Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    Имам леки съмнения , че някой друг кара самолета .
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11096630_673878819385497_4722712320749108541_n.jpg
Прегледи:1
Размер:127.6 КБ
ID:5666420
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
      Имам леки съмнения , че някой друг кара самолета .
      То е ясно, че друг го кара. Каката само го вдига...
      Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Няма да е интересно, ако Льоб, подкара при "камионите" ! Половината трактористи ще забравят кои са !
        мисля, да зема а се замисля...

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Резултати от тренировки на планинско Раховец! Поздравления Коко, има ефект от ъпгрейда, щом си пред Стефан Георгиев с коравия Косуърт - всичко е наред! http://results.bg/Planinsko/
          мисля, да зема а се замисля...

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Днес беше второто ми асфалтово състезание тоест тренировки на Планинско " Раховец " Лясковец. За мен започна инфарктно заради избора на гуми. Първия манш се пързалях по завоите с едни сликове "Мишелин" чак страх ме хвана. Втория манш сложих нарязаните гуми които нося за дъжд и свалих почти 6 секунди но колата се люлееше по завоите заради прекалено меката смес . През това време пратих момчетата при хората на Пламен Стайков и те ми замениха моите сликове с едни уникални "Пирели ". До третия завой дори не можех да повярвам , че колата е залепнала чак от средата на трасето почнах по-агресивно каране , а най-големия майтап беше , че на финалната права ми отказаха втора и четвърта скорост и загубих няколко секунди докато разбера какво става. Въпреки всичко успях да сваля още 5 секунди и малко. Скоростите са отремонтирани и утре ще се съсредоточа в/у пилотирането щото днес беше борба с колата , а не каране.
            ПП. Днес съм 13 в класирането защото има грешка в публикуваните резултати. Номер 6 е с по-слаб резултат от мен в третия манш.
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              Успех ,дано труда дето сте хвърлили даде добри резултати,то и шанса се бъзика,това с гумите е било мнооо кофти номер!Трябва да си бил на ръба на нервите да имаш добра машина,а да не можеш да и развиеш потенциала заради гуми!Качи некоя нова снимка на ОФФрейс ТРАКЪРА!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Днес валежите май не позволиха на никой да развие потенциала си ,но съм любопитен какво ще каже Чолаков...Сутринта минах трасето с моята кола и като слизах надолу щях да се мятам...Доста стръмно на места,доста гладко и с този дъжд....Чакам коментар за днес с нетърпение...
                Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  Първо да кажа че се прибрах с купа за второто място в нашия клас и съм много хепи. Днес наистина беше страшно ... сутринта първите стартираха по баира срещу едни реки с височина 4–5 см. и естествено една кола катастрофира и оргата реши да забави останалите стартове с 1 час. Дъжда после понамаля и ни пуснаха да караме. Трасето наистина се беше оттекло и ставаше за каране , обаче толкова ни наплашиха на брифинга , че аз бях сейфти на макс . След втория манш обаче дъжда се усили много и спортните комисари прекратиха състезанието. След това ни награждаваха и по живо по здраво кой от където е.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3113.jpg
Прегледи:1
Размер:89.0 КБ
ID:5667515

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3115.jpg
Прегледи:1
Размер:212.4 КБ
ID:5667517

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3109.jpg
Прегледи:1
Размер:172.9 КБ
ID:5667518
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Браво Коко. И честито.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Честито!

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Георги Донев, 0889 437 687
                        Nissan Patrol Y60

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          Честито,пожелавам ти сто пъти по-голяма колекция от моята

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150622_222505.jpg
Прегледи:1
Размер:118.8 КБ
ID:5667747
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            Честито ! Чакаме разказ

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Мишу в акция.. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ZOE_0023_2.jpg
Прегледи:1
Размер:127.7 КБ
ID:5670334
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG5253_BURST008.jpg
Прегледи:1
Размер:125.3 КБ
ID:5670335 Радвам се че се запознахме,Коко!

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Тази вечер имам муза и реших да дръпна завесата около проекта . Работата бе възобновена след няколкото състезания от планинския шампионат , които ни ангажираха цялото време за подготовка на автомобила.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3161.jpg
Прегледи:1
Размер:114.2 КБ
ID:5670730
                                Тука ясно се вижда колко по-широка е новата кола /капака е от първия проект/ това решение позволи един по-голям обем в купето . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3171.jpg
Прегледи:1
Размер:106.0 КБ
ID:5670731


                                Арматурното табло е взаимствано от Дакарския Туарег ... просто и ефективно решение . Всички други варианти ми се сториха чиста проба суета. Естествено това е в съвсем суров вид.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3169.jpg
Прегледи:1
Размер:113.7 КБ
ID:5670732


                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3165.jpg
Прегледи:1
Размер:135.4 КБ
ID:5670733

                                Изолирането на двигателния отсек се оказа висш пилотаж и сериозно предизвикателство дори и за нашия екип .
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3170.jpg
Прегледи:1
Размер:153.8 КБ
ID:5670736

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3167.jpg
Прегледи:1
Размер:171.5 КБ
ID:5670741
                                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X