена комисия, която да оцени офертите. Военните си дават експертното мнение за качествата на техниката, икономисти и финансисти - по финансово-икономическите параметри и те така. Въз основа на експертните оценки политиците трябва да вземат решение. Никаква разлика от всяка друга област.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          Точно, има си експерти, съветници и т.н. Разбира се има и интереси. При такава сделка трябва всичко да е много прозрачно и да има подкрепа от широк кръг хора.

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Ами нали затова е направена тази междуведомствена комисия, която да оцени офертите. Военните си дават експертното мнение за качествата на техниката, икономисти и финансисти - по финансово-икономическите параметри и те така. Въз основа на експертните оценки политиците трябва да вземат решение. Никаква разлика от всяка друга област.
            Тъй де, ма нали се мрънка, че определени политически фигури и лидери не разбират от самолети...
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              Тъй де, ма нали се мрънка, че определени политически фигури и лидери не разбират от самолети...
              То че не разбират е ясно, и нема какво да се мрънка. Лошото е, че за нещастие президента разбира, и има намеци, че личните му пристрастия са повлияли на избора. А финансистите казват, че практически избор няма, щото нищо друго покриващо техническите изисквания, не се предлага с реализируема схема на плащане.

              Цеко даже иска да води разследване за корупция при избора... Кой е луд да дава пари, като и без друго печели?! Да не говорим, че си е обида към реномиран бъдещ търговски партньор, едно такова обвинение, че е склонен да дава пари под масата. Кой ще спечели от това разследване?!
              Цеко разчита на вероятност под процент да докаже корупция, или пък иска нещо да изфабрикува?! И това за да очерни някого, или за да отпадне най-изгодната възможна оферта?!
              Нали уж, "независимо от политическата си принадлежност, ще работим за благото на страната"?!
              Ако си мислят че народа е кьорав, и това междуличностно ръчкане им носи одобрение, много са се объркАли.
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                ...
                Ако си мислят че народа е кьорав, и това междуличностно ръчкане им носи одобрение, много са се объркАли.
                Хич не са се объркали.

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Хич не са се объркали.
                  Значи го одобряваш?
                  Или казваш, че народа прост и всяко Бойково "ТЕ", не подлежи на съмнение и му е сигурна индулгенция със съответните дивиденти, дори и когато очевидно "АЗ/НИЕ" са всъщност обвиняваните "ТЕ"?!
                  Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    Аз какво одобрявам и какво не почти няма значение за изборния резултат. Един глас повече или по-малко.

                    А народът е прост и това нито е уникално, нито непременно лошо. Просто няма опит и такива номера пред него минават.

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      А народът е прост и това нито е уникално, нито непременно лошо. Просто няма опит и такива номера пред него минават.
                      Минават, докато говоренето е само от едната страна. За да не минават, силна опозиция за коректив на откровените глупости е задължителна. Независимо кой е на власт, аз не съм партийно пристрастен.
                      Е, хубаво е и медиите да не са собственост на няКОЙ близък до управляващите, за да се показват обективно нещата пред публиката.

                      А че народа си заслужава управниците е банално и при нас само до някъде вярно.
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        Е да де ама то няма друга страна.

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Е да де ама то няма друга страна.
                          Погледнато от разстояние и под определен ъгъл наистина е така.

                          Но за целите на говоренето НИЕ/ТЕ, очевидно се разиграва представление между две страни.
                          Та поне в тази рамка глупостите са повече от необходимите, при положение че резултата и с тях и без тях е един и същ, като изключим ставането за смях.
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                            Тоя иска само да си лапа пържолите и да разказва за това, след това, както след срещата с Обама, толкова му е пипето! Иска да е бай Тошо n2.

                            Получава му се,че и повече,тоя едно,че лежи на държавата и второ събира с ръцете и краката,против ония ритаха,че не бил партизанин,тоя се знае,че е мутра,на Живков му викаха Тошо,на тоя Тиквата.........а ние за самолети си говорим.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • Re: Българските ВВС

                              В момента сме за смях, та още веднъж няма да ни е проблем. От прочетеното до тук единствено Грипен е логичния избор за мен. Така, че не ме учудва избора пред останалите стари таралясници - такива си имаме.

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                Писах го и преди- прякото му участие във всички етапи -създава впечатление за намеса.
                                особено припряното му гласуване на последното заседание на служебно правителство - назначено от него.

                                Дани, Ако е до самолет грипена е перфектен.
                                Но тук се купува платформа - самолет + цяла логистика.
                                какво ще го правим след това , Задължени сме да купуваме грипени, а не бих гарантирал че след това цената ще е също така изгодна- Шведите ще си избият разликата
                                защото или избираме отново грипен или плащаме за нова платформа.
                                В това отношение с Ф-16 имаме повече свобода кеф Португалия, кеф Гърция, Турция, Израел...... избор и части колкото пожелаеш.

                                Лош пророк съм но днешните кренвирши ще ни излезат през носа - утре.
                                Освен ако плана не е това да е последния ни самолет за ввс

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X